Колко жени беснеят докато мъжете им гледат футбол?

  • 4 186
  • 60
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Въпросът ми е предимно към тези, които не гледат - като мен. Аз съм бясна от днес, а световното едва започва ooooh! Втренчил се е в телевизора и не ми обръща никакво внимание. Подозирам, че положението ще е подобно почти през целия месец на първенството. Close

# 1
  • Мнения: 1 272
о, късметлийка си, твоят все пак е в къщи, а моят мъж си взе билети за Арена, там да ги гледа

# 2
  • Мнения: 1 063
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!

# 3
  • Мнения: 1 873
Не беснея

# 4
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
Joy Joy Joy
И аз така си викам

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Тъй, тъй, кажи каква философска мисъл ти помага да запазиш спокойствие и добро настроение? Помогни на ядосаните.

# 6
  • Мнения: 1 035
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
newsm10 smile3508

# 7
  • Враца
  • Мнения: 158
Не беснея, защото мъжът ми е абсолютно безразличен към футбола.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 797
и аз гледам newsm10

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не беснея-обожавам да гледам с него и да ръсим всички футболни клишета, които сме чували на висок и емоционален глас-съседите сигурно мислят, че са се събрали най-големите запалянковци  Mr. Green

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не беснея, та светът е футбол е един месец Wink
Все едно да беснея, че има олимпиада

# 11
  • Мнения: 5 790
Гледам с него, и аз съм почитателка на футбола, ама не съм толкова запалена!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 559
4-та опция или по-скоро той гледа с мен и се кефи, децата тоже (вече знаят нова дума - мач), но втория ще го проспят  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 821
не беснея....пазя си нервите Mr. Green
препоръчвам и на теб, гледайки лентичката ти имаш нужда от спокойствие Hug

# 14
  • Мнения: 164
Изобщо не беснея, щом му харесва да гледа,така поне ми е освободил компа newsm44!
Joy Joy Joy
И аз така си викам
Момичета,на същото мнение съм,защото като се пробере от работа и жъобще не мога се вредя.А беше твърдо ПРОТИВ компютър. smile3521

# 15
  • Мнения: 3 153
Не съм от беснеещите, като ми харесва мача-гледам с него. В противен случай се разпределяме пред различни телевозори и всеки гледа каквото му е кеф:) И това си ни е практика не само по време на Световното:)

# 16
Изобщо не беснея щото няма на кой.Моят и приятели се събират в едно кафе даже вчера закараха още един голям тел.да им е по лесно

# 17
  • Мнения: 2 849
Той пред тв tv
Аз - на компа  
Бебчо-спи  sleepuu
всеки се шета на акъла. Crazy

# 18
  • Мнения: 1 671
Не беснея.

Моят мъж мач под леглото му да играят, няма да се наведе да погледа, изобщо не го Ентересува Hug

# 19
  • Мнения: 1 107
Стига сте бесняли, веднъж на четири години се случва, проявете малко толерантност към любимите си мъже - и те са хора  Hug
Едно предложение - ако вместо да беснеете се загледате малко в някой мач, ще откриете, че това е много велика игра с гениални правила, може пък да ви хареса  Mr. Green
А може да си харесате и някой футболист  Joy

# 20
  • Мнения: 5 140
Не беснея, по простата причина че футбола НЕ ГО ВЛЕЧЕ, на моят му дай високи скорости, на това е фен.

# 21
  • Мнения: 5 370
Не беснея.

Моят мъж мач под леглото му да играят, няма да се наведе да погледа, изобщо не го Ентересува Hug
АНДЖАК!!!
По едно време се заглеждаше инцидентно по английското по ДИЕМА.
Но на мене ми предстои да си отглеждам мъж-ловец, така че-едното се компенсира с друго. Crazy Party

# 22
  • Мнения: 3 861
Моят мъж футбол не гледа освен ако не е някакъв специален мач, та няма за какво да беснея Grinning

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Изобщо не беснея. По руската дават "Самый веселый концерт" , забавлявам се и умирам от смях.

