"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 592
  • 658
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 743
Предлагам утре, който ще идва при бебоците в  Св.Параскева, среща в 16,00ч. пред дома!!!
Съгласна съм  Hug

# 136
  • Мнения: 4 195
Предлагам утре, който ще идва при бебоците в  Св.Параскева, среща в 16,00ч. пред дома!!!
Миленка аз утре ще ходя за компоти от Метро и ако сколасам и до св.Параскева ще дойда, но ако не дойда моляте говори с Лихарска, ако може да си намери 800-1000 лв за памперси - 15 хил броя ни ги дават на 7 ст, могат и да я изчакат с плащането около месец, ако не може цялата съ=ума - ние имаме 400 лв, и тя ако намери 600 - да ги вземе, моляте на всяка цена говори с нея, нали.
моля ви помислете на кой дом да звъните и да им кажете за памперсите - цената е перфектна, ако трябва и на провинциалните звъннете - днес ми звъняха от склада - Роси хайде мисли и за туй моля те, простопознавате директорките повече от мен, не трябва да им изпускаме офертата
другото което е- ако не стане, Роси дай на Миленка още 150-200 лв пак да купят за св.Параскева памперси ако нямнат, и 200 да останат за Перник, по мои изчисления имат памперси до края на юли поне, тоест средата на Август да заформя акция, а?
но най добре е да намерим още 600 лв и да купим 15 хиляди на цена 7 стотинки, а аз ще говоря със склада да ги извозят по домовете - вярвам няма да откажат Hug

# 137
  • Мнения: 510
OFF - Извинявайте, че не е по темата  Embarassed

Преди време някой беше пуснал пост с Е-адреси на медии. Много моля, ако си спомняте този постинг, дайте ми линк!
Ще протестираме срещу отпадането на лечебните адаптирани млека от списъка на НЗОК.
Аз бях  Embarassed,обаче в тема №  newsm78 на ДБМ  newsm78

# 138
  • Мнения: 4 358
Кика, мерси за предложението! Ние говорихме с Роси преди време, но нещо не се получи... явно не сме настоявали много  Embarassed
От броени дни имаме официална информация от НЗОК за изваждането на лечебните млека от списъка, затова така набързо трябваше да реагираме.

Много ще се радваме да се присъединим! Трябва ли да пуснем някакво писмо от нас (с нашия проблем)?
Ето темата в клуб Алергии. Мислим да си направим среща и да обсъдим какво да предприемем.
Може ли да пусна линк към твоя постинг в клуб Алергии, за да го прочетат и другите майки?

Марч, мерси  Hug
Ще се разтърся в твоите постинги  Peace

# 139
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ЗА УТРЕ ХОДЕНЕТО В НАДЕЖДА ОТПАДА.

няма да им дават утре дипломите

# 140
  • Мнения: 4 195
Днес Дамян отиде до Метро - този път е нямало малки буркани компот от евтиния и е взел следното - 20 буркана от 3 литра кайсия, и 28 бъркана от 0.700 праскови, но с 30 ст по скъпи, ако някой се чува с Веселинова да я предупреди че в неделя ще им ги дам Hug

# 141
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес Дамян отиде до Метро - този път е нямало малки буркани компот от евтиния и е взел следното - 20 буркана от 3 литра кайсия, и 28 бъркана от 0.700 праскови, но с 30 ст по скъпи, ако някой се чува с Веселинова да я предупреди че в неделя ще им ги дам Hug

ок,ще й кажа.....
само да ви предупредя,че майка й не е добре и има вероятност да не дойде в неделя

# 142
  • София
  • Мнения: 39 869
Днес заведох Киара в Перник. Видяхме само големите - Руми, Ники, Давид, Роси, Дидо... все наши деца. Децата са добре, полудувахме на двора. Питах персонала от какво имат нужда, но казаха, че не са чак толкова запознати с нуждите.
Счетоводителката каза, че нямат зеленчукови пюрета, от плодовите все още имат. И компоти - разбира се плодове без костилки.
Казаха, че с памперсите са добре.
И най-вече - калцуни. Поради липса на калцуни не можахме да видим бебетата. Веселинова казала "ако искат да се качват боси", но решихме бебетата да ги видим другия път Simple Smile Трябва да се провери по санитарните аптеки колко са калцуните.
Ники веднага намери приятел в лицето на сина на Киара. Пък и 2мата са на една възраст, адаши. Дияна също си игра с малките. Ровеше се кат прасе в пясъка им. Ама то и техния пясък не е ник'в пясък - натрошен дребен чакъл.

Скъпи девойки и това лято ще запомня...
Стигнахме с Киара до Сф. В големия дъжд спирам такси, казвам "Красна поляна" и шофьора казва "аз трябва да ходя до Надежда".
- Ми то аз съм към Надежда, но 1во искам да кача тях
- Добре, качвайте се тогава.
Оставихме Киара до блока на Йос и тръгваме обратно. Газим в някаква локва и шофа казва "аве колата нещо почна да гасне", мина някаква, много ни заля и колата угасна. И няма палене. А водата до праговете, а вътре около 1 пръст. Дияна се разпищя "ще потънем", взех я при мен отпред и не мога да я успокоя. Шоф-а се притесни, почна да я успокоява.
Та равносметката е 4 умрели коли, 2 часа киснене в Красна поляна, и накрая кумата дойде да ни прибере.
И се прибирам и Джони ми казва "Тани където и да пътуваш - след теб и потоп"  hahaha

# 143
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес заведох Киара в Перник. Видяхме само големите - Руми, Ники, Давид, Роси, Дидо... все наши деца. Децата са добре, полудувахме на двора. Питах персонала от какво имат нужда, но казаха, че не са чак толкова запознати с нуждите.
Счетоводителката каза, че нямат зеленчукови пюрета, от плодовите все още имат. И компоти - разбира се плодове без костилки.
Казаха, че с памперсите са добре.
И най-вече - калцуни. Поради липса на калцуни не можахме да видим бебетата. Веселинова казала "ако искат да се качват боси", но решихме бебетата да ги видим другия път Simple Smile Трябва да се провери по санитарните аптеки колко са калцуните.
Ники веднага намери приятел в лицето на сина на Киара. Пък и 2мата са на една възраст, адаши. Дияна също си игра с малките. Ровеше се кат прасе в пясъка им. Ама то и техния пясък не е ник'в пясък - натрошен дребен чакъл.

Скъпи девойки и това лято ще запомня...
Стигнахме с Киара до Сф. В големия дъжд спирам такси, казвам "Красна поляна" и шофьора казва "аз трябва да ходя до Надежда".
- Ми то аз съм към Надежда, но 1во искам да кача тях
- Добре, качвайте се тогава.
Оставихме Киара до блока на Йос и тръгваме обратно. Газим в някаква локва и шофа казва "аве колата нещо почна да гасне", мина някаква, много ни заля и колата угасна. И няма палене. А водата до праговете, а вътре около 1 пръст. Дияна се разпищя "ще потънем", взех я при мен отпред и не мога да я успокоя. Шоф-а се притесни, почна да я успокоява.
Та равносметката е 4 умрели коли, 2 часа киснене в Красна поляна, и накрая кумата дойде да ни прибере.
И се прибирам и Джони ми казва "Тани където и да пътуваш - след теб и потоп"  hahaha

ей,радвам се,че сте успели да отидете и поиграете!!!!
на Киара как й се отрази цялото това пътуване?

Ще вземем калцуни!!!!

# 144
  • София
  • Мнения: 39 869
Уморена, но доволна Simple Smile С Руми веднага почнаха да си комуникират на "кръстнииицеее" Simple Smile Киара поснима хлапетата.
Никола е герой. Станали са в 4 сутринта, и чак преди малко го е сложила да спи.

# 145
  • Мнения: 3 248
Танче, я да идеш при Отец Васил да ти прочете една молитва, че верно или потоп предизвикваш, или гуми се пукат! Mr. Green

# 146
  • София
  • Мнения: 39 869
Е само две гуми пукнах де. Ама са ако имах една гума под ръка... бих могла да изплувам по-бързо от локвата Simple Smile

# 147
  • София
  • Мнения: 39 869
Качихме Киара на влака. Дияна ревна тъжно, защото искаше с тях. Киара е щастлива, бих казала, че е луда по Руми. Ама и на мен Руми ми е фейвър хлапе Simple Smile

# 148
  • Мнения: 3 248
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug

# 149
  • Мнения: 4 195
И на мен Киара ми се стори най-ентусиазирана! Нямам нищо против останалите кръстници, имам предвид само това, че тя е от другия край на Бг, освен това беше виждала Руми само на снимки (не само тя, де) и т.н. Hug
тук не бих се съгласила с теб, Киара е страхотна, чудесно се бе подготвила, но ентусиазма , желанието и любовта се лееха от очите на другите - това е пък което на мен най много ми хареса - именно погледите на кръстниците Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт