Преса за коса Loreal SteamPod Proffessional - мнения

  • 26 075
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 215
Здравейте, дами!
Моля тези от вас, които имат тази преса да споделят заслужава ли си парите?Innocent

# 1
  • София
  • Мнения: 10 285
Аз я използвам от 3-4 години и съм доволна, косата ми е по-скоро финна и се изправя с всяка преса, но само с тази установих, че нямам цъфтежи след редовна употреба.
Първо използвах единицата, а от година-две двойката. Втората е мнооооого по-удобна за лична употреба, единицата е тежка.

Използвам я основно с продуктите от стиймпод серята, в момента белите.

# 2
  • Мнения: 4 215
Аз я използвам от 3-4 години и съм доволна, косата ми е по-скоро финна и се изправя с всяка преса, но само с тази установих, че нямам цъфтежи след редовна употреба.
Първо използвах единицата, а от година-две двойката. Втората е мнооооого по-удобна за лична употреба, единицата е тежка.

Използвам я основно с продуктите от стиймпод серята, в момента белите.
https://m.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-new-generation … 2.0/11172492.html тази ли  е, която използваш в момента? Твоята от къде си я закупи? Моята коса също се изправя с всяка преса, ама пуста мания .. И косата става ли лъскава с тази преса? 🙆

# 3
  • София
  • Мнения: 10 285
Аз я използвам от 3-4 години и съм доволна, косата ми е по-скоро финна и се изправя с всяка преса, но само с тази установих, че нямам цъфтежи след редовна употреба.
Първо използвах единицата, а от година-две двойката. Втората е мнооооого по-удобна за лична употреба, единицата е тежка.

Използвам я основно с продуктите от стиймпод серята, в момента белите.
https://m.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-new-generation … 2.0/11172492.html тази ли  е, която използваш в момента? Твоята от къде си я закупи? Моята коса също се изправя с всяка преса, ама пуста мания .. И косата става ли лъскава с тази преса?

Точно от lookfantastic си я купих, излизаше на много по-добра цена от колкото златна рибка, например...

Косата става мноооооого лъскава, от друга страна не се отнема от обема, колкото с другите преси.

Ей тази изглежда супер, лимитираните издания са много сладурски.
https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-kaw … ion/11429577.html

# 4
  • Мнения: 4 215
Аз я използвам от 3-4 години и съм доволна, косата ми е по-скоро финна и се изправя с всяка преса, но само с тази установих, че нямам цъфтежи след редовна употреба.
Първо използвах единицата, а от година-две двойката. Втората е мнооооого по-удобна за лична употреба, единицата е тежка.

Използвам я основно с продуктите от стиймпод серята, в момента белите.
https://m.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-new-generation … 2.0/11172492.html тази ли  е, която използваш в момента? Твоята от къде си я закупи? Моята коса също се изправя с всяка преса, ама пуста мания .. И косата става ли лъскава с тази преса?

Точно от lookfantastic си я купих, излизаше на много по-добра цена от колкото златна рибка, например...

Косата става мноооооого лъскава, от друга страна не се отнема от обема, колкото с другите преси.

Ей тази изглежда супер, лимитираните издания са много сладурски.
https://www.lookfantastic.com/l-oreal-professionnel-steampod-kaw … ion/11429577.html
За колко време ти пристигна? Директно до България ли дойде, никога не съм поръчвала от този сайт и не съм наясно 🙈

# 5
  • София
  • Мнения: 10 285
За колко време ти пристигна? Директно до България ли дойде, никога не съм поръчвала от този сайт и не съм наясно

Доставката е мнооооого относително нещо, редовно поръчвам от ЛФ и обикновено пристигат за 2 седмици, но може и месец да откара. Носят ми ги директно на бюрото в офиса  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 39
Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.

# 7
  • Мнения: 4 215
Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.
И как е?

# 8
  • Мнения: 39
Още не съм я използвала,днес или утре ще се изправя с нея,защото когато дойде тъкмо се бях изправила.
Като я пробвам задължително ще напиша мнение . Simple Smile


Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.
И как е?

# 9
  • Мнения: 4 215
Още не съм я използвала,днес или утре ще се изправя с нея,защото когато дойде тъкмо се бях изправила.
Като я пробвам задължително ще напиша мнение . Simple Smile


Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.
И как е?
Добре, защото се колебая между нея и на Kiepe Simple Smile

# 10
  • Мнения: 39
Днес се изправих с Loreal SteamPod - доволна съм. Но ще ми трябва повече време,за да разбера дали е щадяща за косата,защото аз главно за това я взех,тъй като косата ми не е къдрава,дори не е кой знае колко чуплива.Търсех нещо,което да ми щади косата ( доколкото е възможно ). Поръчах си и двата серума на Лореал Стиим Под, надявам се с тях да е още по-добре,въпреки че и сега нямам забележки.
Единствено не ми харесва,това че е малко по-тежка и обемна и няма калъф/чантичка в комплекта,но утре ще си купя някаква.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 285
Днес се изправих с Loreal SteamPod - доволна съм. Но ще ми трябва повече време,за да разбера дали е щадяща за косата,защото аз главно за това я взех,тъй като косата ми не е къдрава,дори не е кой знае колко чуплива.Търсех нещо,което да ми щади косата ( доколкото е възможно ). Поръчах си и двата серума на Лореал Стиим Под, надявам се с тях да е още по-добре,въпреки че и сега нямам забележки.
Единствено не ми харесва,това че е малко по-тежка и обемна и няма калъф/чантичка в комплекта,но утре ще си купя някаква.

Това не е преса подходяща за път, особено с това контейнерче за вода.... за път съм си взела мини преса, която използвам много рядко.

# 12
  • Мнения: 57
Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.


А от къде си намерихте, такава с щепсел за нашите контакти? Тези които гледам са с 3 шипчета- само за Англия Simple Smile
Благодаря ви

# 13
  • Мнения: 4 215
Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.


А от къде си намерихте, такава с щепсел за нашите контакти? Тези които гледам са с 3 шипчета- само за Англия Simple Smile
Благодаря ви
В магазините за домашни потреби, по пазарите .. мисля, че не са повече от 3лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 285
Здравейте!
Аз имам пресата от 2 дни.
Поръчах я от lookfantastic , направих поръчката на 20.09 , на 26.09 вече беше при мен. Пристигна със Speedy до посочения от мен адрес. От София съм , ако това е от значение.


А от къде си намерихте, такава с щепсел за нашите контакти? Тези които гледам са с 3 шипчета- само за Англия Simple Smile
Благодаря ви

Аз си купувам преходници, имам доста уреди от Англия.
http://www.ebay.com/itm/5X-Travel-Adaptor-Black-UK-to-EU-Pin-Con … :-WsAAOSweD5ZusQM

Общи условия

Активация на акаунт