Гримиране – идеи и техники (Тема № 69)

  • 93 261
  • 778
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 162
Ако позволите  един тъп въпрос - извивачката за мигли се ползва преди или след спиралата?
намери си добра извивачка и действай преди спиралата.Рискуваш да  си начупиш миглите ако го правиш след спиралата.

# 466
# 467
  • Мнения: 918
Мили момичета не го намирам този хайлайтър. Само в Лили, но беше свършил. Онлай може ли да се поръча от някъде, че и там не го намирам. Стана исторически.

# 468
  • Бургас
  • Мнения: 748
Мили момичета не го намирам този хайлайтър. Само в Лили, но беше свършил. Онлай може ли да се поръча от някъде, че и там не го намирам. Стана исторически.

От тук:
https://www.dodis.bg/catrice-hailaitar-kaviar-gauche-c01.html

# 469
  • Мнения: 918
Много благодаря, страшно сте полезни. Сега, ако не ставам нахална може ли да споделите слагате ли си основа под фон-дьо тена и от коя сте доволни с мазните кожи. Има ли ефект наистина?

# 470
  • Мнения: 18 558
За мазна кожа е добре ФДТ да е матиращ. Моята кожа е смесена, но проблемна и откакто ползвам матиращ ФДТ коренна разлика. Не лъщя, разбира се слагам и малко пудра отгоре за фиксация. Използвала съм много различни ФДТ. Доволна съм от Максфактор, Римел, Афинитон мат, с който съм от доста време, Лумене.

# 471
  • Мнения: 10 374
Аз ползвам основа на Лумене под фон дьо тена. Не е лоша, но нямам впечатления от другите, защото само тази съм ползвала. Запълва неравностите и изглажда доста добре.

# 472
  • Мнения: X
Flowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 01:08 от Анонимен

# 473
  • София
  • Мнения: 1 213
Мили момичета не го намирам този хайлайтър. Само в Лили, но беше свършил. Онлай може ли да се поръча от някъде, че и там не го намирам. Стана исторически.

снощи го купих от Лили до ул.Искър, трамвайните релси. Имаше поне още 4-5 броя Simple Smile

# 474
  • София
  • Мнения: 22 735
За дамите от София, така нашумелия хайлайтър на Катрис го има в дрогерия Лили срещу ВМА, на ул. Георги Софийски.

# 475
  • София
  • Мнения: 5 198
Здравейте,
Не намерих друга тема, и ако не е за тук въпросът се извинявам предварително.
Така, тръгнах да си правя цветови анализ на лицето да определя какъв грим да изпошзвам, тъй като до скоро съм използвала пестелив и семпъл грим.
Само, че не успявам да разбера понятието "измита чиния" - т.е. при определени цветове на грима лицето изглежда като негримирано ли? Или прекалено бяло? 

Че няма цвят, живец ?
Не ми казвай, че са ти го казали ???
И какъв цветотип си .
Иначе има такава тема в този подфорум

# 476
  • Мнения: 2 266
Аз ползвам основа на Лумене под фон дьо тена. Не е лоша, но нямам впечатления от другите, защото само тази съм ползвала. Запълва неравностите и изглажда доста добре.



Извинете невежеството ми,но какво представлява тази основа?Обикновен крем или нещо съвсем друго?

# 477
  • Мнения: X
О, съжалявам. През търсачката на форума не я намерих, чак сега се сетих да потърся с търсачката на гугъла и  намерих темата.
Някой ми го подхвърли преди време, но последните  дни все ми кънти в  главата и съм се решила да поправя нещата.
Благодаря за ориентацията 💁

# 478
  • Мнения: 10 374
Аз ползвам основа на Лумене под фон дьо тена. Не е лоша, но нямам впечатления от другите, защото само тази съм ползвала. Запълва неравностите и изглажда доста добре.



Извинете невежеството ми,но какво представлява тази основа?Обикновен крем или нещо съвсем друго?
[/quot

Представлява нещо между крем и гел (по-точно не мога да го опиша) и като го нанесеш на лицето, където имаш по-широки пори и неравности  основата ги запълва и изглажда. Също и фон дьо тена се захваща по-добре за основата

# 479
  • Мнения: X
Може и да е леко гъста течност. Даже май най-хубавите бази са такива.

Общи условия

Активация на акаунт