Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Варна

Здравейте, момичета! Преди малко разбрах, че отново съм бременна и съм много щастлива! Чакам таткото да сте събуди, за да го зарадвам и него. На първо време искам да ви запитам следното: Утре отиваме една тумба на плаж на Шабла, позволено ли ми е? Ами пътя, който е 1 час на отиване и още токлова на връщане? Ами една биричка дали мога да си позволя?
Не се чувствайте длъжни да ми отговаряте, но съм толкова развълнувана и понеже още няма с кого да си плещя, вместо това пиша и то май глупости, ама нейсе).
Приятен ден на всички! ЧАО!
Цитирай

Пловдив

Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.
Цитирай

София

Честито  Hug Да мине леко и безпроблемно!

Не мисля, че плажът може да ти се отрази зле, но бих си спестила биричката.  Wink
Цитирай

Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.
Честито и от мен!!!  bouquet И аз съм за плажа и категорично против алкохола и цигарите!!!
Цитирай

Русе-Враца

Здравей!И честито  preggo Желая ти леко и безпроблемно бременеене  pacifier
Ами аз бях в 3 месец когато правихме сватба и там си пиинах биричка и малко винце,нямаше проблем стига ти да се цустваш добре.А за пътуването-до 8м.съм пътувала Русе-Пловдив
Стига ти да се чустваш добре  smile3522
Цитирай

софия

Едно голямо честито!

Аз съм за плажа и биричката. А ако толкова се притесняваш може да си пиинеш безалкохолна биричка и да седиш под чадъра.

bouquet  bouquet
Цитирай
Chestito mnogo se radvame za teb Laughing
 newsm30.Mislja che ne dobre da hodish na plaj, no shtom si v nachaloto mojesh da hodish pone do 2 mesec.Ne e hubavo da se pie birna, no kakto reshish.Uspeh
Pazi se
« Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 09:31 от gIlieva »
Цитирай

Варна

Благодаря ви! О.К., плаж без бира!
Цитирай

София

Честито Smile
Отивай на плаж, но не се излагай директно на слънце- на мен, поне миналата година ми се отрази доста зле-получих слънчева алергия, а за биричката- безалкохолна  Peace
Цитирай

София

Пътуването и плажът са с повишен риск чак към края на бременността, освен ако докторът не те е предупредил да лежиш. От една биричка нищо няма да стане на бебето (даже някои препоръчват да се пие от време на време, че способствала за образуване на кърма  newsm78)
Цитирай

Честито!Чудесна новина!  bouquet
Аз не мисля,че ще ти навреди чаша бира newsm78,а за плажа-още по малко.Наслаждавай се на почивката си и леко бременеене Love
Цитирай

Варна

Честито!  bouquet Аз си ходех на плаж без проблем. По принцип имам слънчева алергия, но тогава не ми се прояви. Пийвах винце от време на време  Embarassed, всичко е наред. Е, може наистина бирата да е безалкохолна. Smile Леко бременеене!
Цитирай

Варна-София

ЧЕСТИТАВИ РАДОСТ  bouquet.И не слушай никой каквото ти се пиива ще си пиеш само да нее твърд алкохол,а пре3 бременността е разрешено да си пииваш биричка. Very Happy
Цитирай

Честито и от мен!
Развълнувах се много от постинга ти,ние също правим опити за второ и направо супер ти завиждам,разбира се благородничко!!!
Ходенето на плаж не мисля,че би ти навредило грам.А за биричката,по-добре безалкохолна,но и от една нормална си няма нищо да ти стане нито на теб нито на бебче
Цитирай

Бургас

Честито!   bouquet
Аз съм и за плажа и за биричката.Аз съм си пийвам от време на време по половин биричка,а и на плаж съм ходила.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора