МАЙско бебенце расте, радва мама с тупкащо сърце. - ТЕМА2

  • 47 318
  • 733
  •   1
Отговори

Анкета

Да изберем дружно име за следващата ни тема

Опции:

  • Мнения: 10



ТЕМА 2.





НАШИТЕ ТЕРМИНИ

Скрит текст:
1 МАЙ
2 МАЙ
3 МАЙ

Румяна88 - втора бременност

Майка на принцеса - втора бременност

Monik 616 - София - втора бременност

4 МАЙ

Puffy1988 - София - втора бременност

5 МАЙ

BeReady - София - втора бременност

6 МАЙ

juliet_0308 - гр. Смолян - втора бременност

ники28

7 МАЙ
8 МАЙ
9 МАЙ
10 МАЙ
11 МАЙ
12 МАЙ

stefalex  - гр. София - втора бременност

tzvet14 - гр. Мюнхен (Германия), Ст.Загора (България) - първа бременност

Marieta Koleva- Fileva - гр. Варна

13 МАЙ

^Kalimera^ - София (Австрия) - втора бременност

14 МАЙ

Karina_sofia - София - втора бременност

15 МАЙ

Гери Гери - гр.Пловдив - трера бременност

16 МАЙ

Alexandrovska - гр.Бургас - втора бременност

17 МАЙ
18 МАЙ

Merilin2 - Австрия - втора бременност

19 МАЙ
20 МАЙ
21 МАЙ
22 МАЙ

DivaOrhideq - 30г., гр.Ловеч- първа бременност

23 МАЙ
24 МАЙ
25 МАЙ
26 МАЙ
27 МАЙ
28 МАЙ
29 МАЙ
30 МАЙ
31 МАЙ




ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ

БРЕМЕННОСТ ПО СЕДМИЦИ
МЕДИЦИНСКИ КАЛЕНДАР
БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ
РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ПЪРВА И ВТОРА БРЕМЕННОСТ
ЛЕЧЕНИЕ НА ПРОСТУДА И ГРИП ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА
ИЗСЛЕДВАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА
ХРАНИ ЗАБРАНЕНИ ЗА БРЕМЕННИ
КАЛКУЛАТОР НА КИЛОГРАМИТЕ
КОРЕМНИ БОЛКИ И СПАЗМИ ПО ВРЕМЕ НА БРЕММЕНОСТ
ХРАНЕНЕ И БРЕМЕННОСТ
БИЛКИ И БРЕМЕННОСТ
ТАКА КАЗА БАБА
ХОМЕОПАТИЯ ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА
ИНФОРМАЦИОННА БРОШУРА ЗА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАЙКИ
БИОХИМИЧЕН СКРИЙНИНГ 11-13Г.С
ДНЕВНИК НА БРЕМЕННОСТТА



ТРЕНИРОВКИ С УПРАЖНЕНИЯ ЗА БРЕМЕННИ У ДОМА
УПРАЖНЕНИЯ НА КЕГЕЛ
ЙОГА ЗА БРЕМЕННИ



МАЙЧИНСТВОТО СЧЕТОВОДНО
КАЛКУЛАТОР МАЙЧИНСТВО 2017
БРОШУРА ПО ПРОГРАМА "МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ" НЗОК






ЗА ДОБАВЯНЕ ВЪВ FACEBOOK ГРУПАТА, ИЗПРАТЕТЕ ИМЕНАТА СИ ИЛИ ЛИНК КЪМ ПРОФИЛА СИ НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ НА Hrisi_love.

Тема 1

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 10:39 от МАЙ2018

# 1
  • Мнения: 71
Записвам сее Simple Smile утре съм на преглед   Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 15
Добре дошли на новите момичета!
Браво на тупкащите сърчица!
Аз в четвъртък съм на преглед да чуем сърчице. Малко ми е напрегнато, ще взема малката с мен (баща и е на работа и няма кой да я гледа), надявам се да заспи в количката докато отиваме към док., че иначе незнам какъв преглед ще е, тя не стои на едно място,щъка навсякъде, пипа какво ли не.. Винаги преди преглед съм лека паника, докато си чакам реда сърцето ми подскача,гърлото ми е свито,  краката ми омекват, докато не изляза от кабинета не мога да се успокоя.

