Дъжд от ЮЛСКИ бебета вали- време е и своето да гушнеш ти!

  • 13 579
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Хехехехе, Иве, внимавай с тия разходки, да не си следващото мамче ! Не че е лошо де  Laughing
  Все пак се пази и не прекалявай. Аз от обикаляне из София .... и резултата- Иоанна    newsm44

# 76
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА КЕТИ И ВИЛИМИЛИ!
 ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЛУШКАТ  И ДА ВИ РАДВАТ !

newsm51 newsm51 newsm51


RAVIA , радвам се че всичко е нормално при теб и скоро ще си като нова Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 298
Ихаа,колко много бебета  newsm10
Аз само вчера не влизах и днес гледам 4 странички  newsm78
Наде аз също си мисля че за 26-ти беше Кети  newsm12

Честити бебенца малки на Кети и Вилимили ! И на татковците ! Много да ви радват  newsm07

Аз си правя напоследък едни разходки,че да идва и моят бебчо,ама не идва...  33uu
Вече взех да си мисля за разни хапченца...
Отивам пак да се разхождам  wavey

# 78
  • Мнения: 2 653
Момичета да ви се похваля- за първи път в живота си печеля нещо!!!! newsm44 newsm44 newsm44
Спечелих гривна от кода на капачката на кола лайт!!!!
Бебчо ми носи късмет.Един ден се връщах от гинеколог и минавайки покрай НДК си намерих банкнота от 500 евро!- в същия ден бях в овулация (така каза лекарката) и същия ден правихме секс с мъжа ми и най- вероятно тогава сме направили бебешока!
Представяте ли си да ми донесат наградата в деня в който родя!!!В първия и в последния ден от бремеността да спечеля по нещо!
 newsm47 Който няма работа- само глупости мисли.

Аз сега пуснах последните неизбрани бебешки дрешки да се перат и съм почти готова.
Хайде мами с термини в началото- да ни радвате много , и скоро!

# 79
  • Мнения: 433
Ive и Рени, разходете се и заради мен,че вече ми е зле от стоене в къщи,но ще трябва да устискам още малко,та бебето да поотрасне поне още седмица-две ooooh!
Аз да ви се оплача пред каква неудобна ситуация съм изправена .Днес моя приятелка англичанка ми донесе подаръчета за бебо,.ама какви  #2gunfire-комплекти на футболисти барабар с футболните чорапки,шапки и т.н.Тия хора са се побъркали с това световно,щом и бебетата са тръгнали да обличат така.Аз специално не съм луда футболна фенка и няма да ми е много готино да облека бебето си с такива дрехи,но пък не искам и да я обидя Thinking Вие как реагирате и процедирате с неща,които ви подаряват,но не харесвате особено?Много деликатна ситуация,защото съм всеки ден с нея и все ще ми пита-Живот и здраве, защо не обличам на бебо нейните дрешки,а аз ще трябва да се чудя какво да мъдря #Crazy
Слънчев и усмихнат ден и чакаме вече новите бебоци;)))

# 80
  • Мнения: 39
Честито на мама Вилимили и таткото за бебка Вики  :bouquet:
 Да е жива и здрава и много много да се обичат Two Hearts Two Hearts Two Hearts
И аз се опитвам да се разхождам, но днес навъъъъън е невероятна жега  Nature Sunny, то вместо да родя най-много да припадна Stuck Out Tongue и ме наболяват крака и корем, ама нашата бебка не е      newsm62 бързаците

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 newsm03Момичета здравейте  bouquet
влизам да се похваля че изпрах и изгладих всичко за бебо,вече с почти всичко съм готова и даже започнах тайничко да се надявам да се видим много скоро с молката душица Hug
по стечение на обстоятелствата влизам в 9 месец на 27,а мъжо има рожден ден тогава и тайничко си мисля дали не е възможно да родя тогава? Embarassedзнам че е рано и че трябва бебо да постои колкото се може повече натопличко,обаче вече нямам никакво търпение да го видя. smile3506надявам се да не изглеждам безотговорна във вашите очи,ама нали съм седмаче все бързам Laughing
Fiona,честита ти печалба!и аз много обичам да печеля,на толкова рядко ми се случва.........но скоро всички ще ударим по един голям джакпот с наште дългоочаквани бебешоци,а аз малко нескромнно мога да кажа че и с татито съм го ударила dancingхайде стига хвалби!надявам се да не съм ви досадила.лек ден на всички,аз след малко отивам на разходка 1swing

