Шумен - 8

  • 15 254
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
Ели Тотева бях и темата беше в Майки-те, няма значение Simple Smile
Мъжът ти да не е Мирослав Тотев? От шумен ли е?

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 10:36 от А н и

# 61
ami neznam Ani-nakolko pati mi kazva taka <VA6ATA SESIA IZTE4E> i az nemoga de si obiasnia, a nali i nesam mnogo na TI s kompqtrite Embarassed A za sre6tata predlagam da e kraia ne meseca na dilema - takmo vsi4ki 6te sa ozdreveli. Kajete stava li, 4e 10 dena niama de me ima. ot 1 mesec se kanim da otidem do Italia na po4ivka, no tatito ni mnogo rabota ima i vse niama vreme.Sega se okaza 4e niama da e po4ivka ,a po pabota i mai ne v italia a v Germania, a na men taka mi se xode6e v Italia Cry.Pone 6te se rtazxogia, ako  ne drugo Wink
Svetle kak ste ve4e? ima li o6te T Aleks?

# 62
  • Мнения: 4 370
А бе Германия , Италия, важното е че свят ще видите! И на мен на сватбено ми се ходеше в Испания, ама само до Турция стигнахме.  Mr. Green Но нали се казва меден месец, а ние бяхме в Турция за 10 дни , така че 20 дни си ги пазя за Испания.  Sunglasses
Дидо като ми прочете поста ще му се стъжни.

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Така, така, който те пита тебе, Ани, си вкъщи, щото работа имаш. А ти пак във форума! Нищо, аз пък пак пих кафе с мъжа ти  Mr. Green Добре, че децата са с нас, че в този клюкарски град кой знае какво име ще ни излезе  hahaha

# 64
  • Мнения: 112
Така, така, който те пита тебе, Ани, си вкъщи, щото работа имаш. А ти пак във форума! Нищо, аз пък пак пих кафе с мъжа ти  Mr. Green Добре, че децата са с нас, че в този клюкарски град кой знае какво име ще ни излезе  hahaha
Ха ха, Диде, знаеш ли, то за тия работи децата не пречат.  Joy
Здравейте на всички маменца и на прекрасните ви дечица.  Hug Аз се завърнах благополучно, но доста изморена. Е на такова изтощително турне не бях ходила. Хотелът където ни бяха настанили беше горе в планината, на 1-1,15h път до града. Пътят беше целият в завои и ни ставаше лошо. А иначе хотелът беше един от многото там, това място беше нещо като курорт, като нашия Боровец. Стууууууууд, какво да ви разправям, хубаво, че имахме някоя друга връхна дреха.  cold
Условията бяха много добри, храната в изобилие, а купоните на ниво. Лягахме си в 5 и ставахме в 9.  ooooh!
Е, не можахме да спечелим конкурса, спечелиха Корея, на второ - Испания, на трето - Мексико. Поне представихме добре родината си. А ето и малко снимчици от  турнето Бурса 2006.
П.С. Добре дошли на всички новодошли мами.
За срещата съм за с моите две ръце и двете ръчички на Дани, дето падна от стъпалото вчера и сега е с син бабаняк на челото.Уффффф тоя немирник много си го обичам. Heart Eyes

# 65
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Ани, мъжът ми не е от Шумен и се казва Златомир Simple Smile
Иначе съм завършила 6-тото и после Строителния, ама май нямам познати сред вас Thinking

# 66
  • Мнения: 4 370
Така, така, който те пита тебе, Ани, си вкъщи, щото работа имаш. А ти пак във форума! Нищо, аз пък пак пих кафе с мъжа ти  Mr. Green Добре, че децата са с нас, че в този клюкарски град кой знае какво име ще ни излезе  hahaha

 Joy hahaha С тебе сутринта , с мене следобед е на Дилема. И аз му викам , добре че персонала се сменя , че ще си помислят сутрин е с любовницата , следобед с жена си. Ама карай, кво ти пука, каквото искат да си мислят.  Sunglasses

Рале , браво на вас и снимките са страхотни. С толкова националности си се снимала , супер е!

# 67
  • Мнения: 2 609
 Joy Joy Joy
Хи -хи, Ани и Димана ме разсмяха днес яко.....  hahaha

Рали, снимките са страхотни Peace, ама много бе, как имаш търпание да ги качваш? ooooh!С какъв нет си? newsm78

# 68
  • Мнения: 381
Ей Рали страшни снимки!
Ама и аз ходя на Дилемата ама към 12 и се разминаваме явно.
Светле как е Алекс?Мина ли и вече?
Цвета ко се тюхкаш нали ще разнообразиш малко WinkПък Италията тя не се губи Sunglasses

# 69
  • Мнения: 4 370
Кари, Раличка ги качва автоматично в сайта като прехвърля снимките от апарата.

Рале , вчера като си гушнала Дани и аз викам ли викам, ама кой да ме чуе.

Много ми е тъжно в момента. Едно от нашите майски бебета е починало вчера.  Flowers Rose Flowers Rose

# 70
UJAS!!!! Cry Cry :cry:kak taka 6te po4ine?!! kakvo mu e imalo?

# 71
  • Мнения: 1 128
Това за детенцето много гадно бе Ани!Лека му пръст на милото ангелче!Дано почива в мир! Какво е станало,защо е починало?Да не е от "внезапна детска смърт"- те докторите като не могат да определят диагноза и поставят такава #2gunfire.Не дай си Боже на никого да му се случва това.
ЕлиТ аз май съм единствената, която митка до 21 часа с детето по улиците, стига разбира се времето да го позволява. Ако решиш да се видим пиши ми на лични да ти дам координати да се уговорим нещо.
Момичета събирам информация и мнения за д-р Германов. Ако някоя е ходила при него и има наблюдения, моля ви свиркайте  Whistling   

# 72
  • Мнения: 112
Кари, Раличка ги качва автоматично в сайта като прехвърля снимките от апарата.

Рале , вчера като си гушнала Дани и аз викам ли викам, ама кой да ме чуе.

Много ми е тъжно в момента. Едно от нашите майски бебета е починало вчера.  Flowers Rose Flowers Rose
Лелееее, тръпки ме побиха, какво се е случило Ани, пиши по - подробно. Cry Нека почива в мир детенцето и ангелите да го пазят!  Innocent
 А за вчера пък явно не съм те чула, къде сме били не помня баби вече... Embarassed
Кари dear, снимките ги качвам от фотоапарата в компютъра си и после със софтуера на Бг фото ги качвам всичките от папката, не си играя една по една, то къде ще му излезе края я Whistling Ани ти е обяснила ама много по - бързата процедура. Laughing А иначе съм на най - ниската скорост на Кейбъл Тел Hug

# 73
  • Мнения: 2 609
Ужасно е това с детенцето. Дано почива в мир малкото ангелче. Praynig Господ да даде сили на майката!

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 00:18 от Кари

# 74
  • Мнения: 4 370
Тази нощ, нещо изперках през ноща и се събудих крещейки. Изкарах акъла на всички.
В нашата тема не се споменава причината за смъртта на момиченцето, но аз си мисля че не е издържала операцията. Предстоеше и операция на сърчицето.

Общи условия

Активация на акаунт