Обичат ли мъжете да гледат как жените им маструбират?

  • 18 309
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
добрутро!

# 31
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Обича, при това много го възбужда!!!  Twisted Evil Това както и някои други неща са съвсем естествена част от секса ни...

# 32
  • Мнения: 663
За моя съпруг специална ,да много му харесва

# 33
  • Мнения: 3 211
Това, ако е част от прелюдията към секс, разбирам, ама само така да се задоволяваш, ако си имаш здрав, прав, корав мъж, не е за мен.
А по въпроса, отговорът е да

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да, аз лично обичам...

# 35
  • Мнения: 1 416
Да. харесва му... И на мен ми харесва да го наблюдавам.  Wink Жалко, че е срамежлив...   Grinning

# 36
  • Мнения: 2 697
...Моят приятел обожава да ме гледа...и все пак, след известни минути на воайорска наслада, обикновено решава, че е нужно да допълни удоволствието ми...със себе си... ...страхува се, милият, да не предпочета пръстчетата си пред него явно  Mr. Green...

# 37
  • Мнения: 2 677
Що ми е да маструбирам, като си имам мъж?  newsm78
Не е ставало на въпрос дали обича, досега не сме го практикували. Намираме си по-добри начини за забавление, в които и двамата имаме дейно участие.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 10 758
Питах го, каза че обича.Аз също обичам да го гледам...до един момент, после не издържам Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 112
Е то е ясно, че във всеки мъж дреме по един скрит воайор, въпроса кога и как ще се събуди....Ако спи изобщо  smile3548

# 40
  • Мнения: 620
Е то е ясно, че във всеки мъж дреме по един скрит воайор, въпроса кога и как ще се събуди....Ако спи изобщо  smile3548

Във всяка жена също WinkОт отговорите до тук се видя,че и за двете страни е кеф да погледат SunglassesАз в случая само
размишлявам и обощавам,щото съм от малкия процент дето не го правят нито пред него,нито насаме Sad Sunglasses

# 41
Да, много ги възбужда.

# 42
  • Мнения: 220
Супер възбуждащо и наелектризиращо е да
гледаш как се докосва и гали любимата ти Sunglasses,
а и може да понаучиш как да го правиш и ти още по добре Peace

# 43
  • Мнения: 112
Е то е ясно, че във всеки мъж дреме по един скрит воайор, въпроса кога и как ще се събуди....Ако спи изобщо  smile3548

Във всяка жена също WinkОт отговорите до тук се видя,че и за двете страни е кеф да погледат SunglassesАз в случая само
размишлявам и обощавам,щото съм от малкия процент дето не го правят нито пред него,нито насаме Sad Sunglasses
Ами то се оказва, че май само гледаме????  Някой прави ли секс изобщо! newsm78

# 44
  • Мнения: 912
тази тема май е пусната само, за да се види кои го правят Sunglasses, щото за обичането то си е ясно Blush

Общи условия

Активация на акаунт