Китен 2017г./2018г.

  • 67 318
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Аз все до тях застилах хавлиите.

 Ама единия беше много дРът за мен, а другия имаше още мляко по устата... Stuck Out Tongue Winking Eye
Че излизам от темата....преди две години на плаж Нестинарка до Царево всичките спасители бяха към 60 годишни, дори и по-възрастни.

# 721
  • Мнения: 3 286
Всъщност Жасмин на колко точно е от най-близкия охраняван плаж?
300-400 ме е от плажа.Струва ми се че е на еднакво разстояние от 2 плажа .

# 722
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Аз все до тях застилах хавлиите.

 Ама единия беше много дРът за мен, а другия имаше още мляко по устата... Stuck Out Tongue Winking Eye
Че излизам от темата....преди две години на плаж Нестинарка до Царево всичките спасители бяха към 60 годишни, дори и по-възрастни.
Миналата година, на южният плаж, спасителят-дядко, залиташе, като решеше да се впуска в спасителни акции...
Тази година ще изневерим на Китен. Я ме открехнете за Царево и околността. Резервирахме къща в село Изгрев, до Царево, а никой от нас не е ходил по-на юг от Китен...Та, плажове, манджа, магазини...изобщо не съм на ясно...

# 723
  • Мнения: 96

Някой с отзиви от тази година? Предните години готвеха мнооого вкусно.
Никой ли не е сядал тук????

# 724
  • Мнения: 69 276
Това в посока лунапарка ли е? Като тръгнеш от хотел Радис?

Аз само съм минавала покрай него.

 За меню в заведения/кръчми не мога да помогна..не сме сядали нарочно, защото детето сАмо дава зор и няма смисъл общо взето.

# 725
  • Мнения: 44
Здравейте. Търся хубав хотел с басейн  до южния плаж. Някой може ли да ми препоръча

# 726
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Ние сядахме в Стил.Хубаво е ,готвача е същия (от миналата година) .Храната ни хареса .

# 727
  • Мнения: 69 276
Здравейте. Търся хубав хотел с басейн  до южния плаж. Някой може ли да ми препоръча

Хотел Додо е с басейн. На ул. Урдовиза.

# 728
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Аз все до тях застилах хавлиите.

 Ама единия беше много дРът за мен, а другия имаше още мляко по устата... Stuck Out Tongue Winking Eye
Че излизам от темата....преди две години на плаж Нестинарка до Царево всичките спасители бяха към 60 годишни, дори и по-възрастни.
Миналата година, на южният плаж, спасителят-дядко, залиташе, като решеше да се впуска в спасителни акции...
Тази година ще изневерим на Китен. Я ме открехнете за Царево и околността. Резервирахме къща в село Изгрев, до Царево, а никой от нас не е ходил по-на юг от Китен...Та, плажове, манджа, магазини...изобщо не съм на ясно...
Ако ви харесва Китен в Царево няма да ви хареса.

# 729
  • Мнения: 103
Жасмин е на 400 метра от северния и на 500 метра от южния плаж. Доста пъти съм го измервана и смятам, че стоте местата разлика не са много и може да се каже, че е близо и до двата плажа.

# 730
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Благодаря ви за коментарите за Жасмин,но на мен 400-500 метра са ми много.Ние мъкнем много багаж до плажа и са ни много тези метри.

# 731
  • Мнения: 9 162
Русалка, каква е разликата между Китен и Царево. Не съм почивала в Китен , но съм го разглеждала на място за малко. В Царево никога не съм ходила, нито виждала. Но гледам за там няма оферти и не мога да се ориентирам Дори и тема не намирам тук за Царево. Искаше ми се някъде по-бюджетно и различно за септември, затова те питам, може и да не е за тази тема , но...

# 732
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
За мен Царево е скучно, малко селце.На мен не ми харесва това прекалено спокойствие там, няма къде да се разходиш, центъра му е едно площадче, няколко сергии, малък парк с катерушки.Плажа им също не е голям и е каменист.Не харесвам и Китен, много кич има пък там, но го предпочитам пред Царево.За Царево има оферти за Саут Бийч, но тази година е трагично положението в този хотел, има за хотел Хермес-мн.добри отзиви,но пък плажа кофти.Обновения Серенити Бийч е с доста завишени цени, той е на плаж Нестинарка до Царево, там би ви харесало, но е скъпо вече за това, което предлагат.За това по-добре Китен.

# 733
  • Мнения: 9 162
Русалка, благодаря ти bouquet
Попитах, защото в сутрешния блок по БТВ имаше предаване от Царево. Видя ми се красиво, плажа бил голям, парка също малка част видях обаче. Казаха , че нов площад имат-център, някакви представления, спектакли , изложби, бе като в Созопол май са се засилили да става. Но... нищо не съм видяла лично, затова попитах. Чувала съм, че плажа е каменист, но наши познати го предпочитат и са свикнали, подробности обаче не дават.
Китен ми се вижда малък, наблъскан , с тесни улици, няма въздух за мен там. Но пък плажовете са хубави, хотелите са ...не ми харесва никой , независимо от цената (не че мога и ще дам висока цена, но поне на вид да ми харесва , освен Принцес донякъде. Преди се бяхме залепили за Созопол мноого години, после сменихме няколко места, но Приморско си ни харесва. Обаче вече омръзна донякъде. Пък и за 5-7 дни , ако се ходи втори път не става все на едно място. Китен ми е вариант сега, но ако Царево е по-уредено, широко, има места за разходка, сядане , хотели на добра цена и прилични, щях да се метна там, ама... както го описваш , не е нашето място явно(( Значи остава Китен , ще досаждам още в темата тук.

# 734
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Аз все до тях застилах хавлиите.

 Ама единия беше много дРът за мен, а другия имаше още мляко по устата... Stuck Out Tongue Winking Eye
Подкрепям с две ръце. Кръстех се да не стане инцидент, че възрастният да не се налага да плува.😂

Общи условия

Активация на акаунт