За разликата в годините с половинките ви...

  • 14 909
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разликата ни е 5 години. Той е по- големия. Не мисля, че годините са определящи, това е много индивидуално.

# 76
  • Мнения: 394
2 години е по-голям от мене -по възраст.
Поне 10 по-малък-по мозък Mr. Green

# 77
  • Мнения: 5 299

И тези,които са си набори дали са гаджета още от училищния чин... Blush
Ние не сме набори, но слава богу не сме гаджета от у_Ще Confused Аз съм каката, с 1 год. Mr. Green На един акъл сме.

# 78
  • Мнения: 5 500
Година и два месеца е по-голям.
Само аз ли не търся никаква сигурност и защита у мъжете  newsm78
Даже ме дразни такъв тип настойничество, настойник ми беше баща ми, там съм се чувствала защитена, била съм малка, и въпреки това пак ме е дразнило! Нямам нужда от това с мъжа ми.

# 79
  • Мнения: 46 526
По-голям е от мен с 3 г. Wink

# 80
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Почти с три години е по-голям. Ама понякога се държи  така, сякаш е поне с 30. Защото акъла ми бил колкото на щерките Joy

# 81
# 82
  • Мнения: 3 760
4 г и малко.

# 83
  • Мнения: X
Почти две години-в моя полза...и никога не пропуска де се похвали,че е излъгал какичка.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 969
8 години е по- голям

# 85
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
   Едва ли е само от годините newsm78  Има мъже, които уж с времето поумняват, а то като погледнеш, те повече оглупели, щото докато чакат да пораснат и вече взели да остаряват hahaha hahaha
    Разликата ни е почти две години. За защитена съм се чуствала винаги, дори когато бяхме ученици, а за щуравите неща, сега е по-луд и от мен понякога Crazy
   Но си го обичам именно такъв Heart Eyes Заедно пораснахме   dancing

# 86
  • Мнения: 239
ПО ГОЛЯМ Е ОТ МЕН  1Г И 9М.  ЗАЕДНО СМЕ ОТ 1991Г. АЗ БЯХ ЗА 10ТИ  А ТОЙ ЗА 12ТИ КЛАС .  ЗАЕДНО ХОДИХМЕ НА УЧИЛИЩЕ ( АМА СЛЕД ТОВА КАКВО ПРАВИХМЕ , МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ) smile3505 smile3505 smile3505 smile3532 smile3532 smile3532

# 87
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Той е по-голям с 7 години и не ми пречи изобщо.Много добре се разбираме.С две думи паснахме си.

# 88
Нашата разлика е 16 години. За сигурността, за това, че вече е се е доказал професионално и е добре финансово спор няма. Имам истинска опора до себе си -  човек, които ме подкрепя, готов да ме посъветва. Радва се на децата и ги наблюдава, сигурна съм, с други очи, отколкото, като е бил доста по-млад с другите си две деца от първия брак.

Е, много по-сериозен е от мен. Аз съм емоционална, смея се и се забавлявам на неща, които на него не са му толкова забавни. По често ми се налага да бъда в компания на негови близки и приятели, които са доста по-големи от мен, да не кажа на възрастта на родителите ми Sad и по-рядко в компания на мои приятели. Това, да си призная, ми тежи Sad

Абсолютно съм съгласна с мнението, че с възрастта, започват здравословните проблеми или по-скоро страх да не би да му се случи нещо, още повече, че той е лекар и е по-драматично.
Но, когато има такива моменти, успявам да обърна всичко на майтап.

Налага се да приема някои неща, но пък толкова много го обичам и той мен и се грижи за мен и децата.
Усещам, че съм станала по-сериозна и спокойна, за ралика от лудите млади години...
Чувствам се свободна и обичана.

 

# 89
  • Мнения: 2 657
С 8 години е по-голям, чуствам се прекрасно

 PeaceИ при нас разликата е 8 години Grinning

Общи условия

Активация на акаунт