"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 573
  • 658
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 195
Аз ще  дам днес парите на Дамаянти, така ще можете първо за памперси да отидете, после в Св.Парскева и накрая при Бранимира.
може и така, Иве искаш ли да ме чакаш на Билата в надежда направо - оттам за памперси, св праскева, и Люлин, да ти обянся ли къде ене е далеко от Люлин, на края на ломско шосе е в Надежда, или .абе както кажеш

# 616
  • Мнения: 1 493
Една мама ще даде шкаф за Бранимира, сега уточняваме габаритите му и нейните координати. Да видим само кой ще го транспортира до Бранимира !

# 617
  • Мнения: 863
Иве, Криси говорих с Лихарска, утре ще ни чакат сутринта. Ще имат нужда от памперси и помоли ако може да донесем кремчета за подсичане Бочко, Здраве, защото нямали нито един!
Аз взех вафли и бисквити...после ще видя и за някаква бебешка козметика за бебока и кремчета.

# 618
  • Мнения: 4 195
Иве, Криси говорих с Лихарска, утре ще ни чакат сутринта. Ще имат нужда от памперси и помоли ако може да донесем кремчета за подсичане Бочко, Здраве, защото нямали нито един!
Аз взех вафли и бисквити...после ще видя и за някаква бебешка козметика за бебока и кремчета.

ъъъъъ, тогава Иве ще трябва да се видим при памперсите за да ги закараме и ще отделим и 20-на лева за кремчета по пътя, слушай сега нещо в Надежда познато ли ти е ако не Билата, да знам къде да се чакаме, аз ще си оставя колата пред склада или ще идем с двете, дома е близо после няма да се обикаля много знаеш
сега - мен от 13 до 23 ме няма, отивам на Стрелча в станцията на МВР със свеки и малкия, да си знаете, после сигурно на Гъмзово, но просто тук откачам вече, детето също полудява от скука и ще го водя по природа, макар да ми коства адски средства, нямам избор
акция ще направим на 5 и 6 август, единия ден в Южния парк, единия ден в Борисовата или някъде другаде - дайте идеи къде - може в Люлин някъде или Борисовата градина, ащото пампите навсякъде свършват
на кой му се ходи до трън ама с мойта кола нества щото ще влиза в бокса за ремонт а в Трън трябва да се занесат обувки другата седмица - желаещи
Ефи ти от адрияна взе ли количката, явно друга не намираме - ще пратим тази на Хелияна, по добре от нищо, лятна няма от къде да и намеря, освен аконе и купим на старо, освен да пусна тема в Продавам, някой до към 30 лв, ама от де да ги вземем newsm78

# 619
  • софия
  • Мнения: 4 991
И така...,здражеите и от мен-аз съм севда за която ЕФИ ви казва  bouquet
 та включвам се набързо от работа само да разясня нещо много важно за  мен относно дрешките които знесохме с мъжа ми.
 Много от тях са наистина зле обаче на мен сърце не ми дава да ги хвърля на боклука.аз съм си гледала с тях голямата дъщря и са ми свършили добра работа.Тогава на мен самата ми ги бяха подарили така както вие сега събирате за Бранимира,така че наистина зная за какво става дума и какво изпитва сега нейното смейство...
 Зная че е важно дрешките да са хубави, и това че много от тези дето аз съм ги дала не са първа хубост Embarassed не е от факта че подценявам важността на хубавия жест и подарък,а просто зашото аз не мога да ги хвърля...каквото решите хвърляйте смело.Надявам се да ме приемете като човек който наистина има желание да помага и да не ме изядете с парцалите,още веднъж се извинявам на всички вас,но моля ви не ме упреквайте Sad за по-смотаните дрехи....
 На 10 .08 когато взема заплата ще имам възможност да се включа с покупка на мляко за Бранимира или кремчета за дупета Laughing или каквото там кажете...
 мъжа ми има желание да се включва с помощ за транспорт(много съм щастлива че той сам предложи защото наистина е ангажиран,пък и ние нашата кола не я караме много много освен ако не е наистина важно) и сега съм щастлива...
 
и последно към  ЕФИ
ЕФИ МИЛИЧКА много ти благодаря за гостоприемството-много ти се кефя защото си много енергичен човек-радвам се от дъното на душата си че се запознахме. Hug

  Ами това е момичета,ще се радвам да съм в отбора,малко е кофти че съм на работа до към 7 вечрта,ама пък имам желание и ще помагам когато и с каквото мога....
 Хубаво е че ви има,зареждате ме с енергия и сила като гледам каква динамика ви тресе......

# 620
  • Мнения: 4 195
Амели сбъркала си адреса мила, тук никой не ядем, никого не оплюваме и се възхиюаваме на всеки решил да отдели но да помогне, тук никой няма да те контрира, да ти се изсмее, да те нагруди, голяма част от нас не са в цветущо финансово и материално състояние но това не е причина да не сме част от идеята на Движението. сигурна съм че дрехите ще зарадват Брани и Ицко, че ще бъдат от полза и че са дадени с любов и желание а не за отбиване на номера, а относно Ефи - тя си знае какъв пич невероятен е въпреки всички и всичко
Ефи и от мен мила моя  bouquet

# 621
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Dobre doshli :hug:na novoprisaedinilite se Hug

Krische,moje li kato hodite do Sv.Paraskeva da PITATE izrichno dali im varshat rabota pampersite i dali gi slagat na detzata :pray:Zashtoto v posledno vreme tam s pampersite neshto ima mnogo razminavane-izrivali se,ne ne se izrivali.Imali,niamali.........da si kajat vednaj za vinagi ustroivat li gi tia pampersi.Pisha go tova zashtoto poluchavah razlichni otzivi ot momichetata tuk,a te gi imat ot personala.

Milenche,mini prez bankata i vzemi poshtata,no znai,che poslednia pat na men mi iskaha Bulstata :thinking:NO ne preci da probash.

za Diamond sport shte probvate li?

# 622
  • Мнения: 4 195
Dobre doshli :hug:na novoprisaedinilite se Hug

Krische,moje li kato hodite do Sv.Paraskeva da PITATE izrichno dali im varshat rabota pampersite i dali gi slagat na detzata :pray:Zashtoto v posledno vreme tam s pampersite neshto ima mnogo razminavane-izrivali se,ne ne se izrivali.Imali,niamali.........da si kajat vednaj za vinagi ustroivat li gi tia pampersi.Pisha go tova zashtoto poluchavah razlichni otzivi ot momichetata tuk,a te gi imat ot personala.

Milenche,mini prez bankata i vzemi poshtata,no znai,che poslednia pat na men mi iskaha Bulstata :thinking:NO ne preci da probash.

za Diamond sport shte probvate li?
аааааааа, що така, аз като питах Лихарска и то сто хиляди пъти все бяха адски доволни, ок ще питам утре и ще видим, виж във перник казват че имат пампи а децата от 2-ра група бяха с пелени - питах ги защо - вдигат рамене, бебоците бяха с наши памерси - аз лично преобуд 3 рибока - иедално сухи и здрави дупета имах.......дали не е до хигиената на самия персонал подсичането само се чудя, не съм им голям фен на св.Параскева, ака както и да е, на сърце са си ми в Перник персонала - просто си обичат децата, туй то.
за фирмата - ми Роси никога не съм пращала такъв мейл...ако някойме светне какво точно да пиша - с най - голямо удоволствие Hug

# 623
  • София
  • Мнения: 6 743
Ефи, и аз си мисля да закараме нещата у Бранимира довечера, но пък не е ли късно да ходим след 19:30  newsm78.
Ще ми е по-лесно утре само за памперси и в дома да отидем  Hug
Ти знаеш ли къде живее Бранимира, че аз не  Embarassed и обясненията не Ивет нищо не ми говорят  Embarassed
Криси, знам къде е Билла в Надежда.Нали говориш за пътя след моста за Надежда (до гробищата) и после веднага в ляво???
Ако е тази Билла ще те чакам там.Свеки ще дойде утре към 9 и веднага тръгвам! Hug
Казвам пак, че Марина (мамма) е в отпуск и ще се върнат след към 10 август.Тогава ще подам цялото инфо за сайта, но искам за целта да събера целия материал.
Роси, и снимките ли те качват?Може да пусна някои сборни от кръщенето ако разрешиш  Thinking
Аз нямам административен достъп до сайта и не мога да правя нищо до като не се прибере Марина.
Питах я за екстемни ситуации - каза да търся Еди, но не мисля, че ситуацията е такава - нали?

# 624
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Dobre doshli :hug:na novoprisaedinilite se Hug

Krische,moje li kato hodite do Sv.Paraskeva da PITATE izrichno dali im varshat rabota pampersite i dali gi slagat na detzata :pray:Zashtoto v posledno vreme tam s pampersite neshto ima mnogo razminavane-izrivali se,ne ne se izrivali.Imali,niamali.........da si kajat vednaj za vinagi ustroivat li gi tia pampersi.Pisha go tova zashtoto poluchavah razlichni otzivi ot momichetata tuk,a te gi imat ot personala.

