Мартенчета 2017 - тема 6

  • 39 784
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 539
Аз те знам още от преди да станеш мартенка и нямам нищо против Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте, момичета!

Не съм чела много назад, видях само, че обсъждате групите във фейса. Съвсем нормално е всеки да търси спокойна и позната среда, където да споделя и пита, без да се притеснява. И да споделя снимки, разбира се, ако има потребност. Затова и колкото по-стеснен е кръгът, толкова по-близки са си момичетата.

# 47
  • Мнения: 1 789
Синеока, не мога да ти пратя съобщение, не знам защо. Ако може да ми пишеш, за да ти върна.

# 48
  • София
  • Мнения: 321
Аз те знам още от преди да станеш мартенка и нямам нищо против Simple Smile
Електра, направо ме учуди, че си ме спомняш Simple Smile Всъщност съм майка на февруарче, термина ми беше март Wink

# 49
  • Мнения: 1 825
И според мен общуването във фб ще е по-различно. Все пак ще знаем кой е срещу нас Smirk

# 50
  • Мнения: 6 539
Електра, направо ме учуди, че си ме спомняш Simple Smile Всъщност съм майка на февруарче, термина ми беше март Wink
Еее, как няма да си те спомням, нали за прогестерона се обяснявахме на лични още около ЕТ Wink И моето е февруарче, карай Laughing

# 51
  • Мнения: 345
И аз не мога да изпратя съобщение на Синеока. От телефон съм и въобще не виждам опцията Изпрати съобщение, хм.

# 52
  • Мнения: 119
Влез със старата версия, там има опция, с новата и аз не можах.

# 53
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
От новата версия на форума е Sad
Да направя групата закрита за два дни, за да ви одобрим всички и после пак ще е тайна? Ок?

Списъкът ще е видим - в описанието на групата и ще е под ръка винаги.

# 54
  • Мнения: 6 539
Може, ние нищо не сме споделяли още и няма какво да се види, дори някой да се заинтересува от нея.

# 55
  • София
  • Мнения: 855
Момичета, изпращайте лични съобщения с имейла си от ФБ на Синеока, Електра или на мен. Скоро всички ще се радваме на снимки на бебоците Heart

# 56
  • Мнения: 796
Супер, ще си имаме група 👏🏼 И на мен ми е интересно да се видим кой кой е. 😽 И да, нека бъде само за мамите от групата ни тук.👍🏽

# 57
  • София
  • Мнения: 855
Успях да сложа малко снимки на есенни бебочета на заглавната страница, да ни е весело! За снимки на нашите си- новата ФБ група Simple Smile

# 58
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ти си фурия Wink БЛАГОДАРЯ!

# 59
  • София
  • Мнения: 326
Електра, мисля да поръчам и аз чувалче за спане от фб, ти какъв размер взе -80 или 100 см? Бебо е 67 см и мисля че размер 100 може да му се омотава долу?
И чувалче за количка ще поръчам, въпреки че са подозрително евтини...
Зайче, благодарност и от мен

Общи условия

Активация на акаунт