за повдението на по-големите кърмачета

  • 1 120
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Моето е още малко, но като гледам не отстъпва на големите. Още от 8-месечна си ме действа с изречението: "Мам мам - аммммм, аммммм". Ако случайно съм я гушнала в този момент направо ми дърпа блузата и се натиска сериозно. Отсега се чудя как ще я отбия, просто не си го представям  newsm78

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Моята Тони мина през "тити" (на около 12-13 месеца), "мням-мням" (на 14-15) и сега е на "мама няня". Като "няня" нарича всичко що се яде  Grinning

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Гого започва да се катери по мен и да се опитва да ме хапе, докато стигне до целта. Нищо, че е през блузата.

# 18
  • Мнения: 941
нур когато е гладна мрънка и произнася нещо като амм-аамм, а ако е в мен отваря уста и сеедно ме целява по блузите, и мрънка, никога до сега не ми е дърпала дрехите и да се самообслужва,дано и за напред не се научи

# 19
  • София
  • Мнения: 2 901
А моята още не говори...  Cry Не стига, че само баща си го удостоява с наименование "та-тааа!" (препинателните знаци са за интонацията), че и на различни езици някой път - "папа?", "деди!", ами като я питат "къде е мама?" и тя идва при мен и ми надига блузата!

Най-често обаче идва и надигайки ми блузата казва "М! М!" или "Ъ! Ъ!" като маймунче. Но най-сладка е, когато докато суче изведнъж пуска зърното и през един пресилен смях казва нещо от рода "м-дя-дьи-ти" все едно е най-великото нещо на земята и пак сериозно се заема да си дояде. Иначе напоследък какви ли не магарии прави докато суче (позволявам си да ги изброя, защото заглавието ми се струва подходящо): лежа, а тя суче застанала на коленца до мен и без да пуска зърното ляга ту на лявата си бузка, ту на дясната или пък навирва дупе докато изпъне крачета и така суче почти надолу с главата; докто суче пристисква оченца за да се закача с мен и се хили; спира да суче и ми натиска зърното докато го вдлъбне и голям смях пада!

# 20
  • Мнения: 829
ние още нищо не казваме, понякога само ам-ам, но не всеки път.  друго обаче ме втрещява напоследък: рови ми под блузата на публични места и ако откажа на мига да дам мляко, започва кански рев, неутешим, докато не получи желаното  Shocked това от една седмица го прави!!!

дайте ми идейки как да го "възпитам" да не прави така, моля!
(извинете, ако разводнявам темата)

# 21
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Гено когато си иска  започва да хълца много смешно ,като някакво магаренце,интересното е че като види гърди  знае че са "цици",има си едни животни,с които  си играе  и на всичките им показва циците  Laughing а на мен ми хълца  Simple Smile незнам от къде му дойде това на ум  Thinking ,но това е за сега кодовото название  Wink

# 22
  • Мнения: 3 926
Момичета, попиках се от смях Joy Броенето и хълцането са ми фаворити.
Иначе по темата - прихванах от Хедра Нините и Сияна така казва. Някъде преди месец я научих. Само дето като е много разстроена излиза по-скоро като "не-не", отколкото като "ни-ни" Wink И не наддига блузата. Просто се изправя, повдига се на пръсти и започва да протяга ръце към нините. А ако е в мен ме бие по деколтето.. но до сега блуза не ми е вдигала. Виж сутрин ми се завира под нощницата, ама за да покаже къде ми е пъпа и да прави "пръцки" по корема ми Laughing

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Моята госпожица,тъй като е голяма, си иска с изречения.
 В4ера ве4ерта се опитах да се измъкна от кърмене, защото ве4е ми се ще да приклчваме с тази дейност и и' връчих да се гушка с една играчка прасенце, излязох от стаята и познайте какво чувам по бейбифона:" Прасчо,моля ти се, дай ми цицка!" Май няма да има скоро отърване-запретнах тениската и отидох при нея , какво да правя като прасчовците не могат да кърмят Cry

# 24
  • Мнения: 1 878
Моя пък още малък цокльо е придобил лошия навик да се мята назад с вдигнати ръце и то рязко, за да ми покаже че е готов за позата  Rolling Eyes, защото се цокаме основно легнали на дивана - дотук добре, но няколко пъти се опита да ми покаже че е гладен като стоеше изправен до мен на паркета и се метна назад  ooooh! добре че имаше и плюшки по пода та ги нацели тях, все пак усети разликата от леглото и пода и се надявам да не го прави вече на твърди повърхности  Rolling Eyes Иначе за сега не говорим и не се мушкаме под блузи, но това изпъване и мятане назад  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 242
Ива на годинка някъде започна да казва "ти-ти амми" съпроводено с упорито ровене в пазвата ми. Ако пък съм права и не може да докопа деколте а аз се бавя и не дам веднага "титите" ме скепцва за крака и ме ухапва Mr. Green

Момичета много ме расмяхте с историите си, супер сте сладки! Най се смях на "ши-ши"-то Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 254
Еййй ама много сладка тема!
С нетърпение очаквам мойто кърмаче да почне да си иска Simple Smile

# 27
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
От около месец-два си иска "ти-ти", а напоследък е "мами-папи". И като се върна вечер от работа задължителна проверка дали са си на мястото да не  би да съм забравила някоя някъде по пътищата Wink

Общи условия

Активация на акаунт