А сега, аплодисменти моля - ЮЛСКИ бебета в главната роля!!!

  • 11 249
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Рени,верно че писа,но каза че не били ангажиращи/контракциите/и аз си помислих че са подготвителни...............
дано и при нас станат така бързо нещата и да си гушкаме бебоците по скорооооооооооо newsm17

# 46
  • Мнения: 55
Ама само аз ли съм така,или има и други като мен...умирам си от рев като чуя такава новинка ooooh!

Да  е честита момата на мама Синеочка,да я радва много,да расте голяма красавица и все така двете с мама да преодоляват леко трудностите!

# 47
  • Мнения: 326
Честити да са малките съкровища на Пухи и Синеочка. Много здрави, красиви и обичани да растат. Бързо възстановяване на мамите.

Хайде дойде и нашия месец трябва да валят малките съкровища.

# 48
  • Мнения: 56
Да им е жива и здрава бебка Лора на мама Синеочка и таткото! baloni baloni  baloni

# 49
  • Мнения: 2 481
Честито бебче Николас на мама и тате!!!
Честита беба Лора на мама и тате!!!
Да ви радват и даряват с много обич! Hug

Момичета аз вече не знам дали ще раждам там, където си мислех през цялата бременност!Така че Наде изтрий инфото ми за окръжна!
Много гадно става цяла бременност при един доктор да те следи, а днес решихме да ходим в друга болница! #Crazy
Още утре,най- късно в понеделник ще ходим да уточном всичко и май ще е секцио! SickТо и без туй ме е адски страх от раждането пък и сега май се налага секцио,ще видим утре де! newsm78
Та сега отивам да търся инфо за Весела,и да се ограмотя малко за секциото!А какво да кажа на доктора дето ме следи Thinking,той иска да ходя на 6-ти да се разбираме и да ме гледа за последно,а аз ако ще ходя във Весела ще  раждам,ще е  към 7-ми  ooooh! Praynig Shocked

Тук е адска жега въпреки бурята снощи!Дано вие да сте на хладно,ние издирваме климатик да си купим! Whistling

Равия снощи паднах от смях на поста ти за беба,че един път яде малко, а друг път много и че ще ви изядяла ушите! hahaha
Ти как разбра точно по колко грама изяжда, не я ли кърмиш, или от шише даваш,та виждаш грамажа? newsm78

Хайде до скоро от нас!!!

# 50
  • Мнения: 277
Тъййй, почистих, простнах прането и даже междувременно в почивките успях и да прочета темичката, че предишния път от зор да напиша новината не прегледах ни ред. hahaha

Честит ни пореден мъж в отбора, тъкмо се тревожех, че няма момци за момите ни, за кого ще ги женим, като порастнат..... Да е жив и здрав малкия Ник, да порастне силен и умен юнак и винаги да гони най-високи цели, както казва Мечо Пух, който е очевидно мамин любимец, колкото повече, толкова повече!   bouquet

Сега отивам да се поизкъпя и понамажа, че като ви слушам за тия стрии и много се притеснявам да не се украся баш сега, на финала... После мисля да си почина, че много ми е трудно туй чистене нещо вече (а нали съм си дива, помощ не приемам Crazy), а като разхлади привечер, разходка и бирарийка, че покрай бебешките приготовления отдавна не сме излизали като бели хора!

Лек ви ден и умната! Hug

# 51
  • Мнения: 451
Честито момченце на WinnieThePooh !
Честито момиченце на Синеочка !
Да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват!


И на мен днес ми падна тапата и имам някакви тъпи болки ниско долу!
Но ще видим какво ще стане, засега се чувствам добре !
Sugar_lady с теб май ще преносим , мен утре ми е термина ама ще видим дали ще родя Simple Smile

Приятен ден на всички Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Честити да са бебенцата на всички родили мами!Много радост да им носят и с любов да си се гледат!

Реших и аз да се разпиша след толкова дълго отсъствие! Eli83, виждам че си се ориентирала към болницата, където и аз ще раждам "Весела", но аз ще съм нормално /поне за сега нямам симптоми за секцио/. Моята лекарка, която ми следи бременността изражда там и съм се уговорила с нея - д-р Топалова. Мога да ти дам координатите и ако искаш. Когато ми почнат контракциите и звънкам един телефон и тръгвам за болницата. Все още нямам никакви симптоми за скорошно раждане. Май ще си дочакам аз термина Thinking
Тези жеги са непоносими !!! През час тичам до банята! Добре, че свекар ми купи още един бойлер и като свърши топлата вода на единия връткам една ръчка и почвам да ползвам топлата вода на другия   newsm62
А забравих да Ви се похваля! От 20.06.2006 и аз вече съм в отбора на "бракуваните" мами  smile3521. Искахме с приятеля ми да бъде нещо скромно подписване, то стана така че неговите роднини всички дойдоха - леля, братовчеди, баби, дядовци, а от моята страна бяха само родителите ми и сестра ми. Отидохме след церемонията на отсрещния ресторант - 20 човека тълпа  newsm62. Тая сервитьорка се видя в чудо, ама всичко мина много добре!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Delfinche,Добре дошла в отбора на бракуваните мами! married
нека цялото щастие на земята ви се стовари на главата  smile3521
аз лично откакто съм омъжена се чуствам най-щастлива Peace

# 54
  • Мнения: 39
Vera 25  и аз рева при всяка новина за бебче, то е толкава вълнуващо да прочетеш подобно нещо
С тези хора цяла бременност си пишеш и очакваш, че направо не ми се вярва, че наистина дойде края Laughing
 Two HeartsЧестито на мама Синеочка за дъщеричката Лора и искрено се радвам, че всичко е минало така бързо и добре newsm44 Да са живи и здрави и да се радват тримата с тати  txtloves
Мина ми на мен през ум, че Синеочка може да тръгне скоро към болницата след последния и постинг, но важното е че всичко е наред  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 481
Делфинче мерси за информацията,аз утре ще ходя или другиден де,да ми мерят там таза и ще решим,а за секцио ще се отиде сигурно ден по-рано невярвам да чакам контракции като теб,та който е на смяна незнам,сигурно като се уговаря секциото си избираш ден и то се вижда кой е екипа!Ти беше близо до моя термин та може да се видим там!Ти ще и плащаш ли?предполагам да!
Честито Бракуване и дълъг и щастлив семеен живот ви желая!!!  bouquet

Исках да питам сега като сме 2006 година ЕГНто как ще започва с 06 ли? newsm78

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Здравей Ели! Дам, моя термин е ден след твоя на 17-ти. Ами реших да плащам - 300 лв. съм приготвила като в това се включва и епидурална упойка. По-добре да се застраховам, че каквато съм бъзлива.... не искам да попадам на случаен лекар. Предпочитам моята тъй като тя най-добре знае какво ми е състоянието /пък и държа да е жена!!!/.

# 57
  • Мнения: 174
Честито бебче на Синеочка !
Много да ви радва двамата с тати !

# 58
  • Мнения: 5 401
Здравейте, момичета вече майчета и още бременки!   bouquet

Само за малко влизам докато бебчо спинка да ви благодаря за милите ви поздрави! Много ви обичам всички, направихте ме много щастлива с вашето внимание!
Ще ви пиша тия дни по-подробно за раждането, но сега само искам да ви кажа - когато се засилите към болницата, не се панирайте, не се плашете, не си губете времето в тревоги! Чака ви най-невероятната среща в живота ви! Насладете й се и я посрещнете с оптимизъм, силна воля и с търпение! Стискам ви палци и ви пожелавам раждане като моето - лесно и сравнително бързо.

До скоро момичета!   bouquet

# 59
  • Мнения: 5 401
Честити бебчета на amerie, мечо пух и на милата ми синеочка! Момичета, бъдете много, много щастливи с вашите малки слънчица!

Общи условия

Активация на акаунт