Клиники в Истанбул - тема №3

  • 98 534
  • 730
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 77
Здравейте,

Следя темата с голям интерес! Благодаря на всички, които споделят опит, за мен е много полезно!
Следващата седмица имаме записан час за първоначални прегледи в Мемориал и Бахчеджи. Ще трябва да нощуваме в Истанбул. Моля, дайте идеи за настаняване - удобна локация и за двете болници Simple Smile

Много се вълнувам какво ще ми предложат като подход.... след 2 неуспешни опита в БГ, решихме да не губим време ....Sad

Успех на всички в това предизвикателство!

# 136
  • Мнения: 213
Здравей, ние бяхме в Tempo Hotel Çağlayan, което е на 20 минути пеша от Мемориал. Не мога да кажа дали е близо до Бахчеджи. Успех на прегледите и пиши какви са впечатленията ти.

# 137
  • Хасково
  • Мнения: 28
Бихте ли помогнали с информация.Започваме опит и ми трябва Лукрин.Мога ли да го закупя от Турция без рецепта,тъй като нямам, а тук в България не го откривам.Няма проблем да отида до Одрин,близо ми е,въпроса е дали ще го дадат от аптеката без рецепта?

# 138
  • Мнения: 2 645
Ще ти дадат

# 139
  • Хасково
  • Мнения: 28
Благодаря!

# 140
  • Мнения: 124

Момичета, моля ви кажете според вас Мемориал или Бахчеджи е по-добрият избор за инвитро при жени на 40+ с малко  останали Я ?

# 141
  • Мнения: 1 966
Според мен на 40+ е много препоръчително да се направи пид. От гледна точка на генетика в Мемориал са факири и според мен това е мястото.

# 142
  • Мнения: 124
Според мен на 40+ е много препоръчително да се направи пид. От гледна точка на генетика в Мемориал са факири и според мен това е мястото.
Благодаря за отговора.

# 143
  • Мнения: 1 680

Момичета, моля ви кажете според вас Мемориал или Бахчеджи е по-добрият избор за инвитро при жени на 40+ с малко  останали Я ?

Според мен и в двете клиники работят много добри специалисти, и лекари, и ембриолози. За Бахчеджи имам лични наблюдения, а за Мемориал съдя по коментарите на другите момичета. Когато сме на 40 +, въпросът е дали ще имаме качествена яйцеклетка. Ако улучим такава, смятам, че и в двете клиники ще успеем, а ако нямам добра яйцеклетка на 42 години, как ще настъпи бременност?

# 144
  • Мнения: 124

Момичета, моля ви кажете според вас Мемориал или Бахчеджи е по-добрият избор за инвитро при жени на 40+ с малко  останали Я ?

Според мен и в двете клиники работят много добри специалисти, и лекари, и ембриолози. За Бахчеджи имам лични наблюдения, а за Мемориал съдя по коментарите на другите момичета. Когато сме на 40 +, въпросът е дали ще имаме качествена яйцеклетка. Ако улучим такава, смятам, че и в двете клиники ще успеем, а ако нямам добра яйцеклетка на 42 години, как ще настъпи бременност?

Пухче,  и мен този въпрос ме притеснява и нямам отговор.

# 145
  • Мнения: 1 966
Ако няма качествена яйцеклетка, трябва да се направи нов опит, при който да има качествена. Лекарите и ембриолозите са достатъчно добри и в двете клиники. И няма да ти спестят истината, ако няма надежда.
Но пид може да спести много обречени трансфери, а времето е най-ценния ресурс...

# 146
  • Мнения: 2 673
Здравейте, момичета! За първичен преглед, нали не трябва вирусология за двамата партньори? Благодаря! Simple Smile

# 147
  • Мнения: 1 966
От Мемориал искат вирусология за двамата, беше в списъка с изследванията, които да подготвя за преглед.

# 148
  • Мнения: 2 673
От Мемориал искат вирусология за двамата, беше в списъка с изследванията, които да подготвя за преглед.


Благодаря ти много Simple Smile Значи ще ги пусна, защото прочетах, че ги искат, преди да се започне стимулация.

# 149
  • Мнения: 37
Здравейте момичета!Желая искрено успех на всички тук!Минавам да попитам има ли някой в Истанбул в момента,който би могъл да ми закупи 4-5 бр фолиева киселина.Ще дам парички веднага,а също и ако някой има излишни и желае да ми ги продаде.Благодаря и късмет !

Общи условия

Активация на акаунт