# 3
  • Мнения: 333
И аз се записвам при вас.
Утре и аз съм на преглед ще съм точно в 6 г.с., възможно ли е да се чуе сърце или само ембрион ще се види🙂

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте !

И аз се записвам при вас.
Утре и аз съм на преглед ще съм точно в 6 г.с., възможно ли е да се чуе сърце или само ембрион ще се види🙂

И аз съм в 6та и даже и ембрион не можахме да видим Disappointed

# 5
  • Мнения: 333
Здравейте !

И аз се записвам при вас.
Утре и аз съм на преглед ще съм точно в 6 г.с., възможно ли е да се чуе сърце или само ембрион ще се види🙂

И аз съм в 6та и даже и ембрион не можахме да видим Disappointed
Ох нз вече...
Аз бях в 4г.с. и 5 дни и видяхме плодни сак само, надявам се вече да се вижда, при теб какво се видя? Кой преглед ти беше

# 6
  • Мнения: 71
Момичета и аз съм почти 6г.с,мен също мн ме притеснява това дали утре ще се види ембриончее.Просто ще се пръсна от притеснение,колкото повече наближава утрешния преглед толкова пи-притеснено ми е Animal See No Evil

# 7
  • Мнения: 580
При мен в началото на 6та не се видя ембриончето, а само плодния сак и черна точица.
И аз винаги съм страшно притеснена пред кабинета, хем ми е втора бременност, хем съм била на доста ехографи до сега. Но все пак до някъде, моето тяло е, всичко се случва на мен и ми е притеснено.

# 8
  • Мнения: 71
При мен в началото на 6та не се видя ембриончето, а само плодния сак и черна точица.
И аз винаги съм страшно притеснена пред кабинета, хем ми е втора бременност, хем съм била на доста ехографи до сега. Но все пак до някъде, моето тяло е, всичко се случва на мен и ми е притеснено.
Черната точица е жълтъчното мехурче и добре ,че се е видяло Simple Smile Аз ходих на преглед на 5ти ден от закъснението на МЦ,видяхме малка точка.Сега просто се надявам да е по-голяма вече,дори и да не се види ембрионче пак ще отида след седмица.Просто искам да следя развитието на бременността по-често,защото за мен е първа след 2 години чакане и една инсеминация!

# 9
  • Мнения: 333
Момичета и аз съм почти 6г.с,мен също мн ме притеснява това дали утре ще се види ембриончее.Просто ще се пръсна от притеснение,колкото повече наближава утрешния преглед толкова пи-притеснено ми е Animal See No Evil
Стискам палци утре за прегледа и ще чакам включване какво е станало, дано и при двете да се види каквото трябва и всичко да е наред.

# 10
  • Мнения: 71
Благодаря!Дано новините да са добри Simple Smile

# 11
  • Мнения: 436
Здравейтеееее! Много ми хареса новата тема  Hug Hug
Утре и аз съм на преглед, за да видим как върви:)
Добре дошли на новите мами! Simple Smile И не се филмирайте - 4,5 и 6 г.с. е прекалено ранен срок на бременността, за да видите кой знае какво...Simple Smile След 7 г.с. се чува сърчице:) Преди това е важно да има плоден сак и жълто тяло. Simple Smile
  Peace

П.С. Много се надявам на феталната морфология да се види полът...   Rolling Eyes

# 12
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Юхууу цоп и аз в новата тема. С пожелание за много положителни новини за всяка от нас.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Благодаря за новата тема Simple Smile
Аз утре влизам в 10г.с. Избрах си Аг,който ще ме наблюдава за Жк, мисля тези дни да му звънна да го питам кога ще ме запише и да ми пуска изследвания.
Нямам търпение вече да мина 12 г.с. и да се успокоя, да кажа вече на работата и на роднините, че от това криене нещо се напрягам.
Добре дошли на новите мами Simple Smile и лека вечер от мен

# 14
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Честита нова тема.
И аз в петък съм на лекар, чакам да видя ще има ли добри новини.

Общи условия

Активация на акаунт