Как сте с костите след раждането?

  • 4 212
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 609
И мен ме боли кръста,особено сутрин като стана.Гърба също,но и аз си мисля,че е от разнасянето на бебка

# 31
  • Мнения: 2 529
Ню, оплаквания с костите аз нямам, но ще ти кажа какво помага много на майка ми, която е с начална остеопороза и на мъжа ми, който много спортува и има подобни проблеми с коленете. Едното нещо е хрущял от акула, а другото е хранителна добавка - глюкозамин сулфат (то съдържа още хондроитин сулфат, калциев сулфат и др.). И двете неща се намират по аптеките и по магазините за спортни хранителни добавки. Предписани са на мъжа ми специално от спортен лекар. Както виждаш не са лекарства, а по-скоро хранителни добавки, но все пак трябва да се посъветваш с лекар.

# 32
Цитат на: Kati
Stuck Out Tongue Na mene sled rajdaneto mi otkriha razrejdane na kostnoto veshtestvo. I mi izpisaha injekcii Miacalcik. A inache lichnata lekarka profilaktichno mi beshe preporachala da pia Calcium + vitamin D za da ne me boliat kostite.

A niama li opasnost taka chrez kurmata na bebeto da mu se natrupa povechko kalcii i vit D i da mu se zatvori rano fontanelata - az vse zabraviam da pitam doktora, no predpolkagam che na teb vse neshto sa ti kazali?! Men ot takava gledna tochka me e strah da pia dopulnitelno takiva vitamini...

Общи условия

Активация на акаунт