Мъж Телец - 15

  • 59 888
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Да точно аз човекът, който казваше, че няма да се остави на жена да го командва и т.н. От мен да знаете съдбата има лошо чувство за хумор 😂😂😂 Да обясна накратко ситуацията. Момичето е познавах още преди да станем гаджета и знаех, какво е дереджет и от какво семейство е. Знаех че е девствена и се пази за сватбата 😀 Лично за мен пълни глупости от преди 200 години, но както и да е. Имах добро мнение за нея изобщо като човек, но в последствие се оказа, че всичко е цирк заради това "какво ще кажат хората". При нас през цялото време беше "какво ще кажат хората". Примерно съм казвал пред хора, че спи до 11 12, защото знам, че ще я подразни. Ужас голям скандал. Хората щяли да си помислят, че е мързелива. Хората, хората и пак хората. Та за това беше цирка и с девствеността, който още продължава. Да не би хората да е помислят за "лека". Никакви снимки и общи отбелязвания във фейсбук 😂 Никаква показност (в началото много се ядосвах, но видях че няма смисъл). Да идем някъде на почивка ХаХаХа (какво ще си помислят хората) 😂. Иииии най-интересното е как изобщо съм успял да трая. За това ще си плюя колкото искам и не съм виновен 😰. Знам че звучи като фантастика, но е истина. Ето толкова силно съм е обичаЛ и накрая тъпата овца ще ми каже, че не съм и обръщал достатъчно внимание. Не изобщо а не достатъчно 😂😂😂 Както и да е има и други такива интересни факти в моя полза, но това е един от главните. Моля за коментари и нападки 😀 и моля без да ме обиждате какъв съм бил 😂😂😂

# 586
  • Мнения: X
Сега си наваксвам с една много млада разведена майка 😀 на 24. Няма такъв кеф 😂😂😂 Мислех че ми е изсъхнал вече 😂😂😂

# 587
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ох, най- сетне...."тъпата овца" все повече се доближава до "зла жена". Joy  Още малко време ти давам да се разгърнеш Stuck Out Tongue Winking Eye

4 години?!....въххх и Телешкото спокойствие и дебелокожие и...медал за стоицизъм. Ти сигурен ли си, че си имал връзка с това момиче?! Защото аз знам за подобен случай, в който се оказа, че връзка няма и тя е била само в богата фантазия на мъжа. И той така 1 година на сушинка бил.

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 00:31 от Джулая

# 588
  • Мнения: X
До колкото може това чудо да се нарече връзка. Да сигурен съм 😀  Оооо не психически съм си добре, въпреки че бях на границата преди няколко месеца 😂. 4 пропиляни години просто 😰 Ми че според теб не е ли зла жена 😀 Честно да ти кажа срам ме е от себе си 😂 Тъй като не искам да навлизам в много подробности, които така или иначе не интересуват никои. Искам да кажа само, че съм преживял страшно много неща и физически (5 операции) и психически, но такава болка от раздяла никога не съм изпитвал 😐😰 Преди тия 4 години, 2 седмици след раздялата както се казва имената даже не им помнех. Но тук бях тотално смазан, че и още ми държи влага 😀😀😀 а вече са минали месеци. Бях станал пълно мекотело депресирано 😂😂 Само заради това е мразя 😀😀😀

# 589
  • Мнения: 1
Първо, извинявам се за офтопика, който ще създам.
@asen_mihaylov, здравейте, видях, че сте на ти със зодия козирог. Бихте ли дали напътствия как точно да поканя на среща мъж от тази зодия (леко се срамувам) ? И въобще защо им е толкова трудно, когато харесват някого да покажат емоциите си ? Аз самата съм телец.

# 590
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Първо, извинявам се за офтопика, който ще създам.
@asen_mihaylov, здравейте, видях, че сте на ти със зодия козирог. Бихте ли дали напътствия как точно да поканя на среща мъж от тази зодия (леко се срамувам) ? И въобще защо им е толкова трудно, когато харесват някого да покажат емоциите си ? Аз самата съм телец.
Има тема за мъжа Козирог. Питай там http://www.bg-mamma.com/?topic=965977

# 591
  • София
  • Мнения: 874
Аз за съжаление не мога да отговоря на въпроса, защото няма универсално правило. Пък и аз, въпреки че съм козирог, нямам проблем да си показвам емоциите, още по-малко пък ако си харесам някого.

