бебешка музика през лятото

  • 2 296
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Момичета идеята е страхотна...предполагам ,че това е и част от прехраната ви...но платено занимание,или обучение на деца,когато е свързано с църквата....ето това не мога да го проумея...има детски центрове ,които се грижат за това платено обучение...но на църквата...дали това и е ролята... newsm78 Hug

# 16
  • Мнения: 119
Miamaria нищо лично ...напротив радвам се на хора като теб...но обясни ми връзката с църквата моля те... С Уважение newsm78

# 17
Еlizabet,
Ами  както свещениците, така и хората, които посещават тази църква, са много готини и навити! Преди години намериха средства и с много ентусиазъм и свой труд си направиха Енорийски център към църквата. С хубава зала за различни занимания,  с детска стая за игра на най-малките, докато родителите са на служба в неделя, примерно, с хубава и МНОГО ЧИСТА детска площадка в двора...Ей такива работи! През ваканциите правят зимен(летен) лагер за деца, лишени от родителски грижи. Виждала съм да провеждат семинари, срещи, има и разни православни курсове - по иконопис, по източноправославно пеене и т.н.
  Чистичко, приятно, подредено... Бях препоръчала  преди години там една моя колежка, тя работи известно време, но после си направи групи на друго място. А тези деца поех аз, нямаше как. Те вече отдавна пораснаха, но дойдоха други, после други...А после и децата от "Св.София" - вече трети "випуск" тази година. Не мога да си тръгна, а е не искам, макар, че вече живея доста далечко от там и ми се налага да пътувам.....
Та затова има такса - за моя скромен хонорар и за разходите (за ток най-вече, защото такова е отоплението).
Ако искате, елате ... Joy

Общи условия

Активация на акаунт