Комплекс за малоценност ли е това?

  • 5 144
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 822
На хубав човек,всичко му стои добре!... Mr. Green

Пък аз съм била хвалела фигурата си   Blush

 Grinning
Това е за заблуда на врага...Автотренинг му викаме...Мечтаем... Tired

# 31
  • Мнения: 6 167
хм. според мен ставаш клиент.
съзряваш, че няма нищо срамно да се влиза в такива магазини,
независимо, че нямаш пари.
незнам всъщност.
не съм имала такива притеснения за магазини.
мен продавачки могат да ме потиснат, но не самите магазини.
например, като кажат ' няма вашия номер'. ; ' като за вас няма'. и тн.

слава богу тук не съм имала такъв случай тук.
но в бг - редовно.

# 32
  • Мнения: 7 837
nia_r, важното е да не се комплексираме  Grinning
Защото единственото, което ще постигнем, ще е безсмисленото терзание за несъществени неща  Grinning

# 33
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мен честно казано не ме комплексират продавачките макар,че неведнъж са ми подмятали приказки от рода ,че еди-си какво е доста младежко,сиреч съм малко дъртичка Wink
Комплекс получих днес с посещението си в новия мол.За мое съжеление магазините са ми доста скъпи Sad

# 34
  • Мнения: 3 394
ти си като Джулия робъртс като хубава жена, когато за първи път тръгва да пазарува по тузарските магазини Wink

а да, не знам какви са в бългаския мадър кеър, но тук са невероятно мили и си пазят клиентите.
би трябвало и бг персонала да е същият, част от една обща марка и верига, като макдоналдс newsm78 ако не-заслужават да ги напляскат,че уронват престижа на марката Naughty

# 35
  • Мнения: 5 370
Мен честно казано не ме комплексират продавачките макар,че неведнъж са ми подмятали приказки от рода ,че еди-си какво е доста младежко,сиреч съм малко дъртичка Wink
Комплекс получих днес с посещението си в новия мол.За мое съжеление магазините са ми доста скъпи Sad
По това спор няма Confused
Рокля от някакъв прозирен тензух, обсипана кичозно с мъниста=над 400 лева. ooooh! Outta Joint

# 36
  • Мнения: 5 370
ти си като Джулия робъртс като хубава жена, когато за първи път тръгва да пазарува по тузарските магазини Wink

а да, не знам какви са в бългаския мадър кеър, но тук са невероятно мили и си пазят клиентите.
би трябвало и бг персонала да е същият, част от една обща марка и верига, като макдоналдс newsm78 ако не-заслужават да ги напляскат,че уронват престижа на марката Naughty
Това бяха просто примери, извадени от контекста...........иначе в Лапен Хаус , след като попитах какво имат за момченце над годинка, веднага ми извади комплектче за кръщене на "скромната" цена от 150 лева.
Що така реши момичето-не знам. hahaha bowuu

# 37
  • Мнения: 1 418
Аз лично обичам като влезна в магазин да оставям в продавачките впечетлението,че имам пари за въпросната стока,но просто не ми харесва,или не е точно моят цвят.И тъй като съм с малко шантав вкус почти никога няма това,което търся.Както казва приятелят ми като тръгна да си търся обувки:Твоите още не са произведени.Малко разводних темата,но се надявам да сте ме разбрали.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако нямам в джоба достатъчно количество пари за да вляза във скъп магазин,изобщо и не влизам,а когато нямам пари за пазаруване на парцалки не  обичам да ходя по магазините,само да  се дразня.Ако съм тръгнала на шопинг влизам да,но немога да си позволя да дам 300-400лв за неква блузка проста с етикет Армани да речем.Например от Паула Апси нищо не мога да си купя,нали след тва трябва доживот да гонося тва,че да му  износя парите.Но доста от магазините имат и що годе прилични цени,които понякога можем да си позволим,да се поглезим дет се вика. Laughing

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 17:59 от КАРЧЕВА

# 39
  • Мнения: 6 167
.Например от Паула Абси нищо не мога да си купя,нали след тва трябва доживот да гонося тва,че да му  износя парите.

а как разбираш кога една дреха си е износила парите?

# 40
  • Мнения: 13 512
.Например от Паула Абси нищо не мога да си купя,нали след тва трябва доживот да гонося тва,че да му  износя парите.Но доста от магазините имат и що годе прилични цени,които понякога можем да си позволим,да се поглезим дет се вика. Laughing

Паола Апси и е името.

# 41
  • Мнения: 3 929
Аз идвам от провинцията и от там са ми останали много комплекси, включително и това да влизам в магазини, които не са ми по джоба. Е, вече не е така. Преодолях го, откакто бях в Англия и си позволявах да пазарувам в такива магазини, а продавачките не са си позволявали да те съдят. И така един ден, в един магазин, в един провинциален град в България, една продавачка ми се направи на интересна, че не можех да си намеря, или по-точно - не можа да ми предложи подходящ сутиен и аз и хвърлих сутиена на щанда и й казах, че така никога няма да си плати наема, и си купих бельо - няколко неща - от съседния щанд, като направих солиден оборот на жената. Вече не цепя басма на никого. Какво като нямам милиони да си пазарувам. Да не съм по-долно качество, я!?
А мъжът ми много гадно, но вярно, обича да казва:"Какво ти пука от една продавачка? Та тя е само продавачка и именно нея трябва да я е срам от теб." Е, много е краен, но има продавачки, за които си заслужава този коментар.

# 42
  • София
  • Мнения: 650
Аз доскоро нямах такива комплекси, докато не ми се наложи служебно да вляза в магазина на ESCADA на Алабин, където за справка няма дрешка под 1000 лв и там продавачките ме изгледаха с един толкова неодобрителен и отблъскващ поглед в стил "тук не е за вас", че ми стана адски неприятно. После многократно съм ходила в този магазин и въпреки че ме познават и вече са много мили и любезни смятам че и да не си знам парите, никога не бих си купила нещо от там точно заради обидното им отношение в началото. Незнам комплекс ли избивам, но смятам че тия продавачки в никакъв случай не получават по-вече пари от мен за да ме гледат високомерно и да ми отговарят троснато и трябва да са доста по възпитани за да ме обслужват ако съм им клиент.

# 43
  • София
  • Мнения: 463
За да се променят нещата първо клиентите трябва да си променят мисленето. Положението е като при кучетата-подушват ,че те е страх. Ако влезеш в магазина неуверено и поглед "Нали няма да ме изгоните?" , естествено , че ще си позволят неуважителни коментари и погледи.
При мен нещата стоят обратното- като вляза някъде тръгват след мен -да не би да опуснат оборота - това също е гадно и неправилно. Не че съм наследница на Рокфелер .  newsm47
Хич да не ти пука вече -влизай си където ти се иска.

# 44
  • Мнения: 1 462
Да.

Това, че го правиш на въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт