А сега, аплодисменти моля - ЮЛСКИ бебета в главната роля!!!

  • 11 268
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29
ПРИВЕТ, МИЛИ ЮЛКИ!   love001
Нямаше ме само три седмици и като видях форума ни, пълен с толкова много родени бебета, направо онемях!!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ МАМИ ЗА ДАРЕНИЯ ОТ ТЯХ НОВ ЖИВОТ!!!  newsm51ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВИ БЕБЕТА И САМО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ТЯХ ОТ ПЪРВАТА ВИ ПРЕГРЪДКА ДО КРАЯ НА СВЕТА!!!  bigdance2

Аз бях за 20 - тина дена при мъжа ми в Созопол. Но ме хвана шубето да раждам в Бургас и се прибрах в София за раждането. Дано не съм сбъркала, защото тук съм сам самичка. Weary Ако ми насрочат секцио (както май вървят нещата за сега) таткото ни ще дойде. Но ако ми почнат внезапно контракциите или изтекат водите, бог да ми е на помощ - да ми стискате палци да стигна сама до болницата! newsm17
Имам питане - някой от вас има ли планово секцио при д-р Богословова в "Шейново"?
За сега желая на всички прекрасен и спокоен ден!  smile3525

# 61
  • Мнения: 166
Еййй, страхотна новина!
Честото на Синеочка и на таткото! Да се радват на малкото съкровище оттук нататък![/color][/size][/size]

# 62
  • Мнения: 1 341
Честито на Пух и Синеочка,да са им живи и здрави рожбите!!!
Пърли,добре дошла,целувки на малкия юнак от мен  Heart Eyes
Ей мами,почна се дойде си и нашия месец,нека ни се родят здрави бебчета,които да ни носят много щастие!
Лек ден сладурки   bouquet

# 63
  • Мнения: 129
  ura Честито още едно наистина юлско бебче! Да расте жива и здрава и много щастлива малката бебка !

# 64
  • Мнения: 1 298
Делфинче честито ти брак !  married Желая ви много да се обичате!

Pearly мерси за пожеланията.Надявам се и нашето да е леко  newsm10

Mama Pisana ти ще ни радваш утре май.  smile3501

# 65
  • Мнения: 1 866
Честито на Мечо Пух и на Синеочка за бебчетата!

Дойде и нашият месец, сега вече ще става каквото ще става. Сигурно на ден по 2 бебчета ще се появяват.  Grinning Кураж, момичета!  bouquet

# 66
  • Мнения: 451
Честито на делфинче!Щастлив семеен живот Simple Smile

Рени , незнам дали ще ви радвам утре но болките се засилват Sad
Ако родя на термин ще бъде чудо Simple Smile
Какво стана монтирахте ли столчето за кола ????

# 67
  • Мнения: 1 298
Mama Pisana неможахме да разберем как.Ще искам показно от една мама ама незнам кога ще се видим  newsm78
Стискам ти палци  fingerscrossed
Таткото да се похвали   Hands Clap
Хайде КЪСМЕТ!  Flowers Four Leaf Clover

# 68
  • Мнения: 2 653
Честито на мама Синеочка за малката Синеочка!
Да я радва много и да е много послушна!
 
 ylinfant  Tada

Честито бракуване на Делфинче!
Сладък  семеен живот, подсладен още повече от бебешоче скоро!

 married  bigdance2
За Егнто на бебешорите - май имаше някаква по-особена цифра , но не си спомням утре ще питам една позната и ще пиша.

За толчето на Рени- какво е точно ако е като нашето мога на лично да ти обясня подробно.Я постни някъде точно какво е- те повечето са на един принцип(в указаниятамалко за професори с 5 висши обясняват някой път- а ти много просто).

Аз имам едни ужасни киелини- само се тъпча със сода и пак не минават.
Аз съм още сама и така ми е хубаво и такава почивка му ударих, днес спах цял ден, но миля утре ако е хубаво времето да напека шкембенцето на балкона- и един леген  морска сол и вода и мидички за по-голяма афтентичност   grinning039

Mama Pisana        sirena     suzi_a     sugar_lady  и юнско- юлската мама    - хайде мами не се стискайте!Дайте да ги видим тези сладурчета!
                            preggocostumed050newsm30
А между другото- какво стана с яйцата ни????Моето нещо го е хванала липсата???А , Twisted Evilрекламация!!!
                               

                     

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 20:11 от fiona

# 69
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБИЛИТЕ СЕ МАМИ, ДА СИ ВИ ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ И МНОГО ПОСЛУШНИЧКИ БЕБЕШОЦИТЕ  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТИ И НА НОВООМЪЖИЛИТЕ СЕ, ДА СА ВИ МНОГО ПОСЛУШНИЧКИ МЪЖЕТЕ  bouquet

Мами, колко сладко е да си отвориш темичката и хоп няколко бебешоци  ylinfant newsm30  ylinfant И аз искам вече и болки разни разнообразни имам, а бебо си ритка вътре и не излиза, а на мен ми тежи, крачетата са ми като трупчета ужас. Оплаках ви се вече. Иначе всичко е ок newsm10
Не ме слушайте мен, аз така си мрънкам само, щото нямам търпение да го гушкам малкия юнак smile3541
Хайде мами, лека вечер, че мъжът ми ме вика да вечеряме 1dating

# 70
  • Мнения: 747
Честита принцеска на мама Синеочка stork-girl  newsm30;
Честит принц и на Пухи stork-boy newsm32и на щастливите татковци! smile3525

И аз винаги плача от радост като науча такава новина, не мога да си представя, че има нещо друго, съизмеримо с това щастие!
И колко много се радвам, когато новообебените мами се върнат така щастливи с техните слънчица; че ни и окуражават, и веселят! newsm51
Стечи, няма да раждам в Шейново, но за д-р Богословова съм чувала извънредно ласкави отзиви!
Стискам палци на всички! newsm10 Лека вечер!

# 71
 newsm51 smile3525Честито нови бебчета  baby_neutralМного щастливи мигове с малките душички на новите мами .При нас нищо ново само едни фалшиви болки и нищто.То не че 1 ден преносване е много ама като нямам тарпение вече .Докито каза до понеделник не се ли роди го вадят SickЩе раждам в Сливен в Ева имали някои за там?Приятна и прохладна вечер ЧАКАМЕ НОВИ БЕБЧЕТА.УСПЕХ НА РАЖДАЩИТЕ Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 3 926
Пърли, вземи си смени личната титла, че вече хич не си извънгабаритна Wink А и тикерът ти плаче за смяна Grinning
Момичета, то аз рева за всяко ново бебе, та камо ли вие Hug Нормално е, вълнението е голямо. Я се разровете назад в темите да видите колко много сте преживели заедно - вие сте семейство и се обичате, и мислите една за друга Heart Eyes естествено е появата на най-прекрасните за вас същества да ви изпълва с щастие и сълзите рукват от само себе си Grinning

# 73
  • Мнения: 187
Ехоооо, Galianaaaaa вий си личните съобщения Peace

# 74
  • Мнения: 187
Извинявам се ,че така връхлетях в темета ви Embarassed Отскоро ви чет но днес реших да ви честитя мноооогото бебченца които взеха да валят в тази прекрасна тема,това много ме радва. Grinning Аз също съм с термин 24 юли и според доки ще имам момченце-на мама мъжлето Joy Joy. Също мисля да раждам в  клиника Ева. За сега нямам признаци.......постоянно се ослушвам,но.....хм newsm78. Целувки и дано да спинкате по спокойно, че при нас е.....ад.

Общи условия

Активация на акаунт