За конкурса "Най- чаровна бременна" на списане "Моето бебе и аз"

  • 4 512
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 371
Aaaa, Ню, аз помня къде работи ти Laughing

# 46
  • Мнения: 1 462
До другарката отговорен редактор,

Ни съ връзвайти на всичкуту дет го пише тука.  Убу че сте дали некво криво скъпо безплатно шише на момичето, ама дай да видим дали на бебенцето ще му и по-дубре.  Мен мъ съмнява.  И убу че читети тука форум.  Бравос.  Ма що сте "moeto bebe", а не "Силвия Пенева" ?  Я да са разпишити и в други теми...

Поздрави и приятна вечер.

П.П.  Май трябва повече да внимаваме какво пишем тук...  Ние нямаме проблем да дискутираме аналните продукти, надуваемите предмети и броя на любовниците, ама някои го приемат на сериозно.  И нещата вече не са същите. Laughing

# 47
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ама аз все пак не разбрах, каква е причината толкова момичета да не си получават наградите  newsm78

# 48
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ама аз все пак не разбрах, каква е причината толкова момичета да не си получават наградите  newsm78
Ей туй и аз не го разбрах.

# 49
  • Мнения: 903
Здравейте!
Като че ли е редно да получите и отговор от сп. "Моето бебе и аз". Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за обсъждания тук проблем. Първо, за наградата на дамата, отворила темата - свързахме се лично с нея и след като се установи, че наградата й е пратена (преди дори да се е наложило да се "разправя" за това) получихме извиненията й. Разбира се, лично - публично е малко по-трудно. А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично. Не на последно място остава въпросът с авторството на статиите в нашето списание. Със създателката на този сайт сме в прекрасни отношения и самата тя не е забелязала да заимстваме от преведените тук чужди материали. Ако ви е удобно, ще е добре да цитирате кое е "преписано" от БГ мама, за да му обърнем по-специално внимание.
Наградите, които списанието дава на читателите си, са доброволен жест от наша страна и ако ги крием от някого, това би било равносилно да крием от самите себе си, в което няма особена логика. Факт е, че радваме достатъчно много наши читатели и ще продължаваме да го правим.
Поздрави и приятен ден!
Силвия Пенева,
отговорен редактор



Много се радвам, че въпросното списание си е направило труда да отговори и сега аз искам за последно да кажа нещо и това се надявам да бъде прочетено от "съвестната читателка на списанието", за да им бъде предадено, за да не се налага да се обаждам пак в редакцията...
Първо не съм се извинявала на никой за нищо...
Второ- въпросната госпожа или госпожица (се тая) след прочитане на написаното от мен решава да се обади по телефона в къщи... моята свекърва решава, че е някоя приятелка и й съобщава, че съм закарана в болница за раждане... дамата обаче решава да ми звъни на мобилния телефон и аз естествено вдигам лежейки на леглото с контракции на 5 минути (само жена която не е жардала не знае за какво става въпрос и предполагам, че тя е от тези)... започва някакъв разговор и тя ми казва, че било некоректно от моя страна да пиша такива неща  newsm78 Чакайте бре хора това не е ли демокрацията "да изразяваш мнението си свободно"... аз естествено казвам, че мисля, че не съм направила нищо лошо и, че момента не е подходящ, а тя продължава да ми говори...  Sick Sick Sick ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ  ooooh!
Въпреки това имам обаждане преди време, че ще ми се изпрати ново шише и ВЧЕРА НА 12.07.2006 Г. АЗ СИ ПОЛУЧИХ ПРОСЛОВУТОТО ШИШЕ... така че мили дами очаквайте включване ЕВЕНТУАЛНО..................
НА СПИСАНИЕ "МОЕТО БЕБЕ И АЗ" ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО ... 

# 50
  • Мнения: 18
аз спечелих приз за мама-пътешественичка, но уви нищо не ми изпратиха. Писах им писмо и ми казаха да чакам  Thinking ....... е чакам вече 11 месеца #Cussing out

# 51
  • out of space
  • Мнения: 8 574
аз спечелих приз за мама-пътешественичка, но уви нищо не ми изпратиха. Писах им писмо и ми казаха да чакам  Thinking ....... е чакам вече 11 месеца #Cussing out

11 месеца?!  Shocked

Добре че не участвам в конкурси...щото си знам, че няма да спечеля. Твойто си е за яд! Спечелила и неполучила!  Rolling Eyes

# 52
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ха, ха .... май доста читателки са прелъстени и изоставени от това списание....

# 53
  • Мнения: 1 462
Толкоз по въпроса, явно.  Печалбата е усмивка по радиото.  Добре, че за моето бебе и аз не ми трябва списание.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт