Мъж Телец - 15

  • 59 976
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 152
Да, да, ако нещо хубаво е излязло от връзката, то все телецът го е постигнал с неговото велико търпение, защо не и стоицизъм🤣, както споменахте - даже щедрост!
Това направо си е за поклон😁Изобщо телецът е мъченик в тази връзка и същевременно - носеща колона. Дори и да обичат сред края на връзката, все пак винаги другият е виновен за края!

# 571
  • Мнения: X
Аз тук не видях, някой да обвинява себе си 😂😂😂 Вие обвинявате вашия телец, а той вас. Невиждам нищо нередно. Общо взето даже това не опира до зодията, а като характерна човешка черта за всички. Аз пиша какви са били проблемите и защо според мен е така или иначе. Докато вие директно обвинявате телците, че ви са виновни 😂😂😂 Да специално в моя случай, колкото и хвалебствено да звучи аз бях носеща колона. Има много интересни факти, който премълчавам 😀 защото сега погледнато отстрани направо ме е срам да ги кажа 😀 Тогава съм сигурен, че ще се промени картинката!

# 572
  • Мнения: 7 152
Да де, нали и аз това казвам - ти си търпял, търпял и същевременно си носил 🤣
Венъм, не говорих за теб в случая, макар че сега, съдейки по отговора ти - нищо телешко не ти е чуждо Simple Smile

# 573
  • Мнения: X
Нормално аз съм Телец 😀. Добре казвам един от фактите. Как ще коментираш това, че за телеца е много важна физическата близост? Така след това искам и коментар за това как един телец може да издържи 4 години на сухо и в същото време да не търси нещо странично? Според мен има варианта или обичта му е много силна или е обърнал резбата 😂. Така че не ми обяснявай какво, как и колко съм търпял и каква колона съм бил 😀. Само аз си знам колко търпение и нерви се изисква. Искам да кажа също, че тя не е виновна аз още от начало знаех, че е такава.(възпитание или възгледи, или каквото и да е уважавах избора й). Каква е била цената за мен е без значение, но моля ви не ми обяснявайте за търпение и т.н. Защото на повечето ви е чуждо 😀. Та пак да се върна назад, какви са лицемерни Везните! Значи аз съм такава, аз съм онакава, ама видиш ли ще си пиша с хора от мъжки род. Тъпия съм аз в случая, че съм е допуснал толкова близо до мен. А щом го разбирате по друг начин ОК. Да за мен тя е зла, долна, лицемерна манипулаторка, използвачка, интересчиика, егоистка, която незнае какво иска от живота, мрънкало, долна, скапана м..рша, която не искам повече да я гледам. Така ли трябва да се изразявам според вашите стандарти 😂😂😂, защото всеки тук пише нещо дето, никога не съм го казвал 😂😂😂 Ето за това мълчи телеца, защото е безполезно да обесняваш, на някой нещо което или не иска или не може да разбере. Вие нападате телеца, а обвинявате мен за неща който не съм казал за бившата. Как си ги измисляте незнам. Тия чувства, които изразявате от мое име, май вие ги чувствате 😀Да Росита аз съм търпял, търпял и съм носил до толкова, че индивид от вашата зодия ще рухне за 1, 2 месеца 😀 Има още много неща, които няма да изброявам, защото е безсмислено 😀 Когато почнеш да обичаш толкова дълбоко, колкто телец тогава ми обеснявай за търпение. Телеца е the best 😀

# 574
  • Мнения: 7 152
Телецът търпи, истина е, но това е защото не обича промените.
Много хубаво,  че търсиш близост, харесва ми страстта у телеца, не съм я срещала в други зодии в този вид.
Иначе и преди казах, че луната ми е в телец и мога да търпя много. Моите недостатъци не са малко, но темата не е за зодия рак.

# 575
  • Мнения: X
И да и не 😀. Наистина не обича промените, но това при положение, че вижда в партньора потенциал и знае, че си заслужава. Въпреки че в моя случай явно не си, но всеки греши 😀, но ако види, усети и реши ,че не си заслужава спират всякакво търпение  и т.н. И няма връщане назад. Не искам да ме рязбирате погрешно за това, че само телеца търпи. Има и други, които търпят много, но телеца е мазохист в тази част 😂, а има и зодии въздух под налягане 😀😀😀 ама грам не могат да търпят

# 576
  • София
  • Мнения: 874
Няма спор, че телеца търпи. Но при нас е обратно - аз съм по-спокойния и търпеливия от двамата.

# 577
  • Мнения: X
Няма спор, че телеца търпи. Но при нас е обратно - аз съм по-спокойния и търпеливия от двамата.

Чак не ми се вярва 😀😀😀 но всичко е възможно 👍

# 578
  • Мнения: 10 210
Телецът търпи, истина е, но това е защото не обича промените.
+1 Както и от мързел. Не се знае кое е по-силната мотивация. 😀

# 579
  • София
  • Мнения: 874
Телецът търпи, истина е, но това е защото не обича промените.
+1 Както и от мързел. Не се знае кое е по-силната мотивация. 😀

За да не влиза в спорове. Той е с твърда и непроменлива позиция и смята, че другите са така, така че мисълта му е "няма смисъл да споря, защото няма да променя мнението му/й". Което разбира се не винаги е вярно. Инатът е една от малкото негативни черти, идеята за непромяна също. Ето сега имаме среща (аз трябваше да отида до тях да гледаме мача). Но по път реших, че ми се пие кафе, така че стигнах пред тях и му звъннах да слиза да ходим да пием по нещо. Не се бил облякъл, защо сега не съм се придържал към плана? Казах му, че отивам сам на кафе и като си го изпия ще се кача. Та сега си се забавлявам сам, а той ме чака в тях (намирам се в заведението до неговия вход). Та за това говорим - никаква гъвкавост и промени в плановете. Joy

# 580
  • Мнения: X
Не е от мързел. Според мен е до настройка 😀 аз също не обичам промяна в последния момент и искам да има план за всичко 😂 Истината е че ни е най комфортно там където наричаме удома 😀👍 Аз примерно имам огромно желание да отида на почивка на море, но веднага сещам, че трябва да пътувам 6 часа 😂 или пък да спя в друго легло оо ужас 😀😀😀 и това ме отказвана момента. Иначе някой ако ме навие и ме откара до дадената точка си се забавлявам после. Така че е трудно да навиеш телеца да направи нещо 😂😂😂

# 581
  • София
  • Мнения: 874
О, изобщо не ми е проблем да се справям. Хващам го за ръчичка и тръгваме. Ако се дърпа така го навирам на кучето в задния двор, че иска-не иска не смее да ми откаже. Моите рога са по-остри от неговите. В случая бях решил, че мога и сам да пия кафе, иначе щях да се развикам и да ми се угоди на акъла.

# 582
  • Мнения: 19 021
Телците не са мързеливи, просто трудно се мотивират от желанията на някой друг, а и все пак  ценят собствения си кеф и комфорт повече от всичко на света  Smile

# 583
  • София
  • Мнения: 874
Разбира се, че не са мързеливи. Просто си лежат и не правят нищо. Ако ги ръчнеш и се ядосат много са дейни даже. Избирателно.

# 584
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Venom21, ти ли си бил 4 години на сухо?!

Общи условия

Активация на акаунт