Пловдив - 4

  • 24 826
  • 295
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 8
Renci, страшна си!  HugСтискаме палци да успеете с кмета! Peace И аз съм в Пловдив отскоро, така че съм имала проблем само с подлезите на гарата и на "6-ти септември"
Sandy, не бой се, и аз съм новак! Природата си знае работата и всичко ще е наред, а за отговори на въпросите сме на линия по всяко време!
Сега си принтя постери и почвам да разлепям.

# 196
  • Мнения: 25
Кажете моля къде и кога точно е срещата?

# 197
  • Мнения: 4 068
Всъщност аплодисментите трябва да са за Коала. Тя най-активно се е заела с цялата организация, за което и благодаря от сърце.

Мюриел, купоните в Пловдив са по 0,50 стотинки. Мисля, че цената им е добра като се има предвид, че в Петрич по мое инфо са по 1 лев.

Момичетата, които ще идват утре при кмета, казвайте в колко часа ще се разберем. Примерно в 13,30 на часовника на пощата става ли? И дайте да видим кой ще сме точно. Аз, Коала и Lss сме сигурни. Ако има други желаещи да си кажат и да идват. Мисля, че ксъм 5-6 човека е добре да сме. Да вдъхваме повече респект дет се вика. Wink

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Аз съм тук, така че мога да дойда  Peace

# 199
  • Мнения: 1 873
Привет и от нас!
Браво за срещата с кмета...там съм с Дария, оказа се че няма да сме нужни на таткото.Утре ако искате да се видим по - раничко и да обсъдим горе долу какво ще повдигаме като въпроси към него?
За паричките може да се организирате по "махали" да ги събирате и като се видим да ми ги дадете. Money
Ето ни и нас, ако някой ме засече по улиците.Това ми е една от малкото снимки с Дари, ако познете нея пак свиркайте и не се срамувайте. Embarassed
Джул скитня! Grinning Да изкарате страхотно и после да разказваш...
Sandy Добре дошла! Hug
За листовките с Лсс сме завзели Гагарин.Брошурите са налепени на места където се предполага, че ще има много майки или ще минават от там.Налепили сме на кухнята на Надежда, на медицински център "ВИВА", в едно квартално кафене близко до ЦДГ"Весела".Питах дали мога да залепя и на яслите до Весела, но ме изгледаха на кръв. #2gunfire
Агитирам майки, които видя...засега обещават да дойдат, но знае ли се. Rolling Eyes
Вещи идвай с нас утре!
Това е засега!


# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Изрових списък на детските ясли и градини, който е по райони. Много моля мамите да проверят в техния си район и да пишат кои от тях работят наистина, както и да добавят, ако има пропуснати. Спешно, че трябва утре за кмета (и аз се каня да идвам Mr. Green)
Западен            УЛ. БУРЕВЕСТНИК                  3а                ОДЗ "Полет”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Западен            УЛ. ЕЛЕНА                        24   ЦДГ "БОРЯНА"                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Западен            УЛ. ЗНАМЕ                        2   ЦДГ "МИР”
Западен            УЛ. ДРЯН                         8   ЦДГ "Светла"                                                                                                                                                                                                                                               
Западен            УЛ. ОРФЕЙ                        10   ЦДГ "Звезда"
Западен            УЛ. ВЕЧЕРНИЦА                    1а                ЦДГ "Теменуга"                                                                                                                                                     
Западен            УЛ. РАНИЛИСТ                     1   Детска ясла №25                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Западен            УЛ. ЛЕРИН                        18   Детска ясла №15                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Западен            УЛ. АТОН                         1   ЦДГ "Дружба"                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Западен            УЛ. ПЕПЕЛАША                     8   ЦДГ "Първи юни”                                                                                                                                               
Западен            УЛ. ОРФЕЙ                        12   ЦДГ "Елица"                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Западен            УЛ. ЯВОР                         29   ЦДГ "Росица"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Източен            УЛ. ЕЛБА                         8   ЦДГ "Изгрев"
Източен            УЛ. ВЪЗХОД                       32   ЦДГ "Лилия"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Източен            УЛ. БРАТЯ СВЕЩАРОВИ              3   ЦДГ "Детелина"                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Източен            УЛ. СЛАВЯНСКА                    57   ЦДГ "Чайка"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Източен            БУЛ. ИЗТОЧЕН                     18   Детска ясла №19
Източен            УЛ. КЕДЪР                        2а                  ЦДГ"МАРГАРИТКА”
Източен            УЛ. ЛОТОС                        2      ЦДГ"НАТАЛИЯ"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Източен            УЛ. ЛАНДОС                       4      ЦДГ"РОДИНА”                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Източен            УЛ. ЗЛАТОРОГ                     3      ЦДГ"БИЛЯНА"
Източен            УЛ. ВРАТЦАТА                     24     ДЕТСКА ЯСЛЯ №33
Северен            УЛ. ГЕН. КУТУЗОВ                 4   ЦДГ "ПРОЛЕТ" и ДЕТСКА ЯСЛА 13                                                                                                                                                                                                                                                                             
Северен            УЛ. ПОЛК. САВА МУТКУРОВ          40   ОДЗ "СЛАВЕЙ"                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Северен            УЛ. ИВАН РИЛСКИ                  19   ДЕТСКИ ЯСЛИ №8 
Северен            УЛ. ПОЛКОВНИК БОНЕВ              27   ЦДГ"МАРИЦА"                                                                                                                                                                                                       
Северен            УЛ. ФИЛИПОВО                     34   ЦДГ "ДЪГА"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Северен            УЛ. СТЕФАН И ОБРЕЙКО ОБРЕЙКОВИ   21   ЦДГ "БРЕЗА"                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Северен            УЛ. ПЕТЪР ШИЛЕВ                  1   ЦДГ "Захарно петле"                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Северен            БУЛ. ДУНАВ                       67      Ц Д Г "Весела "                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Северен            УЛ. ГОНДА ВОДА                   1   ОДЗ "Космонавт"                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Северен            УЛ. ПОБЕДА                       2, вх.В           ДЕТСКА  ЯСЛА  № 3                                                                                                                                               
Тракия             ЖР. ТРАКИЯ                                         Детски ясли №37.
Тракия             niama danni                                        ЦДГ "Десислава                                       
Тракия             ЖР. ТРАКИЯ                                         ЦДГ "Слънце”
Тракия             ЖР. ТРАКИЯ                                         ЦДГ "Таня Савичева"                                                                                                                                                                 
Тракия             ЖР. ТРАКИЯ                                         ЦДГ "Еделвайс"
Централен          УЛ. ВЕСЕЛА                       30   ДЕТСКА ЯСЛА №17                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Централен          УЛ. ХРИСТО Г. ДАНОВ              33   ЦДГ "МАЙЧИНА ГРИЖА"
Централен          УЛ. ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ            47   ЦДГ "Малкият принц"
Централен          УЛ. Д-Р НИКОЛА КОВАЧЕВ           7   ОДЗ "ЗОРА"
Централен          УЛ. МЛАДЕЖКИ ХЪЛМ                3   ДЕТСКА ЯСЛА №30
Централен          УЛ. БОГОМИЛ                      6   ДЕТСКА ЯСЛА № 10
Централен          БУЛ. ВАСИЛ АПРИЛОВ               120а              ДЕТСКА ЯСЛА №18
Централен          УЛ. ДОН                          15   ЦДГ "РАДОСТ"
Централен          УЛ. ТОПОЛНИЦА                    3   ЦДГ "СНЕЖАНКА”
Централен          УЛ. МАРА ГИДИК                   37а               ЦГЧ "ПЕРУНИКА"
Централен          УЛ. ЮРИ ВЕНЕЛИН                  2а                ЦДГ "НЕЗАБРАВКА"
Централен          УЛ. ХАН АСПАРУХ                  57   ЦДГ "КАМЕНИЦА"
Централен          УЛ. ПАГАНИНИ                     1   ЦДГ "ИСКРА"
Централен          УЛ. ЗАГОРЕ                       6   ОДЗ "БУРАТИНО"
Централен          УЛ. МЛАДЕЖКИ ХЪЛМ                1   ЦДГ "ЧУЧУЛИГА"
Централен          УЛ. ЕКЗАРХ ЙОСИФ                 4   ЦДГ "ЛЮЛЯК" 
Централен          УЛ. СЪБОРНА                      57-59             ДЕТСКА ГРАДИНА "ЩУРЧЕ"
Южен               УЛ. ДИМИТЪР ТАЛЕВ                2а                детски ясли №12.                                                                                                                                                                                                                         
Южен               УЛ. СТАМАТ ИКОНОМОВ              28   детски ясли №14
Южен               УЛ. ГЕОРГИ КОНДОЛОВ              43   детска ясла №22.                                                                                                                                                                                                                                                                               
Южен               УЛ. ГЕОРГИ ИКОНОМОВ              12а               детска градина "Здравец"                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Южен               УЛ. ГЕОРГИ ИКОНОМОВ              12   детски ясли №35                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Южен               БУЛ. АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ     66   детска градина "Валентина"                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Южен               УЛ. БОЛГРАД                      12   детска градина "Светлина"                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Южен               УЛ. ДИМИТЪР ТАЛЕВ                59   детска градина "Вяра"                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

