Парфюмни размисли и страсти - 213

  • 98 471
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 17 895
Кой точно Opium визираш?  Thinking Женския парфюм вариант и сега , а да не говорим за вариантите 80-те и 90-те са си ПОВЕЧЕ от бомби с брутална трайност и сиаж.Мъжките и в момента са стабилни бомби.

Да, повече от бомби са. Именно затова не мога да възприема Black Opium като наименование на парфюма предвид асоциациите ми с Opium.

# 271
  • Мнения: 979
Поръчвам в момента, но видях че има и Мис Диор абсолютли блуминг ЕДП и блуминг букет ЕДТ newsm78 На работа бях и двата дни, не ми остана време да ида до мола да мириша ooooh! За мъжки шанел нищо не препоръчахте. Горкият ми мъж пак ще е на сухо  Mr. Green

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 5 969
Аз много харесвам и нося Miss Dior Blooming bouquet. Той е по-свеж и подходящ за пролетно-летния сезон.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз пишех за Блуминг букет ЕДТ,който е от 2014г.,сякаш повече  ще подхожда на толкова младо момиче от Диор Абсолютли блуминг за мен.От мъжките Шанели предлагам тези-https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Bleu-de-Chanel-9099.html   https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Egoiste-Platinum-614.html

# 274
  • Мнения: 979
Отстрелях точно ЕДТ-то от 2014, благодаря. И двата мъжки ММне ги тачи много, поръчах му друг.

# 275
  • Мнения: 114
Моля,препоръчайте ми хубав парфюм за зимата...аз обичам парфюми от тази група Ориентал-Флорал

# 276
  • Мнения: 566
Да, повече от бомби са. Именно затова не мога да възприема Black Opium като наименование на парфюма предвид асоциациите ми с Opium.

Да моя грешка  Peace -не бях видял,че говориш за Black Opium (или някоя негов фланкър) .Останах с грешното  впечатление,че говориш за Opium само и се чудех какво става  Mr. Green

За мъжки шанел нищо не препоръчахте. Горкият ми мъж пак ще е на сухо  Mr. Green

Какво точно търсиш? Не съм ти видял поста.





# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 5 969
Моето предложение е Noir Pour Femme Tom Ford.

Също много харесвам и нося Ambre Imperial Van Cleef & Arpels и Noir Exquis L`Artisan Parfumeur. Те са от ориенталската група, но не са флорални.

# 278
  • Мнения: 7 519
Някой питаше за тамянов парфюм?
Ако все още търси, Шанел Sycomore е идеалния тамян! Днес си пръснах на едно картонче и цял ден си го душа Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 279
  • Мнения: 794
Тамян има и в сантал роял на Герлен. Simple Smile

# 280
  • Мнения: 31 370
Някой питаше за тамянов парфюм?
Ако все още търси, Шанел Sycomore е идеалния тамян! Днес си пръснах на едно картонче и цял ден си го душа Stuck Out Tongue Winking Eye.

Тамян в Sycomore? Аз не усещам такъв. ЕДТ е сух ветиверен аромат, който стои великолепно на мъже.

# 281
  • Мнения: 7 519
След няколко часа Sycomore се разви в силна дървесна нотка! Мирише ми на стара църква и дървени пейки проядени от дървояди Simple Smile.
Шанел бой, пък не ми мирише изобщо на лавандула а на ретро сапун с типичната Шанелска нотка, по която веднага се разбира, че е парфюм на Шанел, дори ако не знаем кой е парфюма.
За сетен път се пробвах с Габриел. В началото миризмата ми харесва, но след час просто не я усещам. Ако трайността му беше малко по- добра, бих си го взела. Другото което ме изненада, че до сега го бях пробвала в обикновени парфюмерии и миризмата сякаш беше по- различна, докато днес го пробвах в магазин на Шанел и ми се стори съвсем различен и много по- силен.

# 282
  • Мнения: 662
Sycomore е една горчива черница за мен

# 283
  • Мнения: 7 715
днес реших да разходя моят парфюмен любимец - ck in2u въпреки мрачното време навън Simple Smile

# 284
  • Мнения: 566
Някой питаше за тамянов парфюм?
Ако все още търси, Шанел Sycomore е идеалния тамян!

Твърдо НЕ  на това твърдение smile3555 Ако ти усещаш тамян...ок,но "идеалния тамян" .... в никакъв случай.

Тамян в Sycomore? Аз не усещам такъв. ЕДТ е сух ветиверен аромат, който стои великолепно на мъже.

Да 100% , но и седи сравнително близко до кожата , а и цената ... всеки сам си преценява де.


Като говорим за Chanel имам питане ... Coromandel е любимия парфюм на приятелката ми , но и е на привършване.До момента ползваше някакъв винтидж , или поне тя така смята на 7-8 години,който е бил подарък на майка и,но тя не го харесва и така се озовава в нея.
Какво е положението с моментната уж парфюм формулировка , има ли осезаеми разлики в аромата,трайността и сиажа ... и ако да заслужава ли си да търся винтидж , или поне предишния вариант преди да излезе миналата година "парфюма" ??  Thinking
Моля по възможност да се изкажат хора познаващи вариациите на Coromandel , а не общо за Chanel , или някой друг от Les Exclusifs серията.

Парфюм за деня



Общи условия

Активация на акаунт