# 24
  • Мнения: 7 111
Мачовете имат и полувремена  Wink

# 25
  • Мнения: 2 755
Не беснея. Аз също си намирам някакво развлечение. Важното е и двамата да сме доволни. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 371
Абе не беснея, ама не ми е никак приятно. Но поне си е у дома сега, иначе се очаква да ги гледа нейде с приятели ooooh!
Е тогава вече ще избеснея.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 638
Хич не беснея. Първо, защото не е луд запалянко и второ защото нека да си гледа - кво пък.
Друг е въпросът, че таз вечер не съм на кеф и на мен не ми се гледа и тъпея.

# 28
  • Мнения: 814
 И аз гледам, даже повече от него Crazy

# 29
  • Мнения: 899
Не беснея точно, но се дразня, защото той държи да гледаме заедно  Tired И много обича да вика рязко и силно "Гол" и да ме стряска...
Ама сега леко беснея, щото още е в офиса и са се заиграли на някаква игра, а той не обича игри...та го чакам от известно време и се чудя дал да му сипя веро във вечерята или не.. Twisted Evil
Но ако и мача ми загледа като се върне, вече ша стигна до достолепно отегляне, с книга в ръка.

# 30
  • Мнения: 7 474
 Twisted Evil Ако си е в къщи не беснея, или  ако сме заедно някъде, но иначе  Crossing Arms да ме пренебрегват заради група мъже Naughty

# 31
  • Мнения: 826
Не беснея,тук ма4овете ги дават през деня(заради 4асовата разлика),тъй 4е аз се отдавам на шопинг докато той гледа.Така всеки е доволен. Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Нито той гледа мачове, нито аз... няма за какво да се беснее Peace Wink

# 33
  • Мнения: 18 542
Не беснея, защото мъжът ми е абсолютно безразличен към футбола.
Peace и ние така  Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Въобще не беснея, та аз гледам повече от него  Mr. Green Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 195
Въобще не беснея, та аз гледам повече от него  Mr. Green Laughing Mr. Green
newsm10 newsm10
и аз и аз, даже в момента гледам Полща - Еквадор, а той е на работа - нека го е яддддддд Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6 713
По-скоро аз гледам футбол вкъщи. newsm78

Повече от него знам за футбола  Flutter Flutter

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Футбол  Crossing Arms заради него имаме две телевизора Mr. Green
Той гледа мачове...аз зяпам филми или спя Crazy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 289
Той пред тв tv
Аз - на компа  
Бебчо-спи  sleepuu
всеки се шета на акъла. Crazy

И ние така Party Случва се и от време на време да гледам някой ма4 заедно с него и чаша мартини например Laughing

# 39
  • Мнения: 3 251
Янтричка, мен ме включи в клуба на беснеещите. #Cussing out Цял ден на работа не чувам дума от възрастен и като се върна-той зазяпал се в ТВ, аз пак с деца си говоря и ако седнат и те пред компа - сама от скука и мълчание умирам... Само от време на време ни изкарва ангелите с някой вик"ГООООЛ" или роднински поздрав към играч или съдия... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 768
В нашето семейство футбола не е на почит, обикновени мъжът ми казва "Аз тоя мач вече съм го гледал!"  Mr. Green
Виж обаче при формулата...става страшно! Вика, скача, говори си с телевизора... ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 120
Не беснея, нали си е в къщи все пак, а и компа ми е свободен.
Дори ще вземе да ми харесва така Mr. Green

# 42
  • Мнения: 179
Аз не беснея,ама ми е тъпо такова.Специално си прекъсна работата и си дойде за мача.После пак отиде.И така ще е, докато трае първенството.Просто ми е непонятна тая страст. newsm78

# 43
  • Мнения: 2 353
  Аз съм се разбрала - за него ТВ, за мен компа. Не знам той какво се е разбирал, най-вероятно същото, защото още не е проявил несъгласие. Смее ли човека #2gunfire

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят мъж футбол не гледа освен ако не е някакъв специален мач, та няма за какво да беснея Grinning
Peace

# 45
  • Мнения: 7 430
При нас аз съм тази, която повече гледа мачове, но и той се завърта и гледа - до сега сме нямали проблеми за това Peace
Днес и изпекох семки, взех си сока и си изгледах двата мача Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 932
Гледаме мачовете заедно...не беснея, напротив приятно ми е, особено ако е повод за биричка и картофки...

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не беснея, нали си е в къщи все пак, а и компа ми е свободен.
Дори ще вземе да ми харесва така Mr. Green
thumbsup

Не виждам никакъв повод за беснеене newsm78 Тия бесове не са ли всъщност ревност от футбола? Joy

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Не беснея, нали си е в къщи все пак, а и компа ми е свободен.
Дори ще вземе да ми харесва така Mr. Green
thumbsup

Не виждам никакъв повод за беснеене newsm78 Тия бесове не са ли всъщност ревност от футбола? Joy

Точно това си е, няма какво да се оправдавам. Как така някакъв си футбол ще е по-интересн от мен?!
И за компютъра - у нас всеки си има комп, не ме грее, че не е седнал на неговия.

# 49
  • Мнения: 3 457
Цитат
Гледаме мачовете заедно...не беснея, напротив приятно ми е, особено ако е повод за биричка и картофки...
тои не е чак маняк на тема футбол,а и нали сме седнали заедно  приказваме си,пием биричка smile3521

# 50
  • Мнения: 101
Вчера му обясних , че ако си мисли че един месец ще стоим в къщи в гледане на мачове е сгрешил и че ще излизаме на заведения където се гледат мачове -поне да сме навън.

# 51
  • Мнения: 260
За съжаление не фулбола е голямата страст-футбола има Световно, Европейско и веднъж седмично примерно мачове от Лигата, не е толкова страшно. Обаче battle.net съществува 24/7 и там е голямата краста. Вчера му казах че ако поне не намери нещо да играем и двамата, всяка вечер като седне на компа, че си хващам шапката и ще излизам, па къде ходя и кога се връщам-Божа работа. Twisted Evil

# 52
  • Мнения: X
Много обичам да гледаме мачове заедно, но сега малката ме разсейва, та вчера първият мач гледах на прибежки.....ама днес отиде при баба си Twisted Evil и ние ще се заредим с биричка пред телевизора и ще има мач, мач, мааааач smile3508

# 53
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Изобщо не беснея, а се кефя. Вчера, с едно приятелско семейство, унищожихме каса бира пред телевизора.

# 54
  • София
  • Мнения: 463
Направо си се дразня когато иска заедно до гледаме - "шума"от футбола и Формула 1 за мен са  newsm61
гадост -като сеи го харесва да си го глада в кухнята  или с приятели -не споделям тази му страст хич smile3502

# 55
  • Мнения: 3
Не знам ама аз беснея БЕЗ футбол-ужас е Close

# 56
  • Мнения: 755
Не беснея... безсмислено е . Mr. Green И да беснея няма да променя нищо , пък и в крайна сметка Световното не е всяка година, нека се разтовари и той с нещо на спокойствие далеч от ежедневие и прозаичен бит!!! Peace

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не беснея, нали си е в къщи все пак, а и компа ми е свободен.
Дори ще вземе да ми харесва така Mr. Green
thumbsup

Не виждам никакъв повод за беснеене newsm78 Тия бесове не са ли всъщност ревност от футбола? Joy

Точно това си е, няма какво да се оправдавам. Как така някакъв си футбол ще е по-интересн от мен?!
И за компютъра - у нас всеки си има комп, не ме грее, че не е седнал на неговия.
'га бЕхме млади и аз правИх таквиз проблеми Nerd
Споко, след 1-2-3 години няма хич да ти пука... На моя сега му се радвам, че си седи вкъщи пред синия екран, а не митка някъде по улиците след работа.
С времето приоритете се променят Wink

# 58
  • Мнения: 5 713
Не беснея. Simple Smile
Той не си пада по футбола. И в коридора да му играят, пак няма да ги гледа. Всъщност той никакъв спорт не гледа по тв-то. Но на тема компютри е  Crazy Но и тогава не беснея. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 405
Снощи си заспах като първия човек, а той си изгледа мача с приятели и се прибра.
Беснях само, защото си беше забравил телефона и някой познат в 23, 21 му звънна и ме събуди. Но изключих телефона и пак заспах.

# 60
  • Мнения: 5 647
Не беснея, нали има форум. Той си гледа световното, аз си ровя из нета. Не ми пречи, защото винаги си намирам друга работа.

Общи условия

Активация на акаунт