# 592
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
О, изобщо не ми е проблем да се справям. Хващам го за ръчичка и тръгваме. Ако се дърпа така го навирам на кучето в задния двор, че иска-не иска не смее да ми откаже. Моите рога са по-остри от неговите. В случая бях решил, че мога и сам да пия кафе, иначе щях да се развикам и да ми се угоди на акъла.
Много добре си описал похватите на Козирога. Като имате някаква идея или желание - всички трябва да ви гледат в очите, да слушат, да козируват и да изпъляват безропотно. Ако ще  да е най-голямата глупост. Недай си Боже другите да не са съгласни и следва отмъщението на Козирога, съдържащо голям набор от психо похвати за смачкване на отсрещния.  От обикновено сърдене и леко повишаване на тон, през нахвръляне върху събеседника в стил "ти май искаш да се скараме, ти ще си виновен за това"....до гранде агресивен скандал и изкарване на отсрещния като най-черния човек на света. И човек в един момент не знае как и защо го е връхлетяла тази л@йняна вълна. От нещо дребно и незначително - винаги правите панаири. ОТВРАТИТЕЛНА част от характера на Козирога.

# 593
  • Мнения: 10 210
Това и при жени Козирози ли го наблюдаваш? Понеже при тях Луната оказва много силно влияние. Аз съм със Слънце в Козирог, но Луната ми е въздушна и много свободолюбива, задушавам се от правила, авторитети, козируване и т.н. Обожавам нестандартното и творческото в хората. Напълно ми е приемливо всеки да прави каквото си иска, стига да не го налага на мен, ако не съм съгласна, както и не държа да бъда подкрепяна, ако съм решила да правя нещо, обожавам свободата във всяко едно отношение. Ставам непреклонна в ситуации, които са моя пряка отговорност или ме ощетяват лично, тогава не мога да приема някой да се упражнява за моя сметка.

Това събира очите на мъжете Телец, които срещам - пленява ги Слънцето в Козирог, но не знаят как да се справят с Луната ми, най-вероятно им идва дива екзотика. Laughing

# 594
  • Мнения: X
Хаха 😀 Михайлов твой ред е да ти изкарат лошите черти 😀👍👍👍

# 595
  • София
  • Мнения: 874
А, споко. Миналата година в темата за козлите ме направиха на нищо, свикнах им вече Sunglasses

# 596
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Това и при жени Козирози ли го наблюдаваш? Понеже при тях Луната оказва много силно влияние.
Жени Кози - скандалджийки не познавам. Но сред настоящи и бивши познати от зодията - не съм срещала и творчески личности. По-хард жени са, без усет за детайла, за естетиката. Ако има нещо за работа -- върши се...защото трябва да бъде свършено. Т.е. 5 за 6 - да прилича горе-долу на нещо. Което от една страна не е лошо. Зависи за каква работа иде реч.

Напълно ми е приемливо всеки да прави каквото си иска, стига да не го налага на мен, ако не съм съгласна, както и не държа да бъда подкрепяна, ако съм решила да правя нещо, обожавам свободата във всяко едно отношение.
Звучи добре на теория...обаче при Козирозите го има момента, че с почти всичко може да НЕ СА съгласни и да го броят за налагане. Въпросът е как другите виждат Козирога, а не как той сам вижда/усеща себе си. Аз не съм чул някой от зодията да казва лошо за себе си Grinning Най-убавите са Joy

Хаха 😀 Михайлов твой ред е да ти изкарат лошите черти 😀👍👍👍
Направете си клуб на онеправданите мъжкари...хахаха Joy

# 597
  • Мнения: 10 210
Имам наблюдения върху 3 жени-Козирог, като и трите са силно творчески личности с творчески професии. Нямат си нищо дървено и неестетично. Smiley За мен смислено е да се гледа цялата карта на човек, иначе може да си направи изводи, които не са особено издържани.

Това с "най-убавите" е голямо извъртане, Smiley , аз говоря само за конкретната потребност от налагане. Но да не измествам повече темата от светлата личност на мъжа - Телец. Blue Heart Laughing

# 598
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имам наблюдения върху 3 жени-Козирог, като и трите са силно творчески личности с творчески професии. Нямат си нищо дървено и неестетично. Smiley За мен смислено е да се гледа цялата карта на човек, иначе може да си направи изводи, които не са особено издържани.
Явно ти попадаш на творчески Козички, а аа на жилави мъжки момичета Grinning Има си значение наталната карта. Ама някой може ли да избяга от слънчевия си знак поне на 50%? Blush

Но да не измествам повече темата от светлата личност на мъжа - Телец. Blue Heart Laughing
Споко, той Venom21 ще намери как да насочи вниманието обратно към себе си Stuck Out Tongue Winking Eye

# 599
  • Мнения: X
Аз за това спрях да пиша Джулая само ме напада 😭

Общи условия

Активация на акаунт