Преоткрий своя свят с Faber-Castell

  • 6 083
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Приказката на Faber-Castell започва през 1761 г. в Щaйн, Германия и продължава да се пише и днес от деветото поколение на фамилия Faber-Castell. Световен лидер в продажбата на чернографитни и цветни моливи, Faber-Castell е компания, уповаваща се на своята над 250-годишна история, традиционно високо качество, изчистен дизайн и стремеж към иновации.





BG-Mamma и Faber-Castell ви предизвикват да изразите креативността си!
Снимайте и ни покажете своя поглед за света в рисунка с цветовете на Faber-Castell.
Снимката трябва да съдържа рисунка + продукт на Faber-Castell, използван за сътворяването ѝ.
Срок за участие: от 19.09. - 26.09.2017 г.
На томболен принцип ще изберем 7 късметлии, които ще спечелят:



Faber-Castell Раница + несесер2 награди
Faber-Castell комплект цветни моливи 60 цвята2 награди
Faber-Castell комплект Connector флумастери 20 цвята3 награди



*Всеки потребител има право да публикува неограничен брой рисунки в една публикация.
Участието с повече от 1 рисунка НЕ повишава шансовете за спечелване на награда от томболата. Всеки участник може да участва в Играта само с един потребителски профил. Един участник може да спечели само една от обявените награди.


Цялата гама от продукти на Faber-Castell можете да откриете във верига магазини Office 1 Superstore, а голямо разнообразие – в магазините на Orange Center, книжарница "Хермес", "Буктрейдинг", както и в книжарниците в цялата страна.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2017, 16:28 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте! Може ли рисунката да е детска?

# 2
  • Мнения: 2 976
Здравейте, това е рисунка на дъщеря ми - Ния на 10г., която прави с фулмастрите на Фабер Кастел, на тема Емоджита. Тя много обича да рисува и харесва вашите маслени пастели и боички, с които я запасихме за училище.

# 3
  • Мнения: 1 536
Здравейте! Може ли рисунката да е детска?

Да, разбира се. Няма органичения. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 36 053
Не съм сигурна дали могат да участват възрастни; харесвам много вашата марка и имам много продукти . Рисунката е моя (освен тънкописците са използвани акварелни бои и моливи, но в момента не са при мен, за да ги снимам), а ако спечеля, ще подаря наградата на племенницата ми Simple Smile

# 5
  • Мнения: 370
Стоян 5години .Страхотни продукти,които купуваме с удоволствие!

# 6
  • Мнения: 779


Ето и нещо набързо от моята дъщеря

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 545
Това е рисунката на 5 годишния ми син с моливите на батко си. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 566
Рисунката,на сина ми-Емо Simple Smile

# 9
  • Мнения: 217

Това е рисунката на моето дете.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 663
Ето и рисунката на малкият ми син.

# 12
  • Мнения: 395
Рисунка на Вики на 6г. с Junior grip Faber Castell.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 20:54 от Mishe333

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 932
Рисунката на Вики   

# 14
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Рисунка на сина ми. Тя е на скицник на Faber Castell и е направена с пиромолив и тънкописец /също на Faber Castell/.

Общи условия

Активация на акаунт