Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 370
Ми имаше теми, в които ни призоваваха да си покажем идеала за мъж, за жена....ама ония бяха далеч от нашата ни реалност....а аз приканвам да обрисуваме и физически, и душевно идеалниат мъж и да се опитаме да си сглобим наш си пъзел....пък да видим какво ще се получи! Mr. Green
С две думи-както казваше Юли Вергов в "Той и Тя"- "аз съм един истински средностатистически българин".
Та.....да започна аз.
Физически-висок, Даже много-над 185 см., ако може. Със сини или зелени очи + тъмна коса. Спортяга-има зад гърба си завидно спортно минало и на 40 години все още няма и след от начеващо бирено коремче или "гърди" тип "кърмих 3 деца". Joy
Душевно и психически-стабилен, уравновесен, опора на половинката си. Задължително иска поне едно дете. Не пие, не пуши, по чуждо не ходи.
ВИЕ СТЕ!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Над 1.85см.
светли очи
тъмна коса
добре сложен
с чувство за хумор
да не пие много
опитен  luvbed
да е добряга
интелигентен
чаровен
да има коса на 50г.


 ooooh! Е ,нема таково животно  ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 462
Дотук и двете описвате баща ми.  Аз съм почти като него, с тая разлика, че не знам на 50 какъв ще бъда + не спортувам.

# 3
  • Мнения: 3 537
Ами моят  мъж не пие,не пуши,по жени не знам дали ходи. newsm78Слаб,с пъстри очи,висок,с черна коса.Обаче и аз харесвам чувството за хумор и го имам в изобилие,но той... noДруги притенций нямам. smile3521

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
може и да е вече леко плешив... с всичко останало съм съгласна Simple Smile
 Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 5
  • Мнения: 5 370
Дотук и двете описвате баща ми.  Аз съм почти като него, с тая разлика, че не знам на 50 какъв ще бъда + не спортувам.
Тц не-аз описвам мъЖО си, а тебе те знам как изглеждаш! Mr. Green Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 495
По хубав мъж от моя нема Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 537
По хубав мъж от моя нема Mr. Green Mr. Green
Оооо,я да го видим! newsm09Дай снимка!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Сърдечен, що ми се струва, че описваш мъжа си  Laughing  Hug
Направо смени заглавието  Mr. Green
За мен идеалният е моят  Hug

# 9
  • Мнения: 2 495
По хубав мъж от моя нема Mr. Green Mr. Green
Оооо,я да го видим! newsm09Дай снимка!
Да-да, снимка, ще вземете и ще ми го урочасате, миличкият ми той, хубавец Mr. GreenНиква снимка Laughing
шегувам се Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 370
Сърдечен, що ми се струва, че описваш мъжа си  Laughing  Hug
Направо смени заглавието  Mr. Green
За мен идеалният е моят  Hug
Трай там ся беееее-нека стане компилация ся.
Ама как ме излови, начи!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 15 219
Нещо се размечтахте.... Няма идеални мъже. Не съм мъжемразка-да не си помислите нещо. Обаче няма и няма-това е истината.
Може някой да заключи темата. Мисля, че я изчерпах. Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 737
Че, какво ще му е идеалното на тоя мъж, ако се събира в думи?!
Пък като гледам вече колко идеални сте открили...

# 13
  • Мнения: 1 462
Може и филмче newsm62

# 14
  • Мнения: 1 384
Винаги съм си мислила, че харесвам определен тип мъже, но се оказва, че не е така!!!!  Rolling Eyes
Случвало се е да ми допадне мъж, който коренно се различава от моя "идеален мъж" ( Висок, с широки рамене, големи ръце, плътни устни, бели зъби, светли очи, тъмна коса и кожа  Mr. Green) и да  ми се подкосят крачетата  Joy
 И от тук нататък се почва с изискванията за характера му, но тях мисля да ви ги спестя Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 423
нероденият мъж е идеален!

# 16
  • Мнения: 1 107
Висок - над 1,80
Едър
Подстриган късо
С хубави устни
Тъмен - коса, очи, кожа
Умен
Обича да чете
Свестен човек
Вманиачен по секса
Добър в работата си
Обича децата
Има поне едно хоби
Интересува се от футбол и е от Левски
Интересува се от политика и мрази комунистите
Не държи жената да готви
Пие умерено
Има чувство за хумор
...

Баси, невъзможно е да се изброи всичко  Crazy

# 17
  • Мнения: 7 914
безвъзвратно влюбен в мен
атлетичен
да е с много дълбоки очи, от които да ми се подгъват краката
тъмна коса
тесни устни
да може да води задълбочени философски разговори
да е контактен
чувство за хумор
да е много сръчен
да иска много деца и да ги гледа след това
като съм изнервена да ме успокоява
 да не ми забелязва на ПМС
 да  може да готви
...
и тн
 до утре мога да ги пиша


Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 17:47 от zwezdi4ka

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Умен. С чувство за хумор. Нежен. Силен. Работлив. Словоохотлив. Амбициозен. Начетен.
Висок, голям (не дебел, атлетично голям).
С красиви ръце. Дълъг врат. Коса - вълниста, тъмна, очи - светли. Голям нос Embarassed.
Да обича деца и да умее да се занимава с тях (много важно условие). Mr. Green
Това е мъжът на Василисините мечти.
Аз съм си го намерила, вие да му мислите.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много ме кефи лафа" единствения начин да срещнеш идеалния мъж е да си го родиш" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Идеален мъж няма и няма да има - поради простата причина, че няма жена която знае какво иска.
Или пък ако знае критериите и се променят  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 899
За мен идеален е този, който може да ме накара, да се чувствам така, че да му подаря думите на Блага Димитрова, от подписа ми.

# 22
  • Мнения: 293
" да е безвръзвратно влюбен в мен " ми хареса  Laughing

ДА ИМА ЧУВСТВО ЗА ХУМОР - не злобно, без шеги по чужд адрес.. просто да мога да се смея с него.

Да е умен, но повече от мен - не може, това е ясно  Laughing Laughing Laughing

Да знае кой е - с добро самочувствие, но не и "балон"

Да цени приятелите си и майка си..

Да е що-годе чистник - както пишеше на едно място - идеална лична хигиена, малко чорапи под леглото ... И да си чисти банята  Grinning

(Да има стегнат, готин задник)  Laughing (мноууу мразя мъже с "женски" крака и задници)

Да е МЪЖ (разбирай - на място), по дяволите  Laughing Други изисквания - нямам  Laughing

# 23
  • Мнения: 7 837
Обърках се. Мъжът ми ли трябва да описвам  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 153
Аз мога да го опиша с 2 думи- не съществува

# 25
  • Мнения: 3 537
Аз мога да го опиша с 2 думи- не съществува
ееее,остави ни да си помечтаем малко! Laughing

# 26
  • Мнения: 5 577
Не съществува, да да - взели са ми думите, това исках да кажа и аз.

# 27
  • Мнения: 1 616
Идеалният за мен мъж трябва да има телосложението на Александър Попов. Е, в краен случай може да прилича и на някой друг плувец, ама за предпочитане е да е на братушката! Laughing Да е забавен, с чувство за хумор (може и черно), да е чаровен и сладкодумен разказвач (обичам да слушам), да е влюбен в семейството си (става дума за мен и детето ни, а не за майка му), да ме разнежва и вълнува с романтични изненади, жестове... Имам и още изисквания, ама тези са най-важните и заради тях ще се прежаля, дори и да има някой и друг кусур. Ако срещнете момък, отговарящ на описанието, непременно се свържете с мен! bowuu

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ааааа, Вергилия и Петинка, ще имате да взимате. Аз съм си родила тамън двама идеални и един съм си отгледала от 20-годишен. Така че в къщи трима идеални се разминават.

# 29
  • Мнения: 2 212
Аз мога да го опиша с 2 думи- не съществува

с 2 думи - неам думи  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 473
С малко повече думи - Идеален мъж? Ха, такова животно нЕма! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 164
Не си падам по идеалните, достатъчно е мъжа до мен да ме кара да се чувствам жена, всеки ден 4470

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много плитки са ми тези "идеални", "перфектни" етикетчета. Като идеалната жена според не знам какви проучвания, която трябвало да има косата на някоя си, пък краката на друга, пък усмивката на трета... И в крайна сметка бяха направили един такъв колаж. Олеле, божке, какво чудо-юдо излезе!  Party

# 33
  • Мнения: 663
Идеален мъж за мен е този ,който уважава и обича жената до него..................който може да накара същата да се чувства единствена за него

# 34
  • Мнения: 553
По-висок от мен и да не е кльощав - искам като ме гушне да не ме "ръби", а да се усещам сигурна в прегрътките му. Да е красив. Умен и сигурен в решенията си и в това какво иска. Чистоплътен. Всеодаен. Нежен. Алкохола няма да го споменавам - то е чсно, че никоя не иска алкохолик Simple Smile  Да може да готви и да чисти, а когато има настроение, желание или се налага и да ги прави тези неща. Да бъде мил към мен не само първите 30 дни, а и следващите 30 години Simple Smile
Да знам че мога да разчитам на него. Да ме гушка. Да си паснем в секса. Да не спира да забелязва това което е виждал в мен когато ме е харесал. Демонстрирането на любов и уважение  винаги когато е визможно... ех, че хубаво!
А което е най-хубавото: сигурна съм, че съществува този мъж! Аз го намерих и вярвам че всяка жена може да намери идеала си стига да има търпението и да не спира да търси Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 254
моя си е екстра Laughing
и косата му черна,и очите му синиииини ,тялото му ....ммммммммм- спортист дааааааа.Характера-душичка-
идеалният мъж Heart Eyes

# 36
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Идеален мъж за мен е този ,който уважава и обича жената до него..................който може да накара същата да се чувства единствена за него
мисля, 4е е това и за мене!

# 37
  • Мнения: 155
Умен , с добро сърце.Да знае как да говори и мълчаливо да слуша и най-важното е да ме обича!

# 38
  • Мнения: 374
[quote author=ЧЕРВЕНАТА ДЕПЕШАР-чица!!! Физически-висок, Даже много-над 185 см., ако може. Със сини или зелени очи + тъмна коса. Спортяга-има зад гърба си завидно спортно минало и на 40 години все още няма и след от начеващо бирено коремче или "гърди" тип "кърмих 3 деца". Joy
Душевно и психически-стабилен, уравновесен, опора на половинката си. Задължително иска поне едно дете. Не пие, не пуши, по чуждо не ходи.

[/quote]

така като гледам това си е направо моя мьж  bowuu

и ще допьлня само -да те разбира и да иска толкова щастие за теб колкото и за себе си...ако споделя наи красивите си мигове в живота с теб...значи това е ТОЙ....освен красивата вьншност трябва и душата ти да пее... Hug

# 39
  • Мнения: 131
Мили, жени, както знаете идеалният мъж НЕ псува, НЕ пие, НЕ пуши, НЕ изневерява, НЕ виси нон стоп в кръчамата и НЕ съществува!

Това го щипнах от една друга тема  Wink

# 40
  • Мнения: 1 107
Мили, жени, както знаете идеалният мъж НЕ псува, НЕ пие, НЕ пуши, НЕ изневерява, НЕ виси нон стоп в кръчамата и НЕ съществува!

Това го щипнах от една друга тема  Wink

Че защо пък да не псува и да не пие Embarassed
Тези две неща са част от моите представи за Идеалния  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт