Русе - 12-а тема

  • 11 698
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 577
много сте занемарили темата, ей!

Пусто мързел. Искам другата седмица да пия кафе с Вас, мадам!
Ай на кю ще се разбереме.

# 256
  • Мнения: 5 299
много сте занемарили темата, ей!

Пусто мързел. Искам другата седмица да пия кафе с Вас, мадам!
Ай на кю ще се разбереме.
Аууу, че как така ти е дошла музата? Mr. Green Зайке де се губиш? Идвам си след 2 часа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Утре(сутрин) ще има ли кафета-мафета?

# 257
  • Ruse
  • Мнения: 390
абе хора къде сте бе?
я кажете къде се събирате за следобедно кафе ?може да се пресъединим към вас със бебата

# 258
  • Мнения: 2 309
Отпускарски сезон ooooh!
Всеки го е налегнал марзела,даже и да пише...

# 259
  • Мнения: 952
много сте занемарили темата, ей!
Пусто мързел. Искам другата седмица да пия кафе с Вас, мадам!
Ай на кю ще се разбереме.
Аууу, че как така ти е дошла музата? Mr. Green Зайке де се губиш? Идвам си след 2 часа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Утре(сутрин) ще има ли кафета-мафета?
сутрешните кафета си остават на Неделята душа, така че взимай адашката и идвайте а следобедните са си на театрото .То промени в местата няма, има промени в броя присъстващи нещо уредяхме май Mr. Green..ама лято си е,морета едно друго

# 260
  • Мнения: 14 133
Здравейте,
Искам само да споделя с Вас, че Val_Stef e родила вчера момиченце- Александра.
Да им е жива и здрава малката принцеска  4470
Да й е честита!!!  bouquet

# 261
Здравей те мами Laughing аз се завърнах и пак имам нужда от вашата помощ Praynigтрябва ми детегледачка за моите малки слънца,ако някоя от вас е ползвала услугите на такава дама моля пратете ми координати! Hug

# 262
  • Мнения: 442
честито момиченце на val_stef!   bouquet

# 263
  • Мнения: 1 043
Честита принцеса на val_stef    да и е жива и здрава и много да я радва  Grinning

# 264
  • Мнения: 811
 ooooh!
Аз пък чак сега видях, че Вал-стеф си има момиченце  Embarassed
Да и е честито, много да слушка и да папка!

# 265
 Здравейте. Искам да ви се представя. от Русе съм. Имам дъщеричка на 1,10 Анни. живея в чародейка Юг. В момента съм във Варна, но другата седмица се прибираме в Русе

# 266
  • Мнения: 1 383
Дайте координати на детски стоматолог, моля ви! Спешно!

# 267
  • Ruse
  • Мнения: 390
4естито бебе на val_stef.Да им е живо и здраво и много да слуша
4естито и на Доменика-на6ите бебета стават на 9 месеца Laughing

# 268
  • Мнения: 5 299
Честито бебче н а Вал-Стеф, и на Реничка - племенника Grinning

Ай, стига сте драскали тука - пускам нова тема bowuu http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116402.msg2116265#msg2116265

# 269
  • Мнения: 442
Дайте координати на детски стоматолог, моля ви! Спешно!

само да дам координати на цвети.
знам една детска стоматоложка, обаче й забравих името. кабинетът й е на ул. ниш в бл. ниш, входът отляво, на първия етаж (това е третият-четвъртият блок по улицата до пантеона, която извежда на руското консулство)
другият вариант е моята стоматоложка, при която водя и мила. кабинетът й е на ул. тинка джейн (улицата м/у библиотеката и мг-то). казва се д-р соня еленкова. има подход с децата. самата тя има двама сина - на 5г и на почти 3г. ако искаш, ще ти изпратя номера й на лс.

Общи условия

Активация на акаунт