Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

  • 19 201
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Върнах се от дофторката. Пораснали сме. Всичко е наред но искат още да лежа. Ще лежа bowuu Видях му очетата и ръчичките и ми махаше мишлето...сладурче е той...като майка си Mr. Green Постоянно се дупеше и тоя път не показа пишле...ами то си има достойнство...няма всеки път да пъчи пишката Crazy Това е от мен...отивам да лягам пак. Още не съм получила къч от бебчо - само ми жужи и ме гъделичка но очаквам скоро да ме награди с някой ритник и да ни покаже кой ще командва в тая наща къща Flutter

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Радваме се за вас Херка . Laughing Като трябва да лежиш ще лежиш. Laughing

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Eх, че хубава новина, Херолинка.
Браво на вас!

# 18
  • Мнения: 449
Херче, браво, включвам се тъкмо навреме за новината/пък и да не кажете, че съм несериозна/, ама малко късно за кафето Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Херче, браво, включвам се тъкмо навреме за новината/пък и да не кажете, че съм несериозна/, ама малко късно за кафето Mr. Green
Не е късно, не е късно, търся си компания за утрешното кафе  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 639
Хера, много се зардвах да прочета новините!!!  Hug

Абе, Jade, имаш един запален почитател на твойта Няня (май така се пише.....  newsm78). Видях се със сестра ми тези дни ...ей не спря да ми говори за Тони бееееее. Много е впечатлена  Heart Eyes

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Абе, Jade, имаш един запален почитател на твойта Няня (май така се пише.....  newsm78). Видях се със сестра ми тези дни ...ей не спря да ми говори за Тони бееееее. Много е впечатлена  Heart Eyes

Ако има достатъчно храна у тях, спокойно мога да и я пратя за седмица-две да и се порадва, тъкмо да си почина малко  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 639
А манджа има , ама кърма - йок  Mr. Green
Предложи й го на следващата ви среща  Laughing

# 23
  • Мнения: 23
ще се справя някък си  Laughing

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Давай адреса. Паля колата  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 243
Абе тайфунки, какво става, скрихте се нещо?

Хайде утре в 12 на Бирхалето на ОБЩО СЪБРАНИЕ, да решаваме какви ще ги веем и сеем!

И да сте точни  Mr. Green

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ще чакам тогава доклада от Общото събрание утре на бюрото си Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Абе тайфунки, какво става, скрихте се нещо?

Хайде утре в 12 на Бирхалето на ОБЩО СЪБРАНИЕ, да решаваме какви ще ги веем и сеем!

И да сте точни  Mr. Green

За къде без БАШ торнадото, а... Ша ви завея и пресея... А-ма-ха...!

# 28
  • Мнения: 1 343
На мен ми е голям проблем това 12:00 просто немога да сколасам да хващам автобус и да взимам кухнята и да съм точна Simple Smile

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
На мен ми е голям проблем това 12:00 просто немога да сколасам да хващам автобус и да взимам кухнята и да съм точна Simple Smile

Aма ти що си мислиш че всички са точни? Нема такова нещо. Носят се кат народна песен към 12,30 smile3534. Общо взето са точни тия, дето са на работа (това обаче не се отнася за Експрес.) Поне до 13,30 има някой, така че идвай.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт