Какъв е гласът ви?

  • 3 724
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 Не сме обсъждали как определяме гласът си, харесваме ли го?  Grinning

Ще пусна и анкета  Peace

# 1
  • Мнения: 1 629
Силен, висок и дрезгав, едновременно Crazy Разбира се, че си го харесвам, мой си е Mr. Green
Много обичам да пея, съседите не одобряват, а и детето така, напоследък като почна да припявам на някоя песен и идва да ми запушва устата с ръчичка Sad

# 2
  • Мнения: 5 622

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

# 3
  • Мнения: 46 511
 Shocked Не знам  Rolling Eyes

Ти как ще го определиш  Embarassed

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Нисък, средносилен. Харесвам го. Открих (на записи), че явно звучи много по-различно, отколкото аз си го чувам.

# 5
  • Мнения: 8 462
Силен.Не се справям с ниските тоналности ,за жалост. Mr. GreenА так ми се иска да  говоря тихо и кротко,почти флегматично,премерено и уравновесено.Какво да се прави,въпрос и на темперамент. Party

# 6
  • Мнения: 1 629

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

О, да, познато ми е това Laughing Аз все им казвам, не, бе, аз така си говоря Crazy

# 7
  • Мнения: 723
Нисък, отиващ към мъжки, по телефона не веднъж са ми казвали 'господине' или са ме бъркали с мъжа ми. Също така е и силен, особено след като преподавах 3 месеца в училище  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 622
Shocked Не знам  Rolling Eyes

Ти как ще го определиш  Embarassed

Тих ти е гласа, определено  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Споре мъжа ми е висок и писклив.Сигурно прекалявам с викането напоследък. Joy Joy

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

# 11
  • Мнения: 1 492
Абе не знам какъв е, ама не ставам за певица. След 5-10 мин. пеене/викане/,започвам да грача или губя гласа си.

# 12
  • Мнения: 5 622
Нисък, средносилен. Харесвам го. Открих (на записи), че явно звучи много по-различно, отколкото аз си го чувам.

Ми то при всички е така  Wink Едно е това, което ти чуваш, съвсем различно е това, какво хората чуват. ЗАтова когато чуеш гласа си отстрани, ти се струва странен, а то по-скоро е такъв какъвто е в същност, а това, което чуваш ти, не е най-точното

# 13
  • Мнения: 46 511
Тих ти е гласа, определено  Peace

Мерси, гласувах  Peace

# 14
  • Мнения: 899
Гласец като звънец!
Аз си го харесвам, но също като Бу открих разликата при запис - него (записания) не го аресвам. Иначе всички гаждтеа са ми се впечатлявали много и са казвали, че ми е ужасно хубав гласа. А колегите смятат, че съм идеална за еротичен телефон  Crazy

п.с. а най-вече съм скромна...

# 15
  • Мнения: 5 622

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

О, да, познато ми е това Laughing Аз все им казвам, не, бе, аз така си говоря Crazy

Същото казвам и аз  Crazy

Това е тип темперамент просто  Wink

# 16
  • Мнения: 2 495
Секси, разбира се Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 806
аз съм със смотан глас - безличен. Когато ми трябва - никакъв го няма. Ако се говори с множество мъже, направо имам чувството, че все съм в сън - опитвам се да кажа нещо, а нищо не се получава, просто не му стига сила.
Ефекта, че това, с което сме свикнали, на запис звучи съвсем различно съм го изпитала. Наистина е така.

Сега се сетих - имаше една такава ученическа случка. Едно момче беше сбъркало телефона и вдигнала жена със страхотен глас, После той от време на време се обаждаше пак, просто за да чуе гласа.

# 18
  • Мнения: 8 917
Средносилен към тих, по-скоро. Когато трябва да кажа нещо важно и да ме чуят - отчетлив и ясен, когато съм ядосана - равен /не обичам да викам, както и да ми викат/ и рязък. Peace

# 19
  • Мнения: 6 993
С тоя въпрос ми напомни едно време като работех като войс маркетинг оператор, един белгиец искаше с мен среща на еди кой си мост на някаква река, защото гласът ми бил много секси  Shocked
А иначе аз си го харесвам - по-скоро е силен, на мене също все ми казват да говоря по-тихо или питат защо викам Laughing 

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нисък, средносилен. Харесвам го. Открих (на записи), че явно звучи много по-различно, отколкото аз си го чувам.

И аз. Но още преди доста години открих, че на запис и по телефон звучи супер. Приятелите ни се шегуват с мен, че на секс телефон ще имам доста клиенти Blush

# 21
  • Мнения: 1 546
Силен,силен...даскалски! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 040

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

Абсолютно същия е и моя, а на ден поне 5-6 пъти  ми се казва: Защо викаш толкова силно, чувам те повече от ясно   Joy Joy Joy а мен все ме е страх, да не би да не ме чуят и да остана неразбрана, та затова ...  hahaha
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

# 23
  • Мнения: 6 315
Нисък май  Rolling Eyes и силен. Аз си го чувам нисък всъщност не знам. Май някой който ме познава и ме е чул как говоря трябва да каже.

# 24
  • Мнения: 5 622
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

И аз, действат ми на нервната система, но не го казах, да не обидя някого  Rolling Eyes

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

Също  Confused

# 26
  • Мнения: 4 621
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.
Абсолютно Peace

# 27
  • Мнения: 2 040
Иначе не е писклив, даже леко се дразня от пискливи женски гласчета  Laughing

И аз, действат ми на нервната система, но не го казах, да не обидя някого  Rolling Eyes

Е, браво, аз май ще опера пешкира  Laughing

Наистина, познавам хора с такива гласчета, а почнат ли да се смеят ... майкоооо, става пълна оглУшаваща дрънливо-писклива какафония  (едва ли някой ме разбра)  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 797
Много ясно, че е секси Crazy

# 29
  • Мнения: 7 111
Смешен

# 30
  • София
  • Мнения: 1 481
Моят глас е много силен, но за сметка на това е доста тънък. Не е писклив, просто е като на малко момиченце  Confused По телефона често са ме бъркали с дете  #2gunfire Не си го харесвам особено, ще ми се да звучи малко по-тежко и авторитетно.
А след снощното пеене и викане на концерта на ДМ никакъв го няма, вадя някакъв безумен фалцет  Laughing

# 31
  • Мнения: 35 961
какъво ще да е, ползвам си го честичко Simple Smile

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами според ситуацията  Wink

Инак по детски чаровен Laughing

# 33
  • Мнения: 6 155
Не знам   33uu

Абе, всъщност е "гласец като звънец"  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 558
Определено секси, особено по телефон. Постоянно се шегуват с мен, заради което. Всички приятели твърдят, че с този глас мога да вадя суми с много цифри на  розов телефон  Blush.
А също и успокояващ и отпускащ.

# 35
  • ГО
  • Мнения: 3 955

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

О, да, познато ми е това Laughing Аз все им казвам, не, бе, аз така си говоря Crazy

Същото казвам и аз  Crazy

Това е тип темперамент просто  Wink
И аз съм така-все едно се карам и върви обяснявай,че не е така.

# 36
  • Мнения: 4 733
Присъединявам се към  групата на " викащите " Laughing

# 37
  • Мнения: 2 040
Присъединявам се към  групата на " викащите " Laughing

Много сме, СИЛНИ сме  (и като гласови данни) Laughing

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

И аз така...
Иска ми се да се чуя накак си отстрани за да разбера аджеба кое е вярното. Това в ушите  ми или онова от записа...

# 39
  • Мнения: 2 040
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

И аз така...
Иска ми се да се чуя накак си отстрани за да разбера аджеба кое е вярното. Това в ушите  ми или онова от записа...

Мразя да се чуя на запис, все едно не съм аз ...  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 881
Бубе, има още един тип гласчета, можеш да ги включиш в анкетката...едни такива лигави, протяжни, звучащи като 5 годишни момичеца. Имам една колежка на 55 години, която се лигави повече от моето дете #Cussing out...и говори с бебешки думи: "Ко паис", "Отивам да пискам", аааааа, полудявам от гласа й Crazy  пфу #2gunfire

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дрезгав, нисък , и неповторим, само по него знаят, 4е съм наблизо

# 42
  • Мнения: 5 622

 Моят е силен (често ме питат" защо викаш?"  Joy ) и по-скоро нисък. Не съм от пискливите  Crazy

О, да, познато ми е това Laughing Аз все им казвам, не, бе, аз така си говоря Crazy

Същото казвам и аз  Crazy

Това е тип темперамент просто  Wink
И аз съм така-все едно се карам и върви обяснявай,че не е така.

И аз така.  hahaha

# 43
  • Мнения: 5 622
Бубе, има още един тип гласчета, можеш да ги включиш в анкетката...едни такива лигави, протяжни....

Готово  Crazy

# 44
  • Мнения: 4 733
Бубе, има още един тип гласчета, можеш да ги включиш в анкетката...едни такива лигави, протяжни....

Готово  Crazy
И мазни има...От оня тип дето като си отворят устата и олио се лее ... пред когото трябва най-вече

# 45
  • Мнения: 3 569
Дрезгав, басов.

# 46
  • Мнения: 4 473
Не знам какъв е, но ми звучи ужасТно като се чуя на запис.

Също  Confused

И при мен така Sick

Иначе питах един човек и той каза: "СЕКСИ, майка му стара"  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 569
Хахахаха всички са гласували със "Секси".

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хахахаха всички са гласували със "Секси".

Изобщо не е вярно!

# 49
  • Мнения: 5 622
Хахахаха всички са гласували със "Секси".

Не са всички. Аз не съм. А до колко гласувалите са отговорили честно е друг въпрос  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 462
Аз отговорих с "Тих".  Който го интересува какво казвам, ще млъкне, за да ме чуе.  Който не иска да ме чуе, значи няма смисъл да се надвиквам с него.

# 51
  • Мнения: 4 473
Хахахаха всички са гласували със "Секси".

Не са всички. Аз не съм. А до колко гласувалите са отговорили честно е друг въпрос  Crazy

А доколко гласувалите могат да дадат изобщо реален отговор на въпроса ти - и това е друг въпрос.

# 52
  • Мнения: 590
Тих,така мислят всички около мен,но ако съм нервна повишавам тон несъзнателно.Питат ме защо крещя,може би го правя за да съм сигурна,че ме чуват Thinking.

# 53
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Отговорих с Имам смотан глас, защото много мрънкам.

# 54
  • Мнения: 5 622
Отговорих с Имам смотан глас, защото много мрънкам.

Мрънкаш, или мънкаш?  Thinking

# 55
  • Мнения: 5 577
не си го харесвам.

# 56
  • Мнения: 5 622
Хахахаха всички са гласували със "Секси".

Не са всички. Аз не съм. А до колко гласувалите са отговорили честно е друг въпрос  Crazy

А доколко гласувалите могат да дадат изобщо реален отговор на въпроса ти - и това е друг въпрос.

Да. Все пак питах как определяте гласа си, което ще рече самопреценка, а дали тя е реална е друг въпрос  Wink

# 57
  • Мнения: 5 622
Аз отговорих с "Тих".  Който го интересува какво казвам, ще млъкне, за да ме чуе.  Който не иска да ме чуе, значи няма смисъл да се надвиквам с него.

Не е баш така. Понякога е досадно да се напрягаш, за да чуеш какво казва другият  Stop

# 58
  • Мнения: 1 761
Спинтов мецосопран,говоря много ясно.Колко силно-зависи на кого говоря и къде се намирам.
От 15 години с гласа си вадя хляба.

# 59
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Отговорих с Имам смотан глас, защото много мрънкам.

Мрънкаш, или мънкаш?  Thinking

Мрънкайки мънкам  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 636
Плътен, по-скоро нисък. Харесвам си го, макар че ми звучеше странно като го чух.

# 61
Не сме обсъждали как определяме гласът си, харесваме ли го?  Grinning

Ще пусна и анкета  Peace



аз говора на "р".. едно време (особено в училище като са ми се подигравали) ме притесняваше много, сега вече не обръщам внимание и ми харесва  newsm10

# 62
  • Мнения: 5 622
Не сме обсъждали как определяме гласът си, харесваме ли го?  Grinning

Ще пусна и анкета  Peace



аз говора на "р".. едно време (особено в училище като са ми се подигравали) ме притесняваше много, сега вече не обръщам внимание и ми харесва  newsm10

Обожавам някой да говори на "р"  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 384
Ами и да не си го харесвам не мога да го променя, така че се научих да го харесвам  newsm62
По-скоро е нисък, но това не значи, че когато искам не може да бъде и секси  Joy  Joy Joy

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обожавам някой да говори на "р"  Heart Eyes

Дай си телефона. Ще ти говоря за Уентуърт и ще плюя по Верги /тя да пропусне този пост Mr. Green/.

# 65
  • Мнения: 2 040
Ооо, Бубче, има още един дразнещ тип глас ... влачеЩ ...  Sick
Една позната, не стига, че говори много тихо, ами и така провлачено и бавно, че 1 изречение от 5 думи, имаш чувството че го казва 5 мин. --направо трябват много нерви докато чуеш какво иска да каже ...   hahaha

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моят е нисък и авторитетен  Grinning

(Здравейте отново, какво изтървах?)

# 67
  • Мнения: 1 629
Ей, госпожа, радвам се да те видя Grinning

# 68
  • Мнения: 5 622
Ооо, Бубче, има още един дразнещ тип глас ... влачеЩ ...  Sick
Една позната, не стига, че говори много тихо, ами и така провлачено и бавно, че 1 изречение от 5 думи, имаш чувството че го казва 5 мин. --направо трябват много нерви докато чуеш какво иска да каже ...   hahaha

Аз съм енергичен човек и такъв тип говорене ме изнервя адски  Sick

# 69
  • Мнения: 2 040
Ооо, Бубче, има още един дразнещ тип глас ... влачеЩ ...  Sick
Една позната, не стига, че говори много тихо, ами и така провлачено и бавно, че 1 изречение от 5 думи, имаш чувството че го казва 5 мин. --направо трябват много нерви докато чуеш какво иска да каже ...   hahaha

Аз съм енергичен човек и такъв тип говорене ме изнервя адски  Sick

Абсолютно същата съм и аз - бързо и високо ...  Peace
Е, имам и кусур  Embarassed  - често ми се случва да искам да кажа много неща, но така бързам да ги кажа, че ги оплитам и се получава манджа с грозгЕ  Joy

А преди малко се обади моя мъж и по едно време каза: Говори тихо, че всички около мен те чуха ...   Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 793
Ами не знам, все ми казват, че се карам по телефоните пък аз си говоря нормално  ooooh!

По принцип говоря високо  Tired

# 71
  • Мнения: 5 622
Ооо, Бубче, има още един дразнещ тип глас ... влачеЩ ...  Sick
Една позната, не стига, че говори много тихо, ами и така провлачено и бавно, че 1 изречение от 5 думи, имаш чувството че го казва 5 мин. --направо трябват много нерви докато чуеш какво иска да каже ...   hahaha

Аз съм енергичен човек и такъв тип говорене ме изнервя адски  Sick

Абсолютно същата съм и аз - бързо и високо ...  Peace
Е, имам и кусур  Embarassed  - често ми се случва да искам да кажа много неща, но така бързам да ги кажа, че ги оплитам и се получава манджа с грозгЕ  Joy

А преди малко се обади моя мъж и по едно време каза: Говори тихо, че всички около мен те чуха ...   Joy Joy Joy

Хихи..колко сме еднакви  Joy

# 72
  • Мнения: 2 040
Ооо, Бубче, има още един дразнещ тип глас ... влачеЩ ...  Sick
Една позната, не стига, че говори много тихо, ами и така провлачено и бавно, че 1 изречение от 5 думи, имаш чувството че го казва 5 мин. --направо трябват много нерви докато чуеш какво иска да каже ...   hahaha

Аз съм енергичен човек и такъв тип говорене ме изнервя адски  Sick


Абсолютно същата съм и аз - бързо и високо ...  Peace
Е, имам и кусур  Embarassed  - често ми се случва да искам да кажа много неща, но така бързам да ги кажа, че ги оплитам и се получава манджа с грозгЕ  Joy

А преди малко се обади моя мъж и по едно време каза: Говори тихо, че всички около мен те чуха ...   Joy Joy Joy

Хихи..колко сме еднакви  Joy

Кво да се прави - сродни души  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 10 758
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

# 74
  • Мнения: 2 040
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

Ето още една дружка в отбора ... събрахме се  Laughing
Няма да ни е скучно като се видим  Heart Eyes

# 75
  • Мнения: 2 161
Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5 622

 Бая народ говори силно, което означава, че тук има темпераментни хора  Flutter


Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile

Завиждам на хората около теб  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 7 111
Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile
Моето "ъхр" е точно както трябва да звучи. Те другите като не могат да го казват правилно  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Навремето, като пеех  smile3514, ми определяха гласа като алт - демек най-ниският. Ми, май и аз така си го определям. Говоря общо-взето високо, като съм ядосана още по-високо и също забързвам скоростта, като искам бързо да разкажа нещо и нямам търпение.

# 79
  • Мнения: 6 904
Това, което съм чувала на запис от гласа ми звучи отвратително, направо го мразя Close

# 80
  • Мнения: 10 758
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

Ето още една дружка в отбора ... събрахме се  Laughing
Няма да ни е скучно като се видим  Heart Eyes
Ще бъде супер гледка.Ще се надвикваме яко Mr. Green
Айде идвай към Софето по-скоро дееее  bouquet

# 81
  • Мнения: 2 609
висок и писклив май, май... Thinking

# 82
  • Мнения: 2 040
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

Ето още една дружка в отбора ... събрахме се  Laughing
Няма да ни е скучно като се видим  Heart Eyes
Ще бъде супер гледка.Ще се надвикваме яко Mr. Green
Айде идвай към Софето по-скоро дееее  bouquet

ше дойда, обещала съм ти  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 880
хората често се оплакват,че говоря много тихо.иначе много често са ми казвали,че имам хубав глас по телефона.а иначе аз като се чуя на запис хич не ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт