на плодово разтоварване

  • 14 335
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
И аз гладувам вече 4 ден. Правя го по схемата на Емилова, която имам от позната ходила в дебелариум. Там пише, че на ден трябва да се приемат 1-2 килограма плодове разделени в три приема - в 10, 14, 18ч. Момичета не се изтезавайте с 2-3 ябълки на ден. Имам и захранвенето - 10 дни. Ще го напиша тези дни. Успех на всички! Hug

# 46
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet  bouquet
Аз от 1 юни почнах този режим и мисля да го направя 15 дни с 10 захранване.
Днес ми е 5 ден и съм -4кг. Grinning дано продължа да свалям.
За първи път правя това гладуване и малко ме е страх от захранването, но мисля, че ще се справя.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВИ   bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
На мен днес ми е 8 ден и съм -3 кг /малко несигурни ама са толкова/
Вече съм напълно свикнала само имам малък проблем с ходенето до тоалетната, я кажете има ли някой такъв проблем и ака да, какво може да се пие мислех да си взема зелен чай или някоя по-силна билка  newsm78

# 48
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
На мен днес ми е 8 ден и съм -3 кг /малко несигурни ама са толкова/
Вече съм напълно свикнала само имам малък проблем с ходенето до тоалетната, я кажете има ли някой такъв проблем и ака да, какво може да се пие мислех да си взема зелен чай или някоя по-силна билка  newsm78

 И аз го имам този проблем,но и незнам какво да взимам Embarassed Ако някои знае да казва Sad

# 49
Това пише в режима на Емилова.

Най-важното по време на разтоварителния режим е да следим за ежедневното изпразване на дебелото черво, защото в противан случай се получава самоотравяне на организма. Въпреки, че приемаме много малко храна, нормално е да отделяме всеки ден доста отпадъци, особено първите пет дни. Ако това не става, подпомагаме перисталтиката н ачервата с билки и билкови чайове:
1. Зърнастец  - кори
2. Майчин лист
Приготвят се не както пише на опаковката, а като 2 ч.ч. вода врат 10 минути с 1ч.л. билка. Пие се сутрин рано преди първия чай или вечер късно преди лягане.


Това е. При по-тежки случаи рициново масло 1-2 с.л. сутрин, 30мин. до 1 час преди първия чай.

# 50
  • Мнения: 1 183
Зъзгалина мерси много!
Аз я имам книгата на Емилона, но нещо не мога да я намеря и не можех да се сетя какви бяха билките, кито препоръчваха  newsm78
Отивам след малко да си купя, че не може така  #Cussing out

# 51
  • София
  • Мнения: 1 724
Може всякакви билки, но за един чай- само от един вид, а не смесени.

Аз съм трети ден, нямам никаква разлика в теглото- или кантарът ми не е добре, или метаболизма.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 724
А има ли ограничение в количеството на плодовете? Може ли да се пие кафе?

Ами можеш да ядеш по кило-кило и половина плодове, абе първите дни яж колкото ти се яде, без банани, след това ще спре да ти се яде, аз ямпо по 500-700 грама в момента, просто ми писна от сладко....За кафето - не може, пий чай!

В книгата на Ковачева никъде не пише, че не може банани, в програмата на Емилова също са разрешени.

Тя разрешава и по едно кафе без захар, сутрин, след чая.

Според нея медът е задължителен.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 724
Как се определя колко дни ще продължи диетата? Доколкото разбирам може 7 дни, а може и повече. После захранването колко дни продължава, в зависимост от продължителността на гладуване ли е newsm78?
Благодаря  bouquet

Емилова при болести прави консултации и тя определя продължителността. Захранването продължава колкото гладуването и е изключително важно!!!!

Този тип пречистване не е безопасен, като ви чета малко се поуплаших, ако не се чувствате добре, захранете се постепенно, с малко морков, после краставица, половин сварен картоф - това вместо плодовете на обяд и вечер, отколкото да ви стане нещо.

Не искам да ви плаша, но неправилното захранване може да увреди организма.

