Окепазих Калина...

  • 2 404
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Случват се и такива неща и както виждаш - дори и да внимаваш. Важно е, че наистина е малкият дявол и не я боли Peace

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ау Цвети, много е гадно, то предимно за теб, тя малката нищо няма да разбере, но поне се е разминала само с това, ами ако се беше случило нещо по лошо. Не се обвинявай, те белите бързо стават и ние не можем да ги предотвратим понякога, колкото и да се стараем. Тя е малка пък и зъбчетата и ще се сменят така че ще свикнеш с новия изглед. Не се притеснявай. Предполагам, че това няма да те успокои, но..., радвай се че това е поправимо, можеше да се случи нещо много по лошо и с последици, брата на мъжа ми е паднал от една люлка като малак и получил сътресение на мозъка от тогава хич го няма.  Twisted Evil Аз пък така съм си счупила ключицата и сега си личи, че едната ми ключица е зараснала на криво.  Rolling Eyes Една приятелка така си изби зъба като падна, счупи го половината, а вече го беше сменила и се наложи да и го сменят с керамичен, но пък за сметка на това стана зъболекар.  Laughing Всички деца имат подобни инциденти ние не можем да ги предпазим.

# 17
  • Мнения: 544
Успокой се, вече е станало каквото е било писано. Не се обвинявай, а се радвай, че не е по-страшно(чукам на дърво).
При децата е често срещано явление отчупено зъбче. Аз познавам едно момченце със счупени 4 горни зъба.

# 18
  • Мнения: 953
Не си виновна ти, чудо голямо,  нали ще го смени, Сави също си счупи част от зъбчето, но не гледам на там. НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА НИ ИЗЛЕЗЕ ЗЪБЧЕ В ПОВЕЧЕ. Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 601
С Ирен ми се случи нещо подобно. Беше на около 2 годинки. Беше се отчупилопо малко от половината горно зъбче. Зъболекарят тогава предцени, че е няма да го изпили. Това стана една година по-късно, когатодаже и го 'удължи' малко, а тя вече беше очарована от идеята да посещава зъболекарския кабинет Peace! И ето в сряда извадихме първите две млечни зъбчета - и тя е по-горда от всякога и фъфли малко, но разбира се не съм я осветлила Heart Eyes
Дано да нямате повече неприятни произшествия Praynig!

# 20
  • Мнения: 22 879
Недей да се терзаеш така,знаейки,че не можеш да си навсякъде и да виждаш всичко.Дани не знам колко пъти си е разбивал устата пред мен,докато лази.После на 7м си изгори 2 пръстчета,хващайки нощната лампа,а аз го бях гушнала.Останаха му големи белези.Когато беше на около 2,3г паднал при майка ми и си разбил устата и счупил и двете предни зъбчета.На 14 февруари пред очите ми,гонейки балон падна и су удари челото на ръба на масата,та му се цепна.Аз пък си счупих ръката като дете,докато баба ми ме гледаше,а си премазах пръста на ръката,докато майка ми беше в кухнята.Така,че да са живи и здрави децата ни, и да имат късмет да не се случи по-нещо сериозно.А ние няма как да сме 100% с поглед и внимание към тях.

# 21
  • Мнения: 2 784
Свеки идва днес и вика:"Ами аз като съм си забравила очилата нищо не виждам да и има." Инструктирах я да идва в къщи само без очила.  Mr. Green
Взех да свиквам вече с щърбата усмивка, нали си е моето гардже- всякак ми е най-хубавото! Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Съжалявам за неприятния инцидент, ама така растат децата, без охлузвания, натъртвания и тем подобни няма да стане.  Wink

Вчера Вики както бягаше засилена към едни люлки, така зверски се пльосна на едни тротуарни плочки, така чудесно си издра коленете..... ама като не искаше да й обуя панталона - беше по шортички.

Преди малко пак се тръшна, и то на равното, издра си ръцете....писна ми вече, ама какво да правя.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 755
Каквото има да става ще стане! Rolling Eyes Синът ми пред нас двамата с мъжа ми падна и така си охлузи лицето , че беше обезобразен няколко дни .... ужасно беше , но мина и замина! Пазим ги , но неможем от всичко! Wink Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 768
Видях я днес "щърбата" Калина!  Laughing Ми много си е сладка пак, не се къхъри излишно! Щом зъболекарката е казала, че няма нищо страшно, значи е така. Ох, колко още инциденти ще има докато порастнат... ooooh!

# 25
  • Мнения: 5 647
Ох, като прочетох за Калина и ми настръхна косата. Нали и моята се казва така и общо взето е голямо диване, та не ме учудва нищо. Не се обвинявай, винаги се случват такива нещо. Не може да предвидиш всичко и непрекъснато да я пазиш. Моята Калина е вечно омазана и със синини по крачетата. Преди около 2 и половина години й се измъкна ръчичката и аз толкова се притесних, че имах чувството, че ще припадна. В Пирогов я оправиха за 2 сек. Има такива периоди, в които просто и на тях не им върви. Не се притеснявай и не се самообвинявай!   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Цвети, съчувствам ти за гадната случка.
Хубавото е че Калина се чувства добре.
А ти стискай зъби да не ти личи, че се притесняваш.
На свеки и кажи да постои сама с Калина за половин час, докато отидеш до магазина и след това няма да смее гък да ти каже.  bouquet

# 27
  • Мнения: 843
Споко, както написаха, това са млечни зъбчета...  ще си паднат и ще и дойдат  красивите:-))
  какво да кажа, като моя Александър/ Баткото на Ная, сега на 20г./   си разби Двата новоизникнали постоянни предни зъба.  повече от половината .
       Повече от 7 години не се наемаха разните Зъболекарски школи, пардон Дентисти, да решат , сега ли да ги изграждат , или когато черепът на детето  преустанови нарастването си.   ЕЕЕ, на 15 години  го направихме.. иначе си беше гадно:-) Детето не смееше да се усмихва.. и наистина  усмивката си е плашеща.Опитвали се и да го подценяват.. заради това. Унищожих ги. Не беше честно.
   Бе да сее.. и аз. Тръгнах да те успокоявам, а написах ужаси.  Виж,  има временни коронки, неангажиращи детето и безвредни,   просто и сложи такава, ако нещо те притеснява! Или притеснява детето.
 Ако е отчупено само ръбче.. свиркай си!!/ но да го види и специалист,  да не иде зъбчето/
 само сле 4 години ще си има ново:-))

# 28
  • Мнения: 2 784
Мерси, момичета, много сте готини!!! Утре тръгваме за Казанлък за няколко дена, та ще си покажем чаровното зъбче из България!!!  Mr. Green
Слава Богу, на детето не му пречи, и ние взехме да свикваме. На мен още ми е малко гузно, ама наистина не можем да сме навсякъде, така че май е по-добре да свиквам.
Доскоро!!! Hug

# 29
  • Мнения: 1 102
Не се притеснявай поне ще и никнат нови по-хубави зъбки.
А моя бандит точно 4 дена преди рожденния си ден падна в градината и си сцепи веждата,3см. напречно.Ще имаме доживотен белег. 3 поредни години на рожденния си ден е с някаква рана.
Такива са децата,да са живи и здрави, това да и е кусура.

Общи условия

Активация на акаунт