SUPERNATURAL - Are You Watching? 2

  • 28 119
  • 732
  •   1
Отговори
# 1
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Пу първа, за сефте Grinning Сърбят ме пръсчетата да пиша, но ще се въздържа до 11(само да не заспя) Дейна, добре си се справила,Импалата стои супер, а тези в нея още повече Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 44 098
Тук Simple Smile

Мерси за темичката Дейна Simple Smile и от към картинки си е супер...

# 3
  • Мнения: 3 818
Дейна, чудесна тема  bouquet

Моля те само сложи линк към нея в старата, за да дойдат хората тук, иначе ще пишем в двете едновременно Laughing

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте и тук, критики и съвети приемам всякакви, както и идеи. Simple Smile Линк към старата тема тук има, а в старата пуснах линк към тук Simple Smile
Благодарностите за картинките са изцяло за Фейчето и Злата   bouquet, само подреждането е мое.

Слагам и линк към Сезон 5 в Замундата Simple Smile  Изи ми напомни, че заглавието на темата се търси много по-лесно, ако Supernatural e отпред, тъй че въведох малко изменение, но основната идея е запазена. Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 21:48 от Dana_Scully

# 5
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Като гледах снимките в началото се сетих, че актьорът, който играеше младия Дийн беше много по-симпатичен от Адам. Сигурно са на една и съща възраст, но имат съвсем различно излъчване. На мен Адам изобщо не ми хареса, особено като приемно тяло на Майкъл.

# 6
  • Мнения: 1 775
Запис от мен. Благодаря за новата темичка!  bouquet
За мой най-голям срам още не съм гледала епизода, но затова пък съм здраво спойлирана Laughing Ще поправя тази грешка ASAP.

# 7
  • Мнения: 0
Като гледах снимките в началото се сетих, че актьорът, който играеше младия Дийн беше много по-симпатичен от Адам. Сигурно са на една и съща възраст, но имат съвсем различно излъчване. На мен Адам изобщо не ми хареса, особено като приемно тяло на Майкъл.

На мен пък Адам повече ми харесва. Гимназиалният Дийн ми е грозноват и с вид на дангалак. Ама то пред Дийн (Дженсън, де) всичките без Самито и младия Джон изглеждат или обикновени, или грозновати Wink

Адам много добре са го подбрали момчето - чертите му съчетават черти на Джаред и Дженсън и прилича на истински техен брат. Очите му са невероятни - днес ги разглеждах отблизо. Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 23:06 от Dana_Scully

# 8
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ок, Дейна. Още един, който няма да се наложи да поделяме Grinning
Дзън - 11 часа Laughing
Лош и много секси Сам!Силен, властен и как беше..много пораснал JoyА очите на Дийн, когато караше към битката-нямам думи, красота! Много свежи реплики на Лукчо " Виждам, че си си изпил витамините" "Младия Скайлокър" Чакам някой по-способен от мен да качи снимки.

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 23:07 от galina76

# 9
  • Мнения: 2 040
Добър вечер!
Докато ви чакам да се съберете и да коментираме чета дали Чък наистина е Господ?  http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-is-chu … hurley-36567.aspx Според мен - да.

# 10
  • Мнения: 0
Добър вечер!
Докато ви чакам да се съберете и да коментираме чета дали Чък наистина е Господ?  http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-is-chuck-shurley-36567.aspx Според мен - да.
И според мен да. Simple Smile Ако трябва да започна първа, като продължение на сутрешните ми ах и ох излияния, мога да кажа, че и след ретото гледане, епизодът все още много ми харесва, даже повече, отколкото при първото. Wink
Много силна игра на момчетата! Джаред направи своя епизод в сериала! Просто беше невероятен - игра с очи, жестове, всичко му беше много икспресивно - достоен противник на Дженсън за двойната роля в епизода с миналото. Както там, така и тук с Джаред днес имах чувство, че гледам двама актьори!  Praynig

Сценаристите и по-специално Крипке, официално трябва да бъде канонизиран сега, като смята да излиза от председателския пост - той както ми се струва, е вложил авторовия си почерк именно в героя на Чък, така че разбрахме колко е високо мнението му за самия себе си - Господ е, все пак!  Peace  Laughing

Сюжетът беше изпипан сравнително добре. Имам малко забележки, че пак играха на дребно с гробището на Лорънс, Канзас, а не с Детройт, както очаквах, но това са бели кахъри, пък и бюджетно едва ли могат да си позволят да разиграят битка със спец ефекти в центъра на Детройт. Wink Иначе за митологията, добре са се сетили за Гробището.

Импалата! Ах, импалата - много ми хареса началото с историята и че започнаха от там, как колата се е появила, минала е в собственост на Уинчестърови и каква е историята й през годините. Wink Определено автомобилът си е главен персонаж в нашето филмче.

Хайде, вие сте, аз да си подредя мисълта по-нататък. Wink 

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 23:32 от Dana_Scully

# 11
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Цял следобед с Дейна и Злата се натискаме по стените на ФБ и коментираме апокрифно, време е да излезем на светло. На мен ми стана много тъжно за братята, иде ми да ги нагушкам. Края, както вече писах, навя някаква пустота , Дийн не го виждам хич в ролята на съпруг и баща, а според вас Сам ли беше под лампата?

# 12
  • Мнения: 0
Според мен беше Сам под лампата, да. Но не иска брат му да разбере, че е жив. Мисля, че е Сам, защото все пак видяхме намесата на Бог - не вярвам да е оставил Лу в тялото, защото Апокалипсисът би се обезсмислил, а не вярвам да е и празно тяло, щото имаше живец, въпреки че хич не изглеждаше щастлив, милия...

# 13
  • Мнения: 2 040
Сценаристите и по-специално Крипке, официално трябва да бъде канонизиран сега, като смята да излиза от председателския пост - той както ми се струва, е вложил авторовия си почерк именно в героя на Чък, така че разбрахме колко е високо мнението му за самия себе си - Господ е, все пак!  Peace

Ами Господ си е. Все пак той е създателят на Supernatural вселената. И даже доста добре се е справил.
Да кажа и аз - епизода беше невероятен. Изпълненията на всички бяха страхотни, но все пак Джаред като Луцифер беше ненадминат  Heart Eyes Адам/Михаил също много ми хареса. А появяването на Дийн на гробището не само разцепи мрака, ами го съдра на малки парченца. Особено съм възхитена от идеята за Импалата като дом на двамата братя и от ключовата роля, която тя изигра. Както по-рано писах в бяло момента, в който Сам слънчевия отблясък върху колата и започна да си припомня всичко, което са преживели двамата с Дийн беше момента, в който гърлото ми се стегна и започнах подозрително да посмърчам и да си попивам с кърпичка очите.

# 14
  • Мнения: 0
Както по-рано писах в бяло момента, в който Сам слънчевия отблясък върху колата и започна да си припомня всичко, което са преживели двамата с Дийн беше момента, в който гърлото ми се стегна и започнах подозрително да посмърчам и да си попивам с кърпичка очите.
Даа, много хубав момент Wink На мен пък тъжно ми стана чак накрая, като Дийн се появи на вратата на Лиса и като му затрепери гласа, а-ха да ревне. Wink Аз тогава се разревах. Simple Smile Финалът беше много хубав, но очакван - някак си предполагах, че Сам ще се появи.
А днес в CW форума попаднах даже на мнение, че може това въобще да не е Сам, ами призрака му?  Shocked Възможно ли е според вас Сами да се превърне в hunting thing.

Общи условия

Активация на акаунт