И първо пробвайте един път програмата  с плодове за два , три дена и захранване  2 дни, ако се чувствате добре след известно време отново.
Ако не се чувствате добре, по-добре постепенно прекратете, не изведнъж!

# 54
Ако някой се интересува мога да пусна схемата за 10 дневно захранване. Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз вече изкарах 11 дни така и съм -5кг.  newsm44
За първи път съм що-годе стриктна. Правя изключение с 2 кафета на ден (с мед), но без тях не мога. Ям основно ябълки (по 2-3 на ден) и пия 2-3 чая с мед.
За трети път се пробвам да гладувам и сега за първи път изобщо не се изкушавам от никаква храна. Което е много странно предвид завидния ми апетит Crazy
Смятам да изкарам така 15 дни и да започна със захранването. Макар че, както съм я подкарала, имам чувството, че мога да изкарам 1 месец. Но пък наближава РД на малкия и искам да участвам поне до някъде в черпенето. Laughing

Аз съм отслабвала и когато ям по килотграм и половина плодове, само че разделени- по един вид на един прием. Не се измъчвай и хапвай повече плодове. Редовното ходене до WC е задължително.

После, при 20 дена глад /аз никога не съм правила толкова, максимумът ми е 16-17, не те съветвам участваш в черпенето, ако не си се захранила. Захрани се  и след това по-леко с алкохола, организмът някак забравя и от половин бира имаш чувството, че си изпила буре...

Леле, спирам да пиша, като последните постинги участвам като лудите - питам и си отговарям.... Simple Smile

Извинете ме, но направо се притесних, често не мога да влизам през уикендите  и сега като видях тия 10-15 дни на 3 ябълки лоши ми стана...
Само още малко да съм заплашителна - има девойки, които след незнам какво гладуване са починали, така, че внимателно. Ако имате нужда от консултация, д-р Виргиния Захариева работи в Банкя по същата програма, не съм я виждала, но и тя е ученичка на Ковачева, така, че по-добре питайте, отколкото да си навлечете болести....

Сори за дългия  постинг.  EmbarassedУспех и умната!

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 14:10 от veleva

# 56
  • Мнения: 125
Ако някой се интересува мога да пусна схемата за 10 дневно захранване. Peace
Да, пусни я! newsm10

# 57
  • Мнения: 1 183
veleva аз съм правила това гладуване вече няколко пъти, първия път го направих 3 дни, после 5 после 10 и след това 25 дни, лекувам мигрена и след гладуване се чувствам супер!
При Емилова не съм ходила по финансови причини, но се водя по Лидия Ковачева и имам приятелка която е ходила при нея и тя ми дава съвети също.
Иначе ям по повече от килограм плодове, като се усетя че нещо не ми е наред хопвам, мед не ям защото съм алергична, но няма как!
До сега не съм имала проблеми с ходенето до тоалетната, този път обаче имам, затова и си купих майчин лист и започвам да го пия.
Захранването е по-трудно от самото гладуване, вече съм се уверила!

# 58
  • Мнения: 522
Момичета, днес съм 4-ти ден, свалените килограми са 4 newsm44, но ям дори и по-малко от килограм плодове, защото просто не ми се хапват.С всеки ден все по-малко ми се яде!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 724
veleva аз съм правила това гладуване вече няколко пъти, първия път го направих 3 дни, после 5 после 10 и след това 25 дни, лекувам мигрена и след гладуване се чувствам супер!
При Емилова не съм ходила по финансови причини, но се водя по Лидия Ковачева и имам приятелка която е ходила при нея и тя ми дава съвети също.
Иначе ям по повече от килограм плодове, като се усетя че нещо не ми е наред хопвам, мед не ям защото съм алергична, но няма как!
До сега не съм имала проблеми с ходенето до тоалетната, този път обаче имам, затова и си купих майчин лист и започвам да го пия.
Захранването е по-трудно от самото гладуване, вече съм се уверила!


Така е, права си,  трудно е, но не невъзможно...радвам се, че всичко върви добре.

Общи условия

Активация на акаунт