Карти таро - тема 16

  • 50 718
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 845
Някой има ли възможност да изтегли по моя въпрос? Благодаря ви!

Какъв ти е въпроса, конкретизирай.

# 211
  • Мнения: 1 137
Обратната връзка е нож с две остриета.
Посланията на Таро, обикновено остават неразбрани, както и картите, т.е. обратна връзка няма.

Това, че някъде са появили определени карти, които са се сторили подходящи за нагласата на гледащия, че е така, никак не означава, че това е отговорът им, още повече, че повечето, на които се гледа се съгласяват.

За каква обратна можем да говорим когато Таро не е разбрано, а ако е разбрано какъв е изводът и дали този извод, става меродавен и за други подобни въпроси?
Няма как да стане, при условие, че в Таро има над билион комбинации, а човешките отношения са сведени до 10.
Губи ми се математиката.
Не съм съгласна с това. Разбира се, че има обратна връзка. Аз не разбирам от таро, но за сметка на това имам опит дългогодишен с картите- защото ги използвам да ми гледат в моменти, когато нещо не ми е ясно и е имало нужда да се видят нещата , чрез таро. Това са предсказателен инструмент. Аз ползвам една жена, която не е в България и последно време ми е малко по- сложно да се свържа с нея. Обратно връзка Има. Преди години по таро тя видя нещо, което за мен беше абсурдно да стане. Дори ми беше наредила карти за съвсем друг въпрос. Даже много пъти вижда неща за , които не съм питала.Но ...тези неща ,, които тя вижда стават. Така че, чрез таро могат да се видят много неща и  човек с времето може да си направи извод дали картите са били прави или не. Търся човек, който разбира много от таро тук в България- срещу заплащане разбира се.  А иначе питам по форумите с надеждата да открия моя тарогледач. Приемам и препоръки, защото нямам против да си плащам, но нещата , който ми казват да са верни.

Последна редакция: сб, 11 ное 2017, 18:37 от Elea Lea

# 212
  • Мнения: X



Помагам си и с други методи.

За други видове карти ли говориш, или нещо по-мистично? Simple Smile

Редя и други видове карти,и нещо друго,което не е карти.

Линковете малко по-късно ще ги пусна.

# 213
  • Мнения: 1 137
И още нещо искам да споделя. Смятам че колорадски бръмбър е добра в тарото. Гледала ми е няколко пъти на лични за различни въпроси. Но доколкото си спомням , не се занимава професионално срещу заплащане.  Ако все пак някой се чувства достатъчно добър и  има нормална такса, моля да ми пише на лични. Иначе благодаря на всички, който са ми гледали безплатно. Просто има хора, които имат дарба за таро. Развивайте я!!!❤

# 214
  • Мнения: X
Някой иска ли да му гледам за нещо, което го вълнува? Смятам, че съм на средно ниво в Таро.

# 215
  • Мнения: 1 137
    Секхмет
, имам един въпрос. Кога таро  греши, възможно ли е, при кои случаи? Възможно ли е по карти да излезе нещо много ясно, а всъщност да не е вярно или това нещо да е в бъдещето. Въобще от къде идват грешките. Зависи ли от емоционалното състояние на питащия? Или тълкуващият го е интерпретирал погрешно.

# 216
  • Мнения: 1 137
Някой иска ли да му гледам за нещо, което го вълнува? Смятам, че съм на средно ниво в Таро.
Аз искам на лични😊

# 217
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Някой има ли възможност да изтегли по моя въпрос? Благодаря ви!

Какъв ти е въпроса, конкретизирай.
колорадски бръмбър, благодаря!
В Г ли да остана на работа или да приема предложението от К?

# 218
  • Мнения: 5 134
Някой иска ли да му гледам за нещо, което го вълнува? Смятам, че съм на средно ниво в Таро.
Аз! Simple Smile Въпросът ми е, че се колебая между два варианта за едно решение, което ми предстои: вариант 1 и 2. Има евентуално и 3-ти, но той сякаш не е толкова реалистичен към момента, все пак съществува. Какви са плюсовете и минусите на всеки ход, и откъде ще изскочи зайчето на успеха? Ти си на ход и предварително благодаря. Аз не се наемам да гледам на никой, но с удоволоствие ще ти дам обратна връзка, за да развиваш твоите умения!

# 219
  • Мнения: 1 137
Някой иска ли да му гледам за нещо, което го вълнува? Смятам, че съм на средно ниво в Таро.
Току що сте се регистрирали ....ама няма лошо, аз си зададох въпроса.😀

# 220
  • Мнения: X
Момичета, ще се опитам да гледам на всички желаещи. Но аз не желая на лични. Моля, изложете си въпросите тук, и нека са конкретни и ясни, а не общо формулирани.

