Как става тази работа с училищата?( САЩ)

  • 3 087
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • usa
  • Мнения: 2 113

офффф - ей, не каза как ти хареса атланта  Simple Smile?

 Mr. Green какво да кажа, в началото беше голяма каша но сега с всеки изминал ден все повече ми харесва. Щом и за училища съм питала.... сещате се на къде клоня нали  Whistling

чакай тогава да ти кажа и за храната в пъблик училищата Simple Smile - има кафитерия в училище, децата си купуват от там ядене(сами си го избират какво да ядат ), плаща се от родителите. за семейства с ниски доходи има варианти за безплатен обяд или такъв с намалена цена. към кой район на атланта си се ориентирала, ако не е тайна?

# 31
  • Мнения: 826

офффф - ей, не каза как ти хареса атланта  Simple Smile?

 Mr. Green какво да кажа, в началото беше голяма каша но сега с всеки изминал ден все повече ми харесва. Щом и за училища съм питала.... сещате се на къде клоня нали  Whistling

Я ела в 4икагско,нали трябва да държим под око снахи4ката. Joy

# 32
  • Мнения: 4 458
чакай тогава да ти кажа и за храната в пъблик училищата Simple Smile - има кафитерия в училище, децата си купуват от там ядене(сами си го избират какво да ядат ), плаща се от родителите. за семейства с ниски доходи има варианти за безплатен обяд или такъв с намалена цена. към кой район на атланта си се ориентирала, ако не е тайна?

Не е тайна разбира се, но все още е проекто план. Нали знаеш колко мноооого други задачки трябва да се решат преди да си сигурен, че ще се преселиш и то точно в САЩ. За сега съм си харесала района Бъкхед  Grinning северозападната част на града. За да реша обаче трябва да проверя как вървят квартирите там, после евентуално някаква почасова работа и чак тогава училище за децата  Confused  Все пак съм .... кръгла нула относно статути и документи - в момента съм само турист, ще се върна от където съм дошла и на ново ще кандидатствам за виза - предполага се студентска (за курсове тук) освен ако някой не ме наеме на работа в оставащите ми 10 дена или после не ми уреди работна виза за есента Joy


Я ела в 4икагско,нали трябва да държим под око снахи4ката. Joy

ами...  newsm78 там не е ли много студено? Ще простудиме децата и после.... няма сватба  Mr. Green Ама ти не каза коя си си харесала?
Чикаго.... знам ли, не съм проучвала тази част, все пак трябва да си намеря "занимание". Там имате ли фешън? Аз съм гримьор и имам намерение да запиша курсове тук за да се ориентирам в месните изисквания и евентуално да практикувам...

# 33
  • Мнения: 826




Я ела в 4икагско,нали трябва да държим под око снахи4ката. Joy

ами...  newsm78 там не е ли много студено? Ще простудиме децата и после.... няма сватба  Mr. Green Ама ти не каза коя си си харесала?
Чикаго.... знам ли, не съм проучвала тази част, все пак трябва да си намеря "занимание". Там имате ли фешън? Аз съм гримьор и имам намерение да запиша курсове тук за да се ориентирам в месните изисквания и евентуално да практикувам...
[/quote]

Аз и двете ги харесвам,ша са разберем няма страшно.  bouquet
Ако си добра с  гримирането,няма да имаш проблем при намиране на работа,а и много добри пари се изкарват.
Даже тук по Бг вестниците 4етях за някакво бюти скул което е оторизирано да издава документи за студенски визи.ще потърся пове4е инфо,ако се интересуваш. Hug

# 34
  • usa
  • Мнения: 2 113
За сега съм си харесала района Бъкхед  Grinning северозападната част на града.

добре си се ориентирала Simple Smile...

# 35
  • Мнения: 4 458
Twins_mama, интересува ме и още как. Все си мислех че Чикаго не си пада по тази част, но знае ли се... То и без това тук и Атланта има само едно училище което издава и студентски визи...


добре си се ориентирала Simple Smile...

Предполагам, че е добре но като гледам цените на квартирите  ooooh!
Ти в Атланта ли си?

# 36
  • usa
  • Мнения: 2 113
добре си се ориентирала Simple Smile...

Предполагам, че е добре но като гледам цените на квартирите  ooooh!
Ти в Атланта ли си?

вече не. на времето, когато пристигнахме в щатите, живяхме там две години.

# 37
Училищата-болна тема... Затова сега решихме да се набулбукаме с колкото може по-скъпа къща за да сме в район с добри училища. Вече ни мина времето за под наем отдавна и сега след някои и друга седмица-аиде.... имаше една тема в клюкарника за един часовник за 700лева Laughing Laughing леле къде са им приоритетите на тези хора #Crazy Ние ще си позволим да бълбукаме с повече от половин милион американски долара за да може децата да са в добро училище и такива часовници през крив макарон-как става newsm78 .Благодаря за линковете, знам и други но са специфични за определен щат, много полезна информация... Истината е жестока за лошите училища #2gunfire

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Моля, обяснете за несведущи българи, защо училището има такова значение? Не учат ли всички по една програма?

# 39
  • Мнения: 233
Моля, обяснете за несведущи българи, защо училището има такова значение? Не учат ли всички по една програма?

Само да споделя, че и докато бях в БГ избирах училището на дъщеря ми според неговия рейтинг. За съжаление в София има училища с много лоша репутация и не бих искала детето ми да учи в такова училище.  Извън БГ мотивите ми за избор на училище са същите.
Но ще му мисля чак за High school-а. Тогава е "голямото учене" и наистина си заслужава детето да учи в училище с добър рейтинг.
Става дума за САЩ.
Имам още около година време, за да се преместим до добро училище Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт