Не искам брак, а секс

  • 54 604
  • 807
  •   1
Отговори
# 750
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Автора иска секс без пари и без обвързване. Мисия невъзможна.
И какъв точно да е сексът има претенции, ама Крисчън Грей не е от стиснатите. 😆

# 751
  • Мнения: 3 690
Автора иска секс без пари и без обвързване. Мисия невъзможна.
И какъв точно да е сексът има претенции, ама Крисчън Грей не е от стиснатите.
Хората отдавна са казали, че безплатен обяд няма, но някои мъже продължават да търсят...
Това ми напомни че независимо от факта, че мъжете не могат да забременеят, опитите в Анадола продължават.

# 752
  • Мнения: X
Ясно е, че парите въртят жените, но о чудо, имал съм страхотни връзки без обвързване и пари, но с много секс. Тези жени обаче бяха рядкост при мен. Мисля, че начина е това нещо да се отключи в жената. Че майка и толкова време и е обяснявала да се пази за принца с големия замък.

# 753
  • Мнения: 3 653
А парите не въртят мъжете, така ли. Само жените ги интересуват парите, ясно. hahaha

# 754
  • Мнения: 14 091
Ясно е, че парите въртят жените, но о чудо, имал съм страхотни връзки без обвързване и пари, но с много секс. Тези жени обаче бяха рядкост при мен. Мисля, че начина е това нещо да се отключи в жената. Че майка и толкова време и е обяснявала да се пази за принца с големия замък.

Това ли ти е болката? Не ти е голям "замъкът"? Joy

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 15:26 от Dara888

# 755
  • Мнения: 30 802
Абе интересно, авторът ако гонеше парите със същата стръв, с която и секса, нямаше ли да има повече и от двете?

# 756
  • Мнения: 14 654
Значи, като чуя мъж да казва "не искам жената да е меркантилна", разбирам, че всъщност казва "нямам пари".

# 757
  • Мнения: 1 292
Абе интересно, авторът ако гонеше парите със същата стръв, с която и секса, нямаше ли да има повече и от двете?
Не... има само определен обем работа, която можеш да свършиш качествено и резултата често е, че когато се прибера вечер просто искам да спра на секундата след като цял ден съм се карал с всички възможни хора по веригата защото всеки иска нещо различно и му е трудно да разбере, защо не може както си го представя. Ако съм в това състояние просто не можеш да ме накараш да направя нищо. Искам буквално да сложа тапите в ушите и да се изолирам колкото мога от всичко. Това не е предпоставка за успешна връзка - дори и само за секс.

# 758
  • Мнения: 30 802
Обемът работа понякога няма връзка с парите- мислех, че печените мъже го знаят това...

# 759
  • Мнения: 1 292
Обемът работа понякога няма връзка с парите- мислех, че печените мъже го знаят това...
Обема работа има пряка връзка с парите. Обема качествена работа ти дава опита да постигаш консистентни резултати, което дава повече пари... дори и в България. Разбира се трябва и да можеш да продадеш тази работа на верните хора, което също е свързано с опита. Дори няма да се опитвам да съм "печен" по друг начин и ще си остана суров, сори Simple Smile

# 760
  • Мнения: 30 802
Е това е, ако си на ниво "експерт" и все още работиш за парите. Явно професията ти не е от тия, които са scalable.

И се чудя при толкова бачкане как не сте си завъдили по една жена у дома да ви чака с нещо приятно.

# 761
  • Мнения: 3 653
Оффф Сирено излез от тоя филм с експертите, на тоя свят има и друга работа, която не се плаща толкова много и няма кой знае каква перспектива в нея, но все някой трябва да я върши, за да може ти като идеш в магазина да си купиш храна или дрехи.

# 762
  • Мнения: 30 802
То има магазини и магазини. Има магазини, в които и храната е гадна, и продавачките са нископлатени. Има и такива, в които ходя и в които нивото е по-високо и всички са доволни. Та така, всичко има значение.

# 763
  • Мнения: 3 653
Дали е така наистина, магазини  в които всички са доволни newsm78. И все пак да стигнат до теб тия стоки някой трябва да ги произведе, а това често е нископлатена и неблагодарна работа.
Та ти си ги разправяй тия с експертите, съвсем скоро и балона на с айтитата и тяхното безумно заплащане ще спадне. Като тръгнат всички това да работят и ще падне заплащането.

# 764
  • Мнения: 3 505
Значи, като чуя мъж да казва "не искам жената да е меркантилна", разбирам, че всъщност казва "нямам пари".
Може да значи, че е стиснат,  а може да ползва тоя лаф за и алиби.

Общи условия

Активация на акаунт