Еленна, ще започна с теб.
Карти за вариант 1 - 5 чаши, Крал меча, Асо пентакли
Карти за вариант 2 - 9 жезли, Императорът, 4 пентакли


Тълкуване: На мен ми се струва, че вариант 1 ще е по-добрият вариант.
Ще говоря малко общо, но и ти доста общо зададе въпроса си, така че не се сърди.

Ти трябва да се научиш да живееш с липсите и болките, човек не може да има всичко. Трябва да използваш смелост, когато взимаш решения, и разсъдък. Изглежда, че все пак си решителна и сама знаеш кой е верният вариант за теб, и имаш сили да го осъществиш.
Ситуацията, в която си, не я знам, но има риск да се затлачи от неумението да вземеш решение и да поемеш риск, да поемеш отговорност. И като човек ти го казвам - не си измисляй 1000 опции (това ти го казвам като човек - не като гледец), просто действай. Слушай сърцето си, здравия си разум, и използвай свободната си воля. Все пак ти си правиш живота, колкото и да ти гледам аз или други хора. Бъдеш ли смела, и с умение да се справиш с липсите ти (човек наистина не може да има всичко), можеш да имаш голям успех.
Така тълкувам тези карти.

По втората комбинация не ми се коментира. Няма от какво толкова да се пазиш, да се щадиш. Дори да изживееш още малко болка, няма да умреш.

Това е от мен за теб, надявам се ти е било полезно.))

# 221
  • Мнения: 385
    Секхмет
, имам един въпрос. Кога таро  греши, възможно ли е, при кои случаи? Възможно ли е по карти да излезе нещо много ясно, а всъщност да не е вярно или това нещо да е в бъдещето. Въобще от къде идват грешките. Зависи ли от емоционалното състояние на питащия? Или тълкуващият го е интерпретирал погрешно.

Няма как Таро да "греши". Таро е индиферентна лингвистична структура и като такава, подлежи на семиотичен анализ. Т.е. на митологичен, математически и т.н.

Може да греши единствено човекът, който анализира и "превежда" символиката му, всяка една морфема или фонема.
Колкото до емоционалното състояние на питащият, най-много картите да се посмеят по техния си начин, но това няма никакво значение за гледането. Човек може да е супер зле, но да се налага да гледа за друг или за себе си и ако въпросът му наистина е сериозен, то Таро ще реагира адекватно. Емоционалното състояние може да попречи единствено на анализата на човека, който гледа.
Басните за концентрацията и изобщо за атмосферата, къде гледаш и т.н., не са ок. Можеш да гледаш във влак, в тоалетна, в шумен бар, няма значение.
Като цяло, въпросът ти изисква много пространни обяснения, които могат или биха могли да обемат цялата налична информация, която касае онзи който пита и неговата лична колода.
Мисля, че ти сама, всеки, най-добре знае как и кога картите му, реагират адекватно на въпросите му.

Колкото до онова за което питаш:
Възможно ли е по карти да излезе нещо много ясно, а всъщност да не е вярно или това нещо да е в бъдещето.

Това се нарича отложено време в Таро, същото се наблюдава и при отминали събития, които се проектират в настоящето, а питащият ги мисли за бъдещи проявления.

# 222
  • Мнения: X
Елеа, ще се заяждаш ли, или искаш да ти гледам?
Правя го без пари и съм казала, че не съм най-добрата.

Занимавам се с Таро от 2008ма година, но с големи прекъсвания.
Наясно съм колко е мъчително нещо да те вълнува и да нямаш търпение някой да ти обърне внимание, да хвърли карти. Знам какво е и да питаш за едно нещо по 1000 пъти, защото съм го минавала това.

Да пусна ли въпроса ти тук, пред всички? Не гледам на лични.
Иначе с удоволствие ще ти тегля.

# 223
  • Мнения: 1 137
Не се заяждам. Гледай ми.
1. Какви са отношенията ми с мъжа ми. Има ли някакъв проблем в момента?
Благодаря.

# 224
  • Мнения: 104
Някой иска ли да му гледам за нещо, което го вълнува? Смятам, че съм на средно ниво в Таро.
}Децата са  ми в  чужбина  на  работа,колко  време ще останат там......И  другият ми  въпрос е...Ще има ли  бъдеще връзката  ми с  Г, от  1 месец сме  в  обтегнатии  отношения.  Благодаря  предваритено...

Общи условия

Активация на акаунт