Великобритания - Тема 71 Есенно - Предколедна

  • 55 634
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 175
А робота не казва ли, че сте се свързали с ВТ, за да ви даде инструкции и да ви насочи?

# 631
  • Мнения: 944
А робота не казва ли, че сте се свързали с ВТ, за да ви даде инструкции и да ви насочи?
Той казва, но не дава никакви опции. Само пита какъв е проблема и като започна да се обяснявам и изключва. Много странно.

# 632
  • Мнения: 175
Това ми напомня на тази комедия: https://www.youtube.com/watch?v=J3lYLphzAnw

# 633
  • Мнения: 944
Хахаххаха да, направо.... Grinning

# 634
  • Мнения: 1 479
Защо го говорят само за този Юнивърсъл кредит? Не гледам кой знае колко новини по телефона, но по радиото доста говорят. Какъв им е проблемът?

# 635
  • Мнения: 1 479
Само да вметна, че дори не бях чувала за такъв кредит и сега не мога да разбера какво искат да направят. Питам, защото са основна новина и ми е интересно. (Също така евентуален годеж на принц Хари- казаха, че може да имаме банк холидей на деня на сватбата му 😁😁)

# 636
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ронка някакъв тип бенефит е този юнивърсъл кредит и доколкото четох става въпрос за заплащането на телефонни разговори когато звънят за него или нещо подобно, не четох много внимателно новината, а тв не гледам откакто си взехме Гугъл хромкаст и пускам само песнички на детето и някой филм или предаване за нас.

# 637
  • Мнения: 3 224
Експериментално е пуснат в нашия район  и ще заменя досегашните помощи. Но от самото начало е трън в очите за получаващите, защото има много исизквания към тях и по-малко пари. Тази част я одобрявам с две ръже. Да видите как чавитата се раздвижиха да почват работа.
Основният проблем обаче е оценяването за инвалидност. Изкарват напълно негодни да обслужват себе си хора годни за работа на база въпроси от типа "Можеш ли да си движиш ръцете". Да, могат, но нито могат да се обслужват, нито цялостното им състояние позволява дори да се грижат за себе си. Една жена дори не може да си сипе вода в чаша, нито да я държи здраво, но искат да я пратят да работи. Ето това е нещото, върху което трябва да работят преди да го пуснат в цялата страна.

# 638
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
До колкото разбрах (не съм се интересувала подробно) точно това е целта на поетапното стартиране - да изчистят някои основни проблеми преди да преминат официално на новата система. Ама все пак говорим за нещо, в което HMRC имат пръст - ще се всигне пушилка до небено вероятно, щото напоследък не са известни с качествената работа Wink

# 639
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Привет Английски мами, със съпругът ми и детето се местим да живеем в Англия, имаме избор от два града Марлборо и Кеймбридж, интересуваме се основно от училищата началните и след това, дъщеря ни е на 3 и до сега не е ходила на градина или ясла, избора ни ще зависи от това най- вече, ще се радвам ако има мами живеещи в двата града да споделят впечатления всякакви.


Здрасти, ние сме в Кеймбридж, училищата са добри, има рейтинги в интернет. По-важно според мен в случая е какви ще са ви доходите, защото всичко в нашия град е х2 или х3, наеми, ресторанти, градски транспорт, паркинги и т.н.

# 640
  • Мнения: 944
Здравейте пак от мен! Понеже сте от дълго време тук и се надявам на вашите отговори. Самата държава има ли изисквания към родителите за отглеждане на дете и какви са те? В смисъл жилище, доходи и тн. Понеже искаме да вземем малкия в най-скоро време и трябва да знаем ако ще трябва да сменяме квартирата... В момента сме с две спални и кухня и всекидневна. Живеем трима човека (аз, мъжа ми и брат му).

# 641
  • Мнения: 1 479
Ное сме само с now tv вкъщи. И от новите заглавия днес имаше български филм 😀😀

# 642
  • Мнения: 984
Урокът?
Аз го видях миналата седмица Simple Smile

# 643
  • Мнения: 1 479
Урокът?
Аз го видях миналата седмица Simple Smile





Да 😀😀😀😀

# 644
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Днес посетихме Windsor Castle. Уникално преживяване, а градът е с невероятен дух. Който не е ходил и има възможност - да го направи.

Общи условия

Активация на акаунт