Outlander - Тема 3

  • 69 297
  • 801
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 051
Момичета,не знам дали влиза някой още тук,ама приятелка ми препоръча този сериал,има ли го някъде онлайн със субки?

# 301
  • плевен
  • Мнения: 1 174
My On Video,но може да го има и на други места.Пробвай и в Filmi.sub и Filmi.club.

# 302
  • Мнения: 9 051
Благодаря Flowers HibiscusИзгледах 1 серия,заинтригува ме.

# 303
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Изгледах и 3 сезона,на мен лично ми хареса сериала.

# 304
  • Мнения: 64
Не помня колебание в книгата. Може и да бъркам.
има има колебание. Бриана я кара да се върне. Каза и, че някой трябва да каже на Джейми, че има дъщеря и че саможертвата му не е напразна и още, че ако Клеър не иска, ще се върне тя. И освен това и казва, че вече е голяма и може сама да се погрижи за себе си.

# 305
  • Мнения: 1
Здравейте. Случайно попаднах на форума и тъй като съм луд фен и на книгите и на сериала, нямаше как да пропусна да се включа и да стана част от вашия отбор. Прочела съм до 6-та книга (незнам защо някои смятат, че не са интересни, аз просто не мога да се откъсна от тях), а със 7-а и 8-ма и донякъде 9-та (Диана Габалдон периодично пуска отрязъци от книгата) - запозната съм със събитията в тях. Чакам руснаците да ги преведат за да им се насладя и на тях. На доста места прочетох коментари за връзката между Гейлис и Бриана, някъде някой беше споменал, че Гейлис искала да отвлече Бриана ....... не, истината е, че Гейлис иска да убие Бриана, защото пророчеството гласи, че след смъртта на 200 годишно бебе, което е от рода Ловит на престола ще се възкачи крал-шотладнец. Гейлис не знае кое е това дете, разбира, когато научава за Бриана. Към момента на срещата на Ямайка между Клеър и Гейлис, Гейлис вече е разочарована от Чарлс и не иска да чуе за него, затова търси други възможности за да качи на трона шотландец

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 15:56 от koketkamar

# 306
  • Мнения: 95
Премиерата на 4 сезон ще бъде през ноември Потвърдено е че ще  снимат 5 и 6 сезон, но ще бъдат по 12 серии

# 307
  • Мнения: 9 051
Това е страхотно!На трети сезон съм и съм абсолютно възхитена от сериала! Прекрасна история.

# 308
  • Мнения: 95
За съжаление хиатуса- прекъсването след 4 сез ще бъде по- дълго - 7месеца Решили са да дадат почивка на екипа и артистите ,следователно 5 сез ще е готов вероятно в началото на 2020г

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Нещо за книгите.
На този хубав празник с огромна радост и удоволствие можем да съобщим, че след много продължителни и нелеки преговори, най-сетне имаме възможност да зарадваме читателите си с тази новина - третата книга от епоса се превежда и ще бъде издадена тази Коледа. А след нея очаквайте и четвъртата, петата, шестата и така - до края на света (епоса)Simple Smile))
А за всички, които очакваха новото издание на първата част - от днес вече може да я намерите на щанда ни на пролетния базар на книгата, а също така и във всички добри книжарници!
Честит празник на всички!




https://www.facebook.com/ProBookBooks/posts/2077304875644981

# 310
  • София
  • Мнения: 736
Ей,че хубава новина! Днес е и международен ден на Аутландер.
Жалко само,че преводите ще изостават от екранизациите. Мисля,ще се отрази негативно на продажбите на книгите. Само най-големите фенове ще си купят превода, след като са видяли вече  сезона.

# 311
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
In North Carolina, Claire and Jamie can start anew. Outlander Season 4 premieres this November on STARZ. http://starz.tv/WatchSTARZFB

Юпииии

# 312
  • Мнения: 534
 bouquet


сладкиши  Heart Eyes

# 313
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249

# 314
  • София
  • Мнения: 27 175
Нямам търпение  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт