belly dance

  • 23 482
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 75
\[/quote]

Е-е, Мамочка ама защо не ги направите от 18,30ч. поне?Аз имам голямото желание ама работя до 18,00ч. Sad Помисли по въпроса! Praynig
[/quote]
Ще видим понататък,септември.....Сега всичко заето с салса от 18.30  Thinking Обаче, ако се събере доста работещи хора, с сигурност ще направя нещо по вопроса.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 337
След около 2 седмици се прибирам в Бг и така ми се иска да дойда поне да ви погледам един път HugОриенталските танци са нещо толкова красиво и изразително,аз си танцувам вкъщи поне 5-6 години вече,свалила съм си всякакви възможни уроци и клипчета.Това определено е най-приятният вариант за поддържане на фигурата,който съм пробвала.
Въпрос към Мамочка-къде си набавяш костюмите,има ли някъде в София магазин,където мога да си купя нещо подобно и какви са долу горе цените.(Не става въпрос за някакъв изпипан професионален костюм,просто нещо,с което ще мога да направя кефа на половинката в домашна обстановка Laughing)

# 48
  • Мнения: 4 629
Не ми се отваря линка  Cry Но е приятен начин за отслабване  Peace

# 49
  • Мнения: 337
Не ми се отваря линка  Cry Но е приятен начин за отслабване  Peace
Ако не си в Бг,няма да ти се отвори,датата се отваря само от България.Аз съм си сваляла от разни торенти,имаше ги преди на доста места,или с програмата eDonkey 2000,там със сигурност ги има.

# 50
  • Мнения: 75
След около 2 седмици се прибирам в Бг и така ми се иска да дойда поне да ви погледам един път HugОриенталските танци са нещо толкова красиво и изразително,аз си танцувам вкъщи поне 5-6 години вече,свалила съм си всякакви възможни уроци и клипчета.Това определено е най-приятният вариант за поддържане на фигурата,който съм пробвала.
Въпрос към Мамочка-къде си набавяш костюмите,има ли някъде в София магазин,където мога да си купя нещо подобно и какви са долу горе цените.(Не става въпрос за някакъв изпипан професионален костюм,просто нещо,с което ще мога да направя кефа на половинката в домашна обстановка Laughing)
Костюми ги шия сама. Дизайн също е моят.  Blush  Мисля,че  в България няма да можеш да намериш нещо прилично.  Sad Видях в София на пазара на Лъвов мост...  ooooh!, не ги препоръчвам. Маниста ще паднат, няма да успееш и направиш едно движение!
Мойте момичета от групата, купуват шалове с дрънкулки от индийските стоки, с тях може да се танцува.

# 51
  • Мнения: 1 099
Много се заигтригувах
Мамочка, има ли значение кога ще се включа?

# 52
  • Мнения: 337

Костюми ги шия сама. Дизайн също е моят.  Blush  Мисля,че  в България няма да можеш да намериш нещо прилично.  Sad Видях в София на пазара на Лъвов мост...  ooooh!, не ги препоръчвам. Маниста ще паднат, няма да успееш и направиш едно движение!
Мойте момичета от групата, купуват шалове с дрънкулки от индийските стоки, с тях може да се танцува.
Благодаря ти за информацията  bouquetМай наистина тогава ще си купя разни шалове и ще си измисля нещо сама,все пак не искам всичко по мен да се разпадне,докато танцувам Mr. Green

# 53
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
какво мислите за този вид тренировки.някой опитвал ли е?харесало ли ви е?
ето от тук можете да си изтеглите бели денс.

чакам отзиви   bouquet


Свалях го цял ден. И в крайна сметка звукът ми се разминава с картината. Пробвам другия линк, там да видя какво ще излезе.
Иначе е интересно. Само да не се огранича единствено с гледането. Щото едно тае-бо стигна само до там - свалено на харда и толкова. Embarassed И то е само 8-минутно.

# 54
  • Мнения: 75
Много се заигтригувах
Мамочка, има ли значение кога ще се включа?
Засега няма, още сме на нивото за начинаещи.  Wink

# 55
  • Мнения: 522
Момичета, знаете ли от къде мога да купя ДВД - та  на Veena i Neena

# 56
  • Мнения: 75
http://cgi.ebay.com/Belly-dance-Fitness-Beginners-abs-Veena-Neen … 223QQcmdZViewItem -
Интернет магазин.
http://www.bellytwins.com/sh_dvd.htm -
Тук изброени всички тяхните ДВД, обаче  мисля, че това само за Америка. Опитай да напишеш на близначките лично, адреса го има на сайта.

# 57
Мамочка, а ти от кой си се учила?

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 02:39 от SpRiNgOfLiFe

# 58
  • Мнения: 75
Занимавамсе с белиданс от 7 години. Завършила съм коледж по изкуства в Беларус, град Минск,по специалноста хореография. Белиданс се учих от беларуски и руски известни танцорки.  Rolling Eyes Имам голям опит  в исполнението и преподаването на народни, ориенталски(египетски), класически балет, шоу-театр... Embarassed

# 59
 A kade tancuvash? Pravish li predstavlenia niakade? Obojavam tezi tanci!

Общи условия

Активация на акаунт