Парфюмни размисли и страсти - 213

  • 98 428
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 38 749
Аз Коко носех от 30 до 40 г, много си го обичах за зимата, но накрая прекалено се натоварих със спомени и размених последното количество.
Мадмоазелата си е винаги актуална.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Малко над 30г. съм и не се осмелявам да нося Коко все още,страшно го харесвам иначе.Но си е супер ретро за мен,Мадмоазелката не мога да я дишам просто.

# 242
  • София
  • Мнения: 17 854
Мисля, че след 30 ще се сработя с повече Шанели. Засега само СМ и Allure харесвам, но усещам градация. Преди 5г. не можех да понасям петица, 19ка и Коко, сега вече ми харесват, но не ме грабват. Подозирам, че след още 5г. вече ще се влюбя в някой от тези трите, може би N19 Mr. Green

# 243
  • Мнения: 7 519
Въпрос на възприятия. И двата парфюма съм ги носила именно когато съм била по- млада. Ретро в истинския смисъл на думата ми е шанел5, Алюра пък го нося от 30 годишна.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Май Шанелите си ги харесваме само във форума и според мен въобще не са масови парфюми,а още по-малко пък обожавани от всички.В моето обкръжение почти никой не ги носи,а тук из Бургас не засичам въобще жени напръскани с нещо Шанелско,често ми "лъхат" на Елиън и нещо сладко,тип Черния Опиум.

# 245
  • София
  • Мнения: 17 854
Доста неподходящо име, впрочем. Хората, които познават Опиума, биха имали съвсем други асоциации, ако не са го пробвали, не са чели форумите и пирамидата във фрагрантика.
Поне за мен това им е ароматЪТ и като чух опиум, пък хем блек, си мислех за някаква много тежка ароматна бомба, а то какво сладникаво се оказа Laughing
А Ейлиъна вече не го усещам около мен, което е супер, защото тази година след доста пробвания ежегодно го харесах и вече го искам.

# 246
  • София
  • Мнения: 38 749
А някой може ли да ми опише разликата между Chanel N 5 Eau Premiere 2007 и 2015?

# 247
  • Мнения: 357
Май Шанелите си ги харесваме само във форума и според мен въобще не са масови парфюми,а още по-малко пък обожавани от всички.В моето обкръжение почти никой не ги носи,а тук из Бургас не засичам въобще жени напръскани с нещо Шанелско,често ми "лъхат" на Елиън и нещо сладко,тип Черния Опиум.
Мисля, че от Шанелите масов е Шанс. И аз също често срещам  жени, ухаещи на сладникави аромати.

# 248
  • София
  • Мнения: 38 749
Ами те консултантките по магазините само това знаят: " Нещо по-сладникаво ли харесвате или по-свежо?" Като че ли няма други аромати на този свят.

# 249
  • Мнения: 7 519
Май Шанелите си ги харесваме само във форума и според мен въобще не са масови парфюми,а още по-малко пък обожавани от всички.В моето обкръжение почти никой не ги носи,а тук из Бургас не засичам въобще жени напръскани с нещо Шанелско,често ми "лъхат" на Елиън и нещо сладко,тип Черния Опиум.

Скоро имам път към Бургас и ако имаш късмета да минеш покрай мен, може да подушиш Шанел.Simple Smile
Голяма съм фенка на шанелските парфюми, ама и много ми се свиди и за сега колекцията ми е скромна. С годините минах през почти всичките им парфюми, но останах вярна само на Алюр. Сега съм хвърлила око на екслузивите им, но цените им ужасни!

Това ми е скромната колекция Simple Smile.

# 250
  • Мнения: 979
Коко мадмоазел имах предвид. Стои на всякакви възрасти.



Дали се предлага Шанел по летищата.Ако не да мисля друго.

Какво мислите за Мис Диор, за каква възраст е подходящ. Разглеждам го от няколко дни за подарък на младо момиче.

# 251
  • София
  • Мнения: 17 854
Кой от всичките? В общия случай- става, да. Особено Шери-тата много ги носят младите момичета на около 20.
Ако става дума за новия- не съм го пробвала, но предполагам, че не се различава особено от другите си "сестрички" като характер.

# 252
  • Мнения: 979
Кой от всичките? В общия случай- става, да. Особено Шери-тата много ги носят младите момичета на около 20.
Ако става дума за новия- не съм го пробвала, но предполагам, че не се различава особено от другите си "сестрички" като характер.
Този доста семпло ми стои - нероли,роза и пачули
https://www.enzo.bg/dior/miss-dior-2011-toaletna-voda-tester-za-zheni/
Новият от 2017 е бомба според описанието. Дайте идея. Искам да е изчистен, свеж, ефирен. Момичето е по-младо от 20.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Кика,по Алюра ще те позная. Simple Smile От мен предложение за този парфюм,почти съм убедена,че ще се хареса-https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Blo … ouquet-23280.html

# 254
  • Мнения: 979
Кика,по Алюра ще те позная. Simple Smile От мен предложение за този парфюм,почти съм убедена,че ще се хареса-https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Blo … ouquet-23280.html
Кика не е ли с Шанел Джърси, търси го тук,но не намирам. Предложението за цъфтящия букет ще го имам предвид. Ще видя и Шерито.

Общи условия

Активация на акаунт