# 82
  • Мнения: 2 481
 smile3503Здравейте и от мен!Аз пък вчера си намерих златна буквичка!Буквата е В но незнам дали да е така името тоест с тази буква?Още спорим и мислим, но май ще си я кръстя аз както си реша като се видим!
Тиция , емииии ще ги сложиш един два пъти какво да се прави,пък и ти ще видиш че като си го облечеш така хубавко и с хубави маркови дрешки и както е актуално и ще има едни хвалби след вас!
Фиона ама ти какво купи с тия 500 евро не са малко купете нещо за бебето! Money Money Money


Хайде бай от нас!!!  bouquet

# 83
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
fiona, добра печалба си уцелила и с банкнотата а и с бебчето  smile3501 smile3501

# 84
  • Мнения: 1 298
Браво на Фиона за печалбите  smile3501  Аз никога нищо не съм печелила и намирала за жалост.
Ели,ти не успя ли да си напишеш ПОКУПКИ  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 481
Да Рени, успях да напиша в подписа- В очакване на бебка,над линка със снимки,но самия линк да се показва като- покупки, не мога и не мога!Карай да седи така!

# 86
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА МАМА КЕТИ И ВИЛИМИЛИ smile3522 smile3522 Възстановявайте се бързо и  спокойно майчинство !

# 87
  • Мнения: 2 653

Фиона ама ти какво купи с тия 500 евро не са малко купете нещо за бебето! Money Money Money
[/color]

В началото ги гържах за късмет в една кутия.Обаче нещо започнах да се изнервям (може от бременнодта да е било-аз тогава само повръщах, не можех да спя и да ям) и реших , че е от банкнотата- носи ми лош късмет. И реших да ги изхарча.Честно казано до последно мислех , че е фалшива.Както бях в депресия и се бяхме скарали с мъжа ми , аз се нагласих и излязох- напазарувах си парфюмчета, кремчета , и такива боклучета, дето свършват.Не исках да купувам нищо , което ще остане ,а за бебчо- абсурт!(за някой неща съм суеверна) просто- човека който ги е загубил може да ги е проклел(в смисъл да си е помислил нещо лошо , за който ги намери) - все пак са досата пари ей така да загубиш - та така- достраш ме и понеже. Колкото и глупусти да купих те пак останаха и с тях  платих част от сметките(ток, парно, gsm и т.н) от това само бележки остават.

А за прането на столчето- вие на ръка го прахте, нали?(не помня коя мама каза , че го е прала)

П.С. От 1-2 дена ме болят гърдите- вас болят ли ви?А това какво означава?

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 18:38 от fiona

# 88
  • Мнения: 136
Tizija, докато е световното можеш съвсем спокойно да му обличаш тези дрешки, така няма да се чувстваш нелепо и смешно, а и твоята приятелка няма да се обиди, после като мине, можеш да кажеш, че вече не му стават или да ги изпереш с много вряла вода да се свият и съсипят наистина и да се жалваш пред нея "оохххх горките дрешки как се свиха, няма да мога да му ги обличам повече, а ми бяха любими...но нали пък мина световното, та това ме успокоява, че и без това не са актуални вече..." (това последното за да избегнеш риска да ти подари отново същите) smile3521

# 89
  • Мнения: 502
Честито беб Виктория на Вилимили и таткото! Много да ги слушка и да ги радва!

Тиция, ама какъв е проблема? Бебето ти е момче и най- вероятно един ден ще е футболен запалянко и ще се хвали, че е роден точно по време на световното и най- вероятно ще се гордее, ако има да покаже бебешка снимка с футболен екип.
Аз си мисля да купя подобни аксесоари. Все пак това е актуалното събитие точно в момента,  когато ще се родят нашите бебчовци. Някои родители запазват списания и вестници, монети  и т.н. от годината на раждане. Изобщо аз намирам това за много хубаво. Така, че дори и да не му ги сложиш тези дрехи, ги запази. Един ден детето ти може да се зарадва на подобен "спомен".
А по принцип, ако ми подарят дрешка за бебето, която не ми харесва, бих му я сложила поне веднъж. Бих направила снимка и бих я дала на подарилия. Едно от уважение, второ едва ли ще е толкова фатално.

Общи условия

Активация на акаунт