Лафаджийница!

  • 8 653
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ох момичета, голяма треска ме тресе мен. Пред такава дилема съм, че не мога да стоя на едно място, нито да спя, нито да ям, нито нищо. Положението е EFP и не знам какво да правя  newsm78. Да бременея ли или не? Има много минуси, естествено и плюсове, ама като ги изравня и съм 50 на 50 и ще се побъркам 1 седмица преди морето. Питам ли ви нещо и аз не знам, ама ей така да споделя Confused

mi to si e za vtrisane Hug
tuka nikoi ne moje da ti kaje "da" ili "ne".Prosto se uspokoi i shte namerish pravilnoto reshenie.
CHestito   :bouquet:nezavisimo ot chudeneto ti Wink

# 16
  • Мнения: 3 248
Здравейте от мен! Blush Hug

Не съм ви забравила, не съм изчезвала, не съм се покривала ... просто ми се случи най-лошото нещо в живота ми (дано ми е за последно Praynig), предполагам вече знаете или се досещате. Cry Имала съм 2-3 тежки момента до сега, но този не може да се сравнява с нищо. За съжаление ме промени много, мисленето ми, усещането за реалността ... май и пораснах малко! Rolling Eyes Физически съм здрава вече, нямах кой знае какви усложнения. Психически ... да кажем, че се възстановявам и съм доста по-добре от до преди 10 дни. Много се измъчвах с разни въпроси - с какво съм го заслужила, или какво не съм направила както трябва, къде сбърках, кое обърках ... но май няма смисъл. Всъщност ми беше трудно да повярвам, че ми се случва - първо спорих с доктора, че може пък и цветна бременност да карам Embarassed, после му развивах теорията, че и други жени преживяват кръвоизливи, но запазват плода, след това установих, че апаратурата е развалена ... накрая се развиках на лекаря ми, че е некадърник и заради него ми се е случило всичко това - пълно отчаяние! Confused Много жени правят умишлени аборти, още повече си оставят бебетата и децата по домове (ние най-добре знаем), а аз толкова много си го исках. Sad Както и да е, още ми се свива сърчицето, но съм значително по-добре. За мое огромно щастие случих на разбран и по-силен от мен човек, който ме изкара от гадната депресия, в която бях изпаднала.

Аз всъщност от време на време ви четях...ако сте забелязали един гост, дето все тук седи! Blush Това го правех покрай многочасовото ми четене в "Родители, преживели загуба" ... осъзнах, че на някой хора им се случват много по-големи трагедии! Cry

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 00:58 от Luminosa

# 17
  • Мнения: 3 248
Ох момичета, голяма треска ме тресе мен. Пред такава дилема съм, че не мога да стоя на едно място, нито да спя, нито да ям, нито нищо. Положението е EFP и не знам какво да правя  newsm78. Да бременея ли или не? Има много минуси, естествено и плюсове, ама като ги изравня и съм 50 на 50 и ще се побъркам 1 седмица преди морето. Питам ли ви нещо и аз не знам, ама ей така да споделя Confused

Стели, всяка бременност и след това бебе си има и положителни и отрицателни страни, но човек знае и 2 и 200. Мисля, че това да си имаш рожбичка е най-прекрасното нещо на света и би те направило толкова щастлива, че минусите ще бъдат незначителни. А и баткото също ще се радва, предполагам...
Аз съм доста афектирана на подобни теми все още, но не можах да се сдържа и да не изразя мнение ... ти си знаеш! Надявам се да направиш най-добрият избор за теб и семейството ти! Praynig

 Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 20:34 от Luminosa

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Vese,dobre doshla otnovo  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
Весе едно голямо гуш от мен   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 125
Весе и аз те прегръщам  Hug и вярвай (от опит го казвам), че щом е станало веднъж, пак ще се случи хубавото. Не се предавай и бъди спокойна.

Моите терзания май скоро ще свършат Confused
Прегръщам ви всички и благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 249
Весе-добре си се завърнала Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-крайно време беше
Стелина-каквото и да си решила-сигурна съм ,че си взела правилното решение-човек сам най-добре знае за себе си нали? Hug
ремонта в нас приключи най-накрая-2 дни чистене-зави ми се свят-ужассссссс #Cussing out-ма сега е чисто и ново и хубаво-и детската стана много сладка-ша взема да снимам да видите-макар че мебели няма още де-само стените и ламината-Ева каза,че е много готино-аз на нея и вервам Peace

# 22
  • Мнения: 3 248
Ети, давай по-кротко бе жена! Heart Eyes Мисли за двама! Wink
Кога ще ме поканиш и аз да видя детската стая?! Blush

# 23
  • Мнения: 2 249
ми след морето-в сряда заминавам newsm44-ти няма ли да идеш на моренце/ я ващай любимия и му кажи че имаш нужда от глезене-да те води веднага Wink

# 24
  • Мнения: 3 248
Ще ходя с нашите в Турция. Party Party Party Милата ми майка започна да разбира на къде отиват нещата и ме помоли да идем заедно поне този път, защото аз от години ги режа за подобни семейни почивки. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 134
Веси, Hug
Сигурна съм, че всичко е за добро! Хубаво пътешествие ти желая и не забравяй давността! Wink Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 248
Мерси, Зари! Hug Hug Hug
Заради молитвите на Отеца ми беше още по-гадно, ама както и да е...нали имат давност! Wink

Целувки! Heart Eyes

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мерси, Зари! Hug Hug Hug
Заради молитвите на Отеца ми беше още по-гадно, ама както и да е...нали имат давност! Wink

Целувки! Heart Eyes


aide,marsh s mama na moreto.Kato mama nikoi ne glezi Party

# 28
  • Мнения: 3 248
Абе Роси вярно си е мама много глези Joy baby_neutral, само дано не разваля почивката с нервните си състояния! Praynig Но има време заминаваме в началото на август. Единствените ми притеснения са, че пътят е много, а доки каза да внимавам, но когато се плануваше всичко не знаех, че ще ми се случи тази гадост! Tired

Танче, гуш и от мен! Hug Hug Hug

Гуш и цун и за всички останали момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 770
Веси  Hug Heart Eyes Кураж!

Аз вече да ви кажа имам интернет вкъщи.

Утре съм на сбирка с много младежи, вкл. Драго, Митко, Веси и Пламен, ще предам поздрави от вас на тях.
А сутринта изписваме Ицето на Брани, поне по днешни новини.

Анди от днес мина на целодневна градина. От няколко нощи бълнува и плаче насън, но се справя детето и в градината са много доволни от него. Досега не се е делил от мен и затова ни е толкова трудно и на двамата. През цялото време, когато сме заедно, сме като влюбени и само се гушкаме, гукаме и т.н.

В събота заминавам. Мисля си дори за неща като това кои бижута да взимам. Абе това суетата е понякога много смотана работа. Дразня се от себе си.

Веси, отново целувки за теб.  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт