Помага ли ви BG-Mamma в търсенето на отговори и разрешаването на проблеми

  • 3 904
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 555
Помага ми много! Благодаря, че го има  Hug
"Приятел в нужда се познава !"  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 388
Страшно много ми помага и за много неща си сверявам часовника,получавам много информация от тук и то все полезна за мен и за моето семейството.Радвам се,че съществува Бг-мама,сега е неразделна част от моето ежедневие.  Hug

# 62
  • Мнения: 106
много ми помага
съжалявам 4е го открих 4ак след като родих,можеше да ми помогне много и по време на бременноста

# 63
  • Мнения: 919
Да са живи и здрави създателите на този форум    bouquet  bouquet  bouquet
 

# 64
  • Мнения: 3 760
Да!
(На всички въпроси!)

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм се скъсала от задаване на въпроси,но когато съм го правила,отговорите са ми били от полза Peace
Peace

# 66
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Много ми помага, за всичко намирам отговор, а и намерих много приятели Hug

# 67
  • Мнения: 219
Разбира се ,че помага.
Много пъти получавам бързи отговори на тревожни въпроси. Освен това си намерих  приятели,  с които имам  много забавни моменти. Обменяме опит с различни хора .
Хубаво е ,че го има!! newsm51

# 68
  • Мнения: 3 367
на мен ми помогна много с 1 основно нещо-разбрах 1е колкото майки-толкова методи/идеи/на1ини и пр за гледане на дете, а те,децата,все оцеляват..и престанах да се побърквам от ужас 1е не съм дала яице до 16м възраст,1е  не си къпя децата по 3/ден и ред други..

# 69
  • Мнения: 4 392
Що за въпрос? Направо е реторичен!
Нямах нет известно време,а точно тогава имах проблем и направо се побърках.

# 70
  • Мнения: 566
определено помага. има интересни неща за четене, разнообразни, които не можеш да намериш в една книга.
форумът и мамите тук до някъде ми помогнаха да преодолея страхът от бъдещето раждане

# 71
  • Мнения: 1 976
АБСОЛЮТНО!!!
 Hug

# 72
  • Мнения: 2 957
Преди време пишех в един друг бебешки форум,но тук :
1.отношението е страхотно
2.няма нещо което да съм потърсила или нещо за което да съм попитала и да не съм намерила отговор
Темите тук са страшно полезни и много интересни.Не случайно от други форуми ги плагиатстват;)

# 73
  • Мнения: 396
Определено ДА!!!  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 614
Добре,че ги има форумите на БГ мама;намирам отговори на повечето въпроси

Общи условия

Активация на акаунт