"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 546
  • 658
  •   1
Отговори
# 645
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Здравейте,
Прибрах се и аз. Нямам много време да чета, но разбирам,  че ще се ходи в св. Параскева- утре ли е това ходене- ако може някой набързо да ми отговори.А и какво е станало с Петър също не открих- моля пишете ми накратко ако трябва на лични.
Емка, аз съм била в Драгалевци- домът е перфектен- все едно св. Параскева, но за по- големи деца. За баба Марта ходихме там и това, което не ми хареса, но с времето отчетох, че са прави до някъде- не ни позволиха много да общуваме с децата- децата ни изнесоха програма, хапнаха лакомства и ги изведоха в стаите за игра. Почти нямахме досег до тях. Всъщност е разбираемо- това са деца в най- привързващата се възраст и биха страдали много, ако не ни видят пак. Но самият дом е много добре уреден и за децата се грижат страхотно.

# 646
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Само искам да кажа, че наистина трябва да се видим и тези неща да си ги говорим лично, а не тук.Така мисля, не ви задължавам или нещо такова, но някак не ми се струва подходящо да обсъждаме тези неща в темата  Peace

tochno tova napravete :pray:zashtoto az sam naisno s neshtata(no ne mopga da puskam na vsichki belejki i da oboasniavam),no  mnogo ot vas ne sa i ne e redno da se obsajdat tuk.Sashtoto vaji za vsichki ostanali domove Wink
Molia vi,to i az sam za #2gunfire,che pochnah temata de,no saglasuvayte tova po telefonite ili na belejki.Vsichko idva ot redkite sreshti m/u vsichki tuk Sad

# 647
  • София
  • Мнения: 4 867
среща в понеделник по обяд как ви звучи?

# 648
  • София
  • Мнения: 2 210
среща в понеделник по обяд как ви звучи?
на работа съм Confused

# 649
  • Мнения: 1 493
И аз !!!

# 650
  • sofia
  • Мнения: 7 477

REZA,nova tema Praynig

# 651
  • sofia
  • Мнения: 7 477
четох 24 часа днес, ще променят закона за осиновяването, ще съкратят сроковете и тн..............добра новина не мислите ли, нали това е идеята - да ги махнем тез деца от чистилището Praynig Praynig Praynig
[/quote]

Krsika ,day mi link kam tova Praynig

# 652
  • Мнения: 1 134
четох 24 часа днес, ще променят закона за осиновяването, ще съкратят сроковете и тн..............добра новина не мислите ли, нали това е идеята - да ги махнем тез деца от чистилището Praynig Praynig Praynig

Krsika ,day mi link kam tova Praynig
[/quote]

Ето: http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=783&sectionid=2&id=00016  Hug

# 653
  • Мнения: 4 195
четох 24 часа днес, ще променят закона за осиновяването, ще съкратят сроковете и тн..............добра новина не мислите ли, нали това е идеята - да ги махнем тези деца от чистилището Praynig Praynig Praynig

Krsika ,day mi link kam tova Praynig
[/quote]
тъкмо се чудех как да стане щото го четох в печатното, хайде чакам нова тема от половин час, искам да разкажа за св.Параскева деееееее, да ви е яд как гушкахме бебоците и те ни познават вече, а Милена и Мая са една гледка двете заедно.........любов, истинска Heart Eyes ::

# 654
  • Мнения: 1 134
четох 24 часа днес, ще променят закона за осиновяването, ще съкратят сроковете и тн..............добра новина не мислите ли, нали това е идеята - да ги махнем тези деца от чистилището Praynig Praynig Praynig

Krsika ,day mi link kam tova Praynig
тъкмо се чудех как да стане щото го четох в печатното, хайде чакам нова тема от половин час, искам да разкажа за св.Параскева деееееее, да ви е яд как гушкахме бебоците и те ни познават вече, а Милена и Мая са една гледка двете заедно.........любов, истинска Heart Eyes ::
[/quote]
Да и аз четох печатното издание. Линкът е към много стар брой, но в общи линии това са обсъжданите промени, затова го пуснах...
Хайде, разказвай!  bouquet

# 655
  • sofia
  • Мнения: 7 477
четох 24 часа днес, ще променят закона за осиновяването, ще съкратят сроковете и тн..............добра новина не мислите ли, нали това е идеята - да ги махнем тези деца от чистилището Praynig Praynig Praynig

Krsika ,day mi link kam tova Praynig
тъкмо се чудех как да стане щото го четох в печатното, хайде чакам нова тема от половин час, искам да разкажа за св.Параскева деееееее, да ви е яд как гушкахме бебоците и те ни познават вече, а Милена и Мая са една гледка двете заедно.........любов, истинска Heart Eyes ::
[/quote]

PUSKAI nova tema Praynig,starata shte opluva Twisted Evil
razkazvay gadniarke ,rzkazvay,che che iskam da vi se radvam Heart Eyes
posle shte komentiram i promenite Wink

# 656
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще пусна аз новата тема.Надявам се нямате нищо против?  newsm78

# 657
  • Мнения: 3 743
момичета,появи се следната възможност-от една аптека искат да дадът разни неща.За тази цел ще ни е нужен списък с нуждите на нашите си домове.Бихте ли изготвили за всеки дом по отделно списъци и да го сложите тук.

s_svaseva ,Силвето държи връзка с аптеката и тя ще предаде списъците.Може и да не дадът всичко,но вие помислете за най-необходимото.
лекарства ,козметика,витамини.........квото се сетите с директорите.


Момичета, току що ме се обадиха от аптеката, сега отивам да взема това, което са приготвили. Как, къде и на кого да дам нещата?
  bouquet

# 658
  • Мнения: 3 248
Роси ще говорим като си дойдеш, но пампите са добре, въпрос на хигиена от страна на персонала е да не се подсичат, аз ползвам съсащта марка пампи, Хелианасъщо, в Перник същио - няма подсечени деца, не е от пампите, от персонала е, права си - Памперс нема, нема пари за памперс дори за нашите деца Naughty
а памперсите са 3-то качетво, има разнищени, има без лепенки така е - но ако някой има друга идея - да казва, аз незнам друг начин да осигурим 10 хил и повече памперса, сигурно е по добре със стари дрехи така ли?
като знам как се сдухвам с тея памерси ми е направо обидно, честно Crossing Arms

Криси, аз бях говорила с човек от Проктър и Гембъл и има начин да ни даряват месечно Памперси бракувани. Просто трябваше да се свържа с един човек, но аз не го направих за което ме е срам, но не е късно и сега Embarassed.  Така че пак ще питам и ще кажа, обещавам.


И аз преди няколко месеца ги бях молила за памперси, каквито и да са, но ми отказаха! newsm78 Една колежка работи за тях и ми беше подшушнала, че им оставали много бракувани ... но шефът, с който говорих тогава явно беше на друго мнение! #2gunfire
Както и да е ... след това, колежката ми започна да "изнася" малко по малко от ненужните пампи (които са за промоции) и ми дава от време на време! Peace


П.С. Дамаянти, аз ли пак съм пропуснала или нищо не казваш за почивката?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт