Колко често се карте?

  • 5 169
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много се караме, почти всяка вечер хвърчат искри вкъщи argue Но хубавто на караниците е, че после следва сдобряване

# 2
  • Мнения: 14 654
не се караме - аз съм ужасно спокоен човек и не се ядосвам . мъжът ми пък е много толерантен и не се дразни от нищо .

# 3
  • Мнения: 2 336
не се караме - аз съм ужасно спокоен човек и не се ядосвам . мъжът ми пък е много толерантен и не се дразни от нищо .

smile3501

# 4
  • Мнения: 1 492
Повече спорим, отколкото да се караме, ама понякога спора преминава в караница. Ама това е само докато се уточним, не се сърдим.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами вече почти не се караме...
Изядохме една кратуна сол (разбирай натрупахме стаж в брака) и явно това спомага.

# 6
  • Мнения: 2 161
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?


Че какво се притесняваш?Скандалите са плод на силна страст.Има ли страст,значи и тръпка има.Има ли тръпка,значи има любов.Мъжът ми навремето беше спокоен,но покрай мен си разби нервната система  Mr. Green Като се скараме...Ред Бътлър и Скарлет О'Хара направо ряпа да ядат.

По-скоро се притеснявай,ако всичко е равно в отношенията ви.Тогава най-вероятно няма какво да си кажете.Сталин е казал:Нет человек,нет проблем.Ако го перифразирам:Нет скандал,нет семейство Joy

Може и малко пресилено да е прозвучало,но все пак в спорът се ражда истината.Докато мъж и жена имат сили и желание да спорят помежду си,значи работата е ок.

# 7
  • Мнения: 4 806
Шанел, принципно си права...
Ако скандалите са по сериозни теми - това, което казваш е вярно.
Ако скандалите за дреболии - вече не е. Мисля, че точно наличие на скандали за дреболии е признак за криза в семейството.

# 8
  • Мнения: 2 161
Шанел, принципно си права...
Ако скандалите са по сериозни теми - това, което казваш е вярно.
Ако скандалите за дреболии - вече не е. Мисля, че точно наличие на скандали за дреболии е признак за криза в семейството.

Ние се караме само за дреболии,слава богу.
И в брака ни няма криза,тя съществуваше,но в по-ранен етап .Проблемът конкретно при нас е,че и двамата имаме силни характери и склонност към командване.При него е професионално изкривяване (помощник-капитан на кораб),а при мен е плод на живота,който водя в негово отсъствие.Аз отговарям за всичко и съм свикнала да бъда независима и сама да си командвам парада.От известно време насам почнах да се изхитрявам.Оставам всичко в неговите ръце и просто се отпускам.Вместо да се товаря и уморявам в негово присъствие,аз просто релаксирам.Като толкова иска да поеме нещата,моля.Малко се отплеснах от темата,извинете ме.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако скандалите са по сериозни теми - това, което казваш е вярно.
Ако скандалите за дреболии - вече не е. Мисля, че точно наличие на скандали за дреболии е признак за криза в семейството.

Аз пък мисля точно обратното.
Слава Богу, по сериозни теми нямаме спорове- това вече са си семейни проблеми (каквито при нас липсват).
Караме се само за дреболии и несъществени неща. И след 5 мин. вече сме забравили за какво сме викали Heart Eyes
Мисля, че е полезно от време на време да си покачваме адреналина взаимно Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 063
5 секунди сме добре, а на 6-та сме зле....

# 11
  • Мнения: 7 474
Не се караме за щастие Praynig ,по скоро спорим, но и това рядко. Praynig

# 12
  • Мнения: 3 760
Ние май не се караме. Аз се карам  Laughing Или спорим...

# 13
  • Мнения: 755
Ами имаме по скоро разногласия за битовизми разни... Rolling Eyes Иначе за сериозните неща обикновенно сме на едно мнение! Peace Май сме постигнали някакъв синхрон  newsm78 така мисля. Thinking Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 212
Ох,и ние се караме често и то за глупости!
Лошото при нас е,че все мъжо гледа да излезе прав!!!-ЛЪВ-какво да ви кажа!?!
Но в някой такива моменти,когато направо за дреболии си разваляме отношенията,мен ме обхващат едни такива депресивни състояния...
Моят мъж обаче си пада"гадняр" и още преди да са се задълбочили нещата ми казва:"Нали знаеш кой ще е потърпевшия в случая!"-сиреч АЗ!Не ляга по гръб независимо,че не е прав!А после ме оставя да си терзая душичката самичка!

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742

От известно време насам почнах да се изхитрявам.Оставам всичко в неговите ръце и просто се отпускам.Вместо да се товаря и уморявам в негово присъствие,аз просто релаксирам.Като толкова иска да поеме нещата,моля.Малко се отплеснах от темата,извинете ме.
[/quote]

Това е изключително сполучлива тактика. newsm10 , прилагам я от доста години по съвет на свекърва ми. Така почти няма недоволни.

В началото на връзката ни се карахме по-често, но това е естествено, все пак се изисква време за напасване на характерите. В последствие се осъзнава, че живота е твърде кратък, за до го пропиляваме в скандали,а и сега се виждаме значително по-рядко и просто не остава време за щуротии.

# 16
  • Мнения: 5 577
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 631
Ами никога не сме се карали - много странно, но факт, а да кажеш, че сме заедно от скоро - минаха си 6 години и преди това се познавахме от 4-5.

# 18
  • Мнения: 179
Не винаги е караница,по-често спорим кой е прав.Почти през ден възникват някакви недоразумения - кой какво казал,пък другия не чул,произхождащите от това недомислици.Неизпълнени обещания,такива неща.

# 19
  • Мнения: 6 167
откакто сме се запознали ( 2004г) не сме имали нито един повод за дразнене или повишаване на тон. не знам какво е караница.
някои биха казали, че сме една много скучна двойка.

подозирам, че ще си останем такива... и слава богу Peace

# 20
  • Мнения: 4 806
искам да направя едно уточнение - съвсем точно съм написала "скандали", а не "спорове".
За мен това са две различни неща - съвсем естествено да има спорове понякога за дреболии.
Но скандал - с красъци, обидни думи, чупене на предмети, тряскане на врати, сълзи, обидни и заплшителни думи - това е скандал по моему - за дреболии е съвсем друго нещо.

Коренно различни са.

# 21
  • Мнения: 4 806
да, и за протокола

>> по работа - зависи от напрежението и от това, с какво точно се занимаваме в даден момент. Понякога с месеци не се караме (вдигаме скандали), а понякога по няколко пъти на седмица.

>> за ежедневни дреболии - почти никога, освен естествения пренос от работата (случва се понякога)

>> отскоро и съвсем спорадично, се появявят караници за възпитанието на детенцето. Но нямат нищо общо с тези по първа точка.

# 22
  • Мнения: 4 473
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

Мдаа....така е и при нас ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 164
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes

Мдаа....така е и при нас ooooh!

ей успокоих се Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 35 980
Много често се караме  smile3514 smile3516 smile3513

# 25
  • Мнения: 1 181
често се караме - т.е. аз викам, той мълчи. Ама най-гадното и това, което ме изкарва извън нерви е, че когато съм ядосана или сърдита за нещо той решава, че трябва и той да се разсърди. По този начин се стреми да отклони вниманието ми от това за което аз се сърдя към неговото цупене. Аз обаче наемам още повече и става една....  newsm61

# 26
  • Мнения: 14 654


По-скоро се притеснявай,ако всичко е равно в отношенията ви.Тогава най-вероятно няма какво да си кажете.Сталин е казал:Нет человек,нет проблем.Ако го перифразирам:Нет скандал,нет семейство Joy

все пак хората могат да си говорят и без да си крещят или спорят  Peace

# 27
  • Мнения: 23 018
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?

И  ние така.На мен ми минава,ама на него хич и се муси с дни...Ама пък така сме почнали да се дразним и аз не знам защо... newsm78

# 28
  • Мнения: 419
Повече спорим, отколкото да се караме, ама понякога спора преминава в караница. Ама това е само докато се уточним, не се сърдим.
и ние сме така Grinning

# 29
  • Мнения: 7 914
Е, случва се да се поскараме..... Embarassed

# 30
  • Мнения: 164
От 5г сме заедно,често се караме и в повечето случаи за глупости,но никога не сме имали жесток скандал с тряскане на врати,викове ,крясъци и съм му адски благодарна че за тези  години нито веднъж не ми е посегнал.Понякога се караме,после се боричкаме и се box,но всичко приключва по друг начин,който не е за тази тема hahaha

# 31
  • Мнения: 1 006
Всяка вечер се караме. Mr. Green

# 32
  • Петрич
  • Мнения: 321
Всяка вечер се караме. Mr. Green
Същата работа и при нас.Само за дреболии се караме.

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Почти не се караме. Въпрос на темперамент и характер е това. С бившия беше ежедневие.

# 34
  • Мнения: 3 576
Почти няма ден да не сме се сдърпали за нещо, но пък ни минава веднага. Винаги сме били така.
Радвам се, че винаги е било за дреболии, сериозните скандали имам предвид за наистина сериозни и важни неща се броят на пръстите на едната ми ръка.

Не знам дали това говори за страст или тръпка, по-скоро си е до характер /и по-точно моят  Embarassed/, важното е, че накрая винаги стигаме до консенсус.

# 35
  • Мнения: 3 248
Не се караме! Party

# 36
  • Мнения: 8 917
Ние май не се караме. Аз се карам  Laughing Или спорим...
Peace

# 37
  • Мнения: 7 430
Ами аз се радвам, че не се караме често Peace

Иначе се случва един път на месеца да поспорим, и аз в даден момент, се чудя  newsm78 на какво да се ядосам или разсърдя, че после да ни е хубаво сдобряването  Heart Eyes голям шемеТ съм Joy

# 38
  • Мнения: 1 416
И ние не се караме - за 5 години не ни се е случвало...  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 317
Почти всеки ден.

# 40
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Почти не се караме. Въпрос на темперамент и характер е това.

И ние също!

# 41
  • Мнения: 1 581
Колко често - колкото трябва  Mr. Green
По принцип си се караме редовно, винаги има за какво. Не са глобални проблеми, обикновено са разни ежедневности  Money, но и не са съвсем дреболии - минем ли в графа "глупости", да се заяждаме и да издребняваме, "ти си същия като баща си", "ти си същата като майка си" не е на добре работата  Mr. Green
Като се заядем за глупости - значи имаме някакъв по-голям нерешен проблем и трябва да минем по същество. Щото ако си се задълбаем в самоцелно заяждане, като едното нищо сме се развели, много сме инатести и двамата.

# 42
  • Мнения: 5 468
Сталин е казал:Нет человек,нет проблем.Ако го перифразирам:Нет скандал,нет семейство Joy
И аз да перифразирам малко: Нет семейство - нет скандал Peace.

Ние се караме рядко, но като стане това, става страшно. Лошото е, че мен нервите ме удрят в корема и после ме боли 2-3 дена. На другия ден, няма и помен от скандала, а корема си ме боли яко и пак се ядосвам като се сетя, защо ме боли и псувам, обиждам... продължавам скандала в заяждане и обиди.
Не е лесно да си женен Rolling Eyes.

# 43
  • на пистата
  • Мнения: 5 848
5 секунди сме добре, а на 6-та сме зле....
Peace и ние така и после след караницата newsm03

# 44
  • Мнения: 492
Постоянно се дърпаме за нещо.Но ние сме на принципа, че ако не се караме има нещо нередно.Та то си е нормално да се спори - нали в спора се ражда истината!

# 45
  • Мнения: 2 000
Рядко се караме и то обикновено е за някоя глупост.

# 46
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes
и ние сме така, дори не ми звъни, гоори ми троснато една седмица, но ще му мине newsm78

# 47
  • Мнения: 318
Ами честно казано рядко се караме, и то все за глупости и дреболии, винаги изкарваме спора до край и всичко приключва с целувка. Crazy

# 48
  • Мнения: 5 475
Рядко се караме и то обикновено е за някоя глупост.
  И  ние сма така!  Peace

# 49
  • Мнения: 101
Интересното при нас , е че след 8 години съжителство 2 от които брак сега просто спряхме да се караме . Не знам какво се случи , дали улегнахме , дали свършиха глупостите за които се карахме , но фактът е на лице.

# 50
  • София
  • Мнения: 932
Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?

[/quote]
 
Мислех да пусна тема по въпроса но ти ме изпревари, и аз се питам защо винаги са "прави те", ето с моя преди минути се скарахме и той естествено е прав  #Cussing out #2gunfire.Не мога да разбера тая мъжка психика, защо когато им кажеш истината в очите, те правят черен като дявол и с еизмъкват с една нацупена физиономия и те карат да се чустваш виновен ooooh!
Е няма пък да я бъде тая   Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 494
5 секунди сме добре, а на 6-та сме зле....

# 52
  • Мнения: 47 996
ние много се караме ,за глупости
важното е че по значими въпроси сме единодушни Peace

# 53
  • Мнения: 4 621
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes
Peace И ние сме така. И все за дреболии и маловажни неща Hug

# 54
  • Мнения: 479
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?


И ние май сме така. Е, има и затишия, но забелязвам, че с времето и проблемите, моят човек от един абсолютно спокоен тип става все по - нервен и се дразни повече от мен за глупости. А преди беше обратното.  Cry Но откакто заживяхме заедно все повече нарастват финансовите проблеми и това доста ни стресира...

# 55
  • София
  • Мнения: 2 530
Често се караме, но бързо ни минава. Може би това е тайната. Не държим във себе си обида и злоба. Всичко си казваме веднага, а след това се сдобряваме.

# 56
  • Мнения: 1 680
Често се караме, но след 3 минути все едно нищо не е станало.
Където има дом има и пушек Wink

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Много рядко.

# 58
  • София
  • Мнения: 625
Преди доста по-често.Сега като  че ли аз станах по-изнервената и избухливата.И като се замисля за кви глупости се дразним чак се ядосвам Close Tired

# 59
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Не се караме за сериозни неща /дано не се стига дотам/ Praynig... караме се /по-точно се сърдим за глупости/ и то по-често съпругът ми, аз съм по-спокойната...

# 60
  • MUC
  • Мнения: 297

Мислех да пусна тема по въпроса но ти ме изпревари, и аз се питам защо винаги са "прави те", ето с моя преди минути се скарахме и той естествено е прав  #Cussing out #2gunfire.Не мога да разбера тая мъжка психика, защо когато им кажеш истината в очите, те правят черен като дявол и с еизмъкват с една нацупена физиономия и те карат да се чустваш виновен ooooh!
Е няма пък да я бъде тая   Crossing Arms

Хъх, да си дойдем на думата... Да му се не види, знам си, че поне за половината скандали аз съм виновна, ама той ме изкарва виновна за всичките  Tired И не отцепва да разбере, че в конкретния момент той ме е обидил...  ooooh!

Конкретно на основния въпрос - караме се, вдигаме си скандали, гледаме да е веднъж на една-две седмици... Ако не успеем за две седмици да се скараме, значи предстои голяма буря  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 1 370
Много често и все за глупости, но хубавото е,ч е много бързо ни минава и на двамата

# 62
  • Мнения: 1 925
Оооо ние се караме поне 1 път в седмицата за глупости и веднъж на месец по-сериозен скандал. Почти винаги мъжо почва скандалите от нищо... за глупости. Като цяло той е доста безкомпромисен  Crossing Arms , но напоследък виждам прогрес и не се ядосва толкова лесно и не се кара за глупости - ще стане човек  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 089
мноого рядко се караме. и не се сърдим много. за 5-6 г. вероятно 10-тина пъти само.

# 64
  • София
  • Мнения: 376
ми, не се караме... от време на време си просъскваме леко и това е  Joy

# 65
  • Мнения: 72
нон стоп се караме за глупости и както се караме така се сдобряваме абе точно да мине 5-минутката....иначе сме си ок и много се обичаме   luvbed smile3521

# 66
  • София
  • Мнения: 39 785
Много често се караме за глупости, т.е. на мен ми нервно - изкарвам си го на мъж ми. Той пък мълчи и ме слуша. Само от време на време възразява "недей ве Тани" или "не викай Тани" Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 761
Не се караме.
Ако имаме някакъв спор, надделява този, който успее да извади по-разумни аргументи по конкретния спор.Лесно постигаме съгласие и до скандали не се е стигало до сега.Но не позволяваме никакви чужди хора-нито роднини, нито приятели, да ни се бъркат и може би затова нямаме такъв тип "излишни емоции"

# 68
  • Мнения: 494
Много,много често.Ние ако не скараме по два пъти на ден все едно не сме се виждали #2gunfire

# 69
  • sofia
  • Мнения: 97
Дразним се ,спорим,караме се  но обикновено не на сериозно. Досега само веднъж, докато бяхме гаджета, сме се карали наистина сериозно че и на бой му скочихfight , но страното беше че на сутринта си бяхме много мили и много се обичахме все едно нищо не е стнало. Бях решила да му се сърдя но отвътре не ми идваше. Мисля че няма лошо да се скараш с някой стега караницата да не прераства в скандал или нещо друго. bowuu

# 70
  • София
  • Мнения: 1 067
Преди да се оженим се карахме доста често и все за глупости, но след сватбата нещата се промениха... Сега съм много по-търпелива с всичко, и много искам да го правя щастлив, дори и да е за моя сметка.

Пък той си е добричък, и почти не прави нищо за да се караме, дори и несериозно.

А откакто съм бременна, май не помня един случай да сме се карали... ехе... та това си е наистина доста време. 

# 71
  • Мнения: 35
Ние май не се караме. Аз се карам  Laughing Или спорим...
И при нас е така Flutter

# 72
  • Мнения: 569

Не се караме,само си правим забележки,но иначе един път в месеца се случва да се сдърпаме за нещо по така. Simple Smile

# 73
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ежедневно, това е част от дневния режим....ставаме, правим си кафе, сбиваме се за нещо и после всеки по задълженията си  Mr. Green
Майтапя се........често се джавкаме за нещо....като по навик....кофти, мисля да го изкореня от своя страна

# 74
  • Мнения: 8 505
Не се караме.Понякога спорим,като винаги се стига до единно решение.Колко често-понякога всяка седмица,друг път пропускаме цял месец.

# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много,много често.Ние ако не скараме по два пъти на ден все едно не сме се виждали #2gunfire
И ние така. Сутринта вече се скарахме (намокрих цялата баня, докато той се стараеше да я запази суха Crazy). Довечера за какво ли ще се здърпаме? Mr. Green Като куче и котка сме #Bad Talk

# 76
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Почти не се караме....но за това заслуга има само и единствено мъжа ми Mr. Green....аз се паля много лесно и винаги съм готова за спор, даже скандал Embarassed

# 77
  • Мнения: 6 993
И ние почти не се караме.
Само преди неговия рожден ден се сдърпахме много жестоко и преди една седмица също.Вториятпът бързо му мина, ама мен първият път много ме държа Rolling Eyes Не знам от инат ли, от какво ли, ама...А беше за съвършената глупост Laughing
Надявам се никога занапред да не се караме жестоко. Такива ежедневни спорчета нищо не са, ама така че да не му говоря 3 дена като онзи път не искам Rolling Eyes

# 78
Често,но бързо минава. smile3513 smile3511

# 79
  • Мнения: 1 146
Странно, но сме заедно вече година и нещо и нито 1 път не сме се скарали. Има нещо гнило Joy

# 80
  • Мнения: 1 546
и ние се сдьрпваме от време на време,но 4ак грандиозни скандали не помня... newsm78 и то аз най-4есто меля ли меля... smile3512 а той търпеливо ме изслу6ва и като се навилнея вси4ко утихва...

# 81
  • Мнения: 398
За сериозните неща сме на едно мнение.Отделяме време,сядаме и решаваме каквото имаме за решаване.За дребни неща спорим почти всеки ден,особено за децата  Rolling Eyes ... И така вече 15 год...

# 82
  • Мнения: 212
Много често се караме за глупости, т.е. на мен ми нервно - изкарвам си го на мъж ми. Той пък мълчи и ме слуша. Само от време на време възразява "недей ве Тани" или "не викай Тани" Simple Smile
   Абе,същата работа!Има и "Не ми се карай!".То на човек му се ще де изпусне парата някъде,ама като ти кажат"Добре,де!" иди се карай!Пък и моят мъж знае,че като се нацупя ставам фурия-и къщата лъсната,и яденето е "първо,второ,трето",и детето сложено в ред,и....та по този повод гледа да не задоволява вербално-скандалджийските ми щения и ме оставя да се пържа в собствен сос.

# 83
  • Мнения: 2 040
Аз почвам да споря, да нареждам, направо да пускам стръвта, а той мълчи и това ме дразни до немай къде ... откачам като ми мълчи и почне нарочно да си тананика нещо и ето я караницата, само дето той не участва в нея, а аз ...   smile3511  smile3514

п.с. все за дребни работи става олелията, дето в друг случай няма да им обърнем внимание, но си дойде и техния ден  Laughing

# 84
  • Мнения: 1 446
Аз се карам и правя забележки всеки ден  , а той мълчи и не ми обръща особено внимание. Средно един път месечно има скандалче , да не загубваме форма.

# 85
  • Мнения: 668
Рядко се караме, но когато го правим е много жестоко - накрещяваме се, после няколко часа не си говорим, но по-виновния не издържа и прави първата крачка, после вече обсъждаме нещата като зрели хора, сдобряваме се и така нататък. Сдобряването е най-хубавата част.

# 86
  • Мнения: 2 609
Поздърпваме се и ние- понякога честичко, понякога по-рядко. Дъжи ни 1/2 -1 час Laughing/мен повече де, ама.../ и после  Hug Heart Eyes

# 87
  • на път
  • Мнения: 2 804
Рядко /1-2 пъти годишно/, но качествено и за жалост успяваме да си кажем едни такива неща в яда си дето даже се чудим после как са ни хрумнали и защо .... Crossing Arms

# 88
  Ние пък се караме всеки ден и то за едно и също .Направо да полудееш.Това е последните две години, а преди това предните 2год. бяхме в др. крайност- никога не се карахме за нищо.Интересно как ще е през следващите 2.

# 89
  • Мнения: 2 587
Не се караме!То напоследък и почти не се виждаме,а по телефона не е икономично да се вдига скандал  Mr. Green.
Но пък е много зле когато спорим за нещо.Той притежава изключително дар-слово и е абсурд да се наложа,за това използвам други методи.

# 90
  • София
  • Мнения: 4 006
ми за последно сме се карали преди 7-8 месеца, заради майка му беше.... Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 998
Караме се много, много рядко. Понякога се сдърпваме за глупости. Но това ни най-малко не ме притеснява. Последният път обаче изглеждаше доста сериозно. Беше съвсем скоро. И двамата инати - никой не иска да направи първата крачка. Накрая прекарахме една прекрасна събота заедно, целунахме се импулсивно, а вечерта разнищихме спокойно проблема и край! Hug

# 92
  • Мнения: 3 929
Ние не се карахме често, а на определени периоди. Карахме се за дребни и незначителни неща. Карахме се, карахме се, а сега вече не си говорим и сме пред развод. Както са казали старите хора:"Дребните камъчета обръщат каруцата."

# 93
  • Монтана
  • Мнения: 499
лелееееееееее,много ама много-ние все сме си заедно,всичко правим заедно,и работим и всичко......... smile3513 smile3511повече се караме делово.Понякога ми се иска да неработим заедно

# 94
  • София
  • Мнения: 3 390
Всяка вечер се спречкваме за нещо. #2gunfire
Иначе сериозните скандали сме ги свели до 1-2 пъти годишно.

# 95
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Спорим, не се караме.
Иначе ще е скучен животът Sunglasses

# 96
  • Мнения: 2 674
не помня последно кога е било newsm78 - много рядко се случва, а и тогава е по моя вина,щото ми е скучно Mr. Green.

# 97
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
 SneakyЧесто.
Главно заради еднообразието, което ни е затиснало от един доста дълъг период.
Аз се карам.
И в момента сме скарани.  smile3516
Въобще - смотано ми е, скучно и мъчно, и на море няма да се ходи.  cry

# 98
  • Мнения: 122
Караме се почити всеки ден и то за глупости, но сме заедно вече 10 години.

# 99
kvo da vi kaja mili mami nie s moia maj sme ve4no na noj toi inat,az inat i ei ti na straxoten skandal koito ne ottixva s dni ta taka i ve4e mai si sviknaxme.Karamese,karamese i znaete kakvo sledva posle...zdobriavaneto. Laughing

# 100
Ne se 6a6kaite xorata sa go kazali,kadeto ima ka6ta ima i kumin.Imali kumin ima i dim.taka si e kvo da pravim 6te si gi tarpim nali nie sme si gi izbirali Cry

# 101
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами днес например се скарахме за такива глупости,че чак е смешно но аз съм от този тип жени,чесе хващам за най-малката дума.После ми стана жал,той не го заслужава и се извиних,че съм се държала глупаво.Общо взето той рядко ще подхване скандал повечето случай аз разнообразявзм и май ми свикна.А жестоки сблъсъци сме имали 2-3 пъти ,но пак това,че и двамата не сме инати и правим компромиси ни помага.

# 102
  • Мнения: 1 063
Не се караме, но понякога изпадаме в недоразумения. Ето тях се опитваме да преодоляваме.

# 103
  • Мнения: 7 263
Изключително рядко, ако въобще може да се употреби думата каране. От както сме женени вече 13 години - да сме имали 3-4 скандала при това никога не сме минавали границата на добрия тон. Просто сме имали явни неразногласия по някоя важна тема.
Иначи просто си говорим и се приема по-разумната позиция.

# 104
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ние се караме рядко, и все за глупости.

# 105
  • София
  • Мнения: 166
Караме се прекалено често - и всеки път се чувствам ужасно, имам чувството, че това е краят на всичко и това ме мъчи;9

# 106
  • Мнения: 1 680
рядко, защото щерката започва да ни се кара Simple Smile

# 107
  • Мнения: 483
Много се караме, почти всяка вечер хвърчат искри вкъщи argue Но хубавто на караниците е, че после следва сдобряване
и през деня  argue  box bash smile3512 и после  hug  loveuuu   friendship

# 108
  • Мнения: 1 305
Какво да кажа  Embarassed аз съм тази която у нас се викам и крякам  tantrum  Rage
мъжа ми седи и чака да се навикам, а аз още повече   newsm61
ако аз не избухвам за най малкото сигурно в годината ще се скараме 1 път

# 109
  • Мнения: 98
ами ние се караме в точно  определен период от месеца - 1 седмица преди да ми дойде, аз съм много добричка 3 седмици, и 1 седмица съм просто кълбо от нерви и съм голяма оса Laughing Laughing Laughing, както казва скъпия ама добре че той ме ни се вързва много и има здрави нерви и моите избухвания рядко прерастват в скандал.

# 110
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Напоследък се караме много рядко, да чукам на дърво.
Общо взето, когато назрее някакъв страничен проблем- финансов, в работата, детето болно и т.н.- и някой от двама ни се поизнерви повече, се дразним от по- дребни неща и по- често се сдърпваме.
Но като цяло, много се обичаме и колкото и да се дърлим, бързо ни минава  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 455
Както беше казала една мама преди мен - "пет минути сме добре а на шестата не сме" -  той ЛЪВ аз ТЕЛЕ - сещайте се! Комшиите ни не скучаят! Но пък след час и помен няма от скандала или спора. Ако някога не се скараме или спорим за нещо ще се чудя какво става. Все другия гледа да е "отгоре", но пък си умираме един за друг! newsm78 Laughing

# 112
  • Мнения: 14 494
напоследък все по-рядко, като все по-бързо и лесно се сдобряваме.

Общи условия

Активация на акаунт