# 201
  • Мнения: 1 873
Ето точния списък на детските градини

и
детски ясли
Джул направи проверка детски градини "Изгрев" и "Теменуга" няма."Теменуга" е административната сграда на Район Западен, а "Изгрев" предполагам е със сменено име.Общо са 61 детски градини и 16 детски ясли.

# 202
  • Мнения: 2 047
    Виждам някакъв списък с детски ясли и се сещам за една в район Южен - "Надежда" - в блок се намира и е на бившата улица "Смолни". Съжалявам, че не мога да бъда по-точна, може би някоя мама от квартала с по-голямо дете може да каже.

  В линка на Кармен я има.

# 203
  • Мнения: 4 068
Аз за съжаление по-рано от 13,30 утре няма да мога да сколасам. Трябва да взема кухнята и към 12,15 да нахраня малката, щото татко и не я умее тази дейност. После трябва да ги приспя двамата дружно и да тръгна. Та ако се събирате по-рано просто ми кажете къде да ви търся в 13,30 и набързо ще ме сетнете какво сте си говорили.
Трябваше може би за по-късен час да я уговоря срещата с кмета, но се ушашках като ми се обадиха и това беше първия час за който се сетих.

# 204
  • Мнения: 25
Аз имам един въпрос.Някой пие ли някакви витамини или нещо подобно?Аз нищо абсолютно не правя ThinkingХапвам като преди и си живея като преди.Не знам въобще какво трябва да правя.

# 205
  • Мнения: 4 068
Санди, аз пиех Матерна, но по половин таблетка на ден. Обаче аз принципно не съм голям фен на плодовете и повече за това я пиех. Трябва да питаш доктора си да ти препоръча някакви, защото Матерната май са спряни и не се внасят вече.

# 206
  • Мнения: 4 068
Къде сте бе хорааааааааааааааааааа?
Давайте да се разберем в колко часа утре ще се срещнем, че не остана време.

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
13:30 на часовника на пощата?

# 208
  • Мнения: 384
Детска градина Арлекино- ул Радко Димитриев-ще работи през цялото лято.

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Кармен, ако знаеш от какъв списък съм ги вадила без търсачка #Crazy, допускам, че има грешки. Затова и исках мамите да се включат, особено за пустеещите ДГ. Сещам се за 1 (в Съдийския квартал), но незнам нито име, нито адрес. Въпросът е има ли други? Защото при съществуващи сгради и безработен педагогически персонал е срамота.

Общи условия

Активация на акаунт