Лакове за нокти - 114

  • 69 619
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 128
Здравейте! Искам да попитам, използвате ли масло за кожички и нокти. Ако да какво и има ли ефект и колко често го нанасяте? Благодаря ви хубава и цветна вечер!

# 421
  • Мнения: 5 112
Здравейте, аз се разписвам с получена пратка от пандите вчера. На мен пък са ми забравили подаръчето Grinning
Иначе лаковете са супер, като изключим "холограмния лилав" на 2B colours, който си е чиста проба розовия Essence holo rainbow, но в по-малко количество и по-висока цена.
Аз съм с болно малче и с малко счупени нокти, та за сега ви следя и цъкам. Надявам се към края на седмицата да се включа подобаващо... и да измрънкам - ръцете ми пак са нацепени до кръв, не знам как ще изкарам зимата Sad

# 422
  • Мнения: 20 172
и да измрънкам - ръцете ми пак са нацепени до кръв, не знам как ще изкарам зимата Sad
И домашните са така, много неприятно. В момента тестват един специален крем, ако искаш, мога да ти дам отзив, има ли ефект.

# 423
  • Мнения: 5 112
Леми, много ще съм ти благодарна! Аз сега се мажа с една Балеа с уреа и ефекта е временен Sad а още дори не е станало студено Sad

# 424
  • Мнения: 17 546
Навремето ми помогна чиста китова мас, но ми я донесе наш близък,  плаващ на руски риболовен кораб. Сега тук в чист вид не вярвам да може да се намери. Но пробвай с това кремче, ако ми се довериш, нищо че пише крем за лице.
http://medbio-bg.eu/bg/kozmetika-s-propolis/propi-s-kitova-mas

# 425
  • Мнения: 5 112
Благодаря, Лили, ще го потърся Simple Smile

# 426
  • София
  • Мнения: 1 420
и да измрънкам - ръцете ми пак са нацепени до кръв, не знам как ще изкарам зимата Sad
И домашните са така, много неприятно. В момента тестват един специален крем, ако искаш, мога да ти дам отзив, има ли ефект.
Синът ми е със студова алергия. Всяка зима ползва колд крем на Биодерма и Тридерм. Помагат му много. Кожата спря да му се цепи до кръв.

# 427
  • Мнения: 5 112
Биодерма колд крем за лице? Или има и за ръце?

# 428
  • Мнения: 13 082
Предполагам, че си ползвала повечето неща, но да дам още едно предложение за крем. В Лидл има един крем SOS, на мен ми е помагал, не е скъп, така че ако ме ти помогне поне няма да съжаляваш. 🤗

Аз от известно време се чудя дали да похваля един топ, но вече се реших, след като лак на ОПИ изкара 6 дни с него, значи си струва. Не си спомням преди лак да ми е издържал по седмица, отдадох го на другите марки, но явно действа и с така натрайните на моите нокти ОПИ. Има блясък, не се напуква и съхне сравнително бързо.

# 429
  • Мнения: 1 081
Върнах се към розовото, относно пожълтяването на ноктите, било е от жълт лак. Ходих три дни с база и един светло розов. Свалих го снощи, чудо. Жълтото изчезнало!!!

# 430
  • София
  • Мнения: 1 420
Биодерма колд крем за лице? Или има и за ръце?
Има за тяло и за лице. Ползваме за лице /по препоръка на педиатърката/.

# 431
  • Мнения: 494
Най после дойдоха след 2 месеца чакане😊  Така в шишенцето много ми харесват, сега съм лакирана и не мога да покажа на нокти.

# 432
  • София
  • Мнения: 722
И аз имам такава алергия. Само малко да застудее и ме е срам да си покажа ръцете. А сега бутам и количката, та съвсем Simple Smile Когато тези дни беше студено се мазах няколко пъти с на детето павловичата мас. Добре ми се отрази. Ще тествам и зимата де. Като идея го давам. Иначе не съм се сещала с колд крема да си мажа ръцете. Така и така купувах за големия и никога не го изразходвам.

# 433
  • Мнения: 1 485
Най после дойдоха след 2 месеца чакане😊  Така в шишенцето много ми харесват, сега съм лакирана и не мога да покажа на нокти.
Уникални са!!!Откъде ги поръча и каква им е цената? bouquet

# 434
  • Мнения: 526
Аз се мажа с  преварен зехтин.Иначе по това време се започва със сухота,болки от водата и така до лятото.

Общи условия

Активация на акаунт