Milenche,mini prez bankata i vzemi poshtata,no znai,che poslednia pat na men mi iskaha Bulstata :thinking:NO ne preci da probash.

za Diamond sport shte probvate li?
аааааааа, що така, аз като питах Лихарска и то сто хиляди пъти все бяха адски доволни, ок ще питам утре и ще видим, виж във перник казват че имат пампи а децата от 2-ра група бяха с пелени - питах ги защо - вдигат рамене, бебоците бяха с наши памерси - аз лично преобуд 3 рибока - иедално сухи и здрави дупета имах.......дали не е до хигиената на самия персонал подсичането само се чудя, не съм им голям фен на св.Параскева, ака както и да е, на сърце са си ми в Перник персонала - просто си обичат децата, туй то.
за фирмата - ми Роси никога не съм пращала такъв мейл...ако някойме светне какво точно да пиша - с най - голямо удоволствие Hug

niama da ti kazvam imena Krisi,no poslednite sedmitzi predi da tragna me bombandiraha nashi momicheta s razlichni vpechatlenia ot tam za pampite i tova dali sa stavat ili ne,dali sa dovolni ili ne Close

spetzialno Milenka na finala pita i se okaza,che stavali pampersite.No newsm78,imayte go edno na um i debnete dali sa s nashi pampi detzata i dali niama pak da praviat mutzuni.Pampersi ot po 20 stotinki niama da se kupuvat-tova e.Az si pravia smetka kato kupuvam za Sashko i kupuvam eftini,a te se tzupiat.Malko e nahalno  Close
Tova vaji i za Pernik,nikakvi izkliuchenia Naughty
Tia detza imat poveche ot nashite sobstveni ,i nezavisimo kolko obichame detzata triabva da znaiat vsichki,che vsichko ima granizti i e v normite na dopustimoto  ;-)Taka li e?

Za maila newsm78..........Molia te,zvanni na Linda.NIakoi chuval li se e s neia poslednite sedmitzi.Az ne Embarassed

# 625
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, не искате ли да си спретнем една среща-гореща, поне тези които сме тук.
Пак стана "разхвърляно",а може да си направим план-график.Поне горе - долу  newsm78

# 626
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ефи, и аз си мисля да закараме нещата у Бранимира довечера, но пък не е ли късно да ходим след 19:30  newsm78.
Ще ми е по-лесно утре само за памперси и в дома да отидем  Hug
Ти знаеш ли къде живее Бранимира, че аз не  Embarassed и обясненията не Ивет нищо не ми говорят  Embarassed
Криси, знам къде е Билла в Надежда.Нали говориш за пътя след моста за Надежда (до гробищата) и после веднага в ляво???
Ако е тази Билла ще те чакам там.Свеки ще дойде утре към 9 и веднага тръгвам! Hug
Казвам пак, че Марина (мамма) е в отпуск и ще се върнат след към 10 август.Тогава ще подам цялото инфо за сайта, но искам за целта да събера целия материал.
Роси, и снимките ли те качват?Може да пусна някои сборни от кръщенето ако разрешиш  Thinking
Аз нямам административен достъп до сайта и не мога да правя нищо до като не се прибере Марина.
Питах я за екстемни ситуации - каза да търся Еди, но не мисля, че ситуацията е такава - нали?


niama nishto speshno,izchakay Marinka,snimki ne puskay :pray:Povecheto znaiat prichinite Wink

# 627
  • Мнения: 4 195
Ефи, и аз си мисля да закараме нещата у Бранимира довечера, но пък не е ли късно да ходим след 19:30  newsm78.
Ще ми е по-лесно утре само за памперси и в дома да отидем  Hug
Ти знаеш ли къде живее Бранимира, че аз не  Embarassed и обясненията не Ивет нищо не ми говорят  Embarassed
Криси, знам къде е Билла в Надежда.Нали говориш за пътя след моста за Надежда (до гробищата) и после веднага в ляво???
Ако е тази Билла ще те чакам там.Свеки ще дойде утре към 9 и веднага тръгвам! Hug
да на тая именно в 9.30 ще те чакам
Роси ще говорим като си дойдеш, но пампите са добре, въпрос на хигиена от страна на персонала е да не се подсичат, аз ползвам съсащта марка пампи, Хелианасъщо, в Перник същио - няма подсечени деца, не е от пампите, от персонала е, права си - Памперс нема, нема пари за памперс дори за нашите деца Naughty
а памперсите са 3-то качетво, има разнищени, има без лепенки така е - но ако някой има друга идея - да казва, аз незнам друг начин да осигурим 10 хил и повече памперса, сигурно е по добре със стари дрехи така ли?
като знам как се сдухвам с тея памерси ми е направо обидно, честно Crossing Arms

# 628
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Тук съм, момичета, чета ви, да знаете. Wink Тайничко, но ви чета.

Какъв мейл? Казвайте ако нещо трябва да се пише, да го напиша днес-утре, защото в петък тръгвам на море.

# 629
  • София
  • Мнения: 6 743
niama nishto speshno,izchakay Marinka,snimki ne puskay Praynig Povecheto znaiat prichinite Wink
Причините и аз ги знам Роси, само не ми е ясно защо така укорително се отнасяш към моята особа  Twisted Evil
Гооворя за снимки където има църквата и нас, а не децата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт