В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 42

  • 76 651
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 477
Здравей те мами може ли някой да ми каже от къде в Търново мога да си купя фондан

# 316
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравей те мами може ли някой да ми каже от къде в Търново мога да си купя фондан
В сладкарница Лучия/поне навремето имаше, може и по други сладкарници да предлагат.

# 317
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Момичета, искам да поръчам питка за работа- т.е. ще ми трябва сутринта. Имате ли идея къде в центъра или района на пазара/ Габровски мога да поръчам, за да ми е удобно да я взема рано  🙄

# 318
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Хляб и приятели?

# 319
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Бях мернала, че правят в новата закусвалня срещу църквата Св. Марина

# 320
  • Г. О.
  • Мнения: 1 732
Извинете за въпроса, но къде е тази нова закусвалня?

# 321
  • Мнения: 566
Извинете за въпрос
а, но къде е тази нова закусвалня?
В новия блок в ляво от "Патриарха".

# 322
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 722
Между магазина за дрехи и студиото за красота. Преди на мястото на закусвалнята имаше магазин за детски стоки

# 323
# 324
  • Г. О.
  • Мнения: 1 732
Да, ориентирах се. Благодаря:hibiscus:

# 325
  • Мнения: 71
Здрaвейте,може ли мнение зa Фризьоркaтa Вероникa Лисковa и цени aко сте зaпознaти

# 326
  • Мнения: 11 573
Някой има ли идея дали карта за градския транспорт важи за всички линии? Нали са две сега фирмите- " Надежда" и "Алекс ОК"? И цена? Става дума за студентка, 4- а година, редовно обучение, ако има значение.

Тая Вероника я цъкнах във фейса-нещо не съм впечатлена от творчеството й.

# 327
  • Мнения: 6 587
Някой запознат ли е колко струва вадене на мъдрец при д-р Стоянова?

# 328
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Някой запознат ли е колко струва вадене на мъдрец при д-р Стоянова?

Това е зъболекаря с уникално лека ръка, вади ми мъдрец, когато бях бременна с Мина и след това не ми се наложи да пия нищо обезболяващо.Цачев ме прехвърли при нея, защото тя е хирург.Не усетих кога го извади.Цената беше нормална за времето и мястото Peace

Относно Вероника-"творчеството" е това, което искат клиентите Peace
По моята глава никой, никога няма да види вафли и обеми, и плитки, и други кичозни за мен изпълнения PeaceЗа боя и подстригване вече осма година не я сменям.

# 329
  • Мнения: 2 705
Някой запознат ли е колко струва вадене на мъдрец при д-р Стоянова?

Вадила съм мъдрец при нея преди няколко години. Много добър специалист. Цените бяха адекватни за услугата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт