Августовска среща да разтушим жегата

  • 2 035
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
В Уго не приемат резервации  Tired

Знаете ли Тино? На Патриарха между Попа и Раковска - има градина и е много приятно, а готвят добре  Flutter

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Става Simple Smile

# 17
  • Мнения: 126
Момичета,ако нямате нищо против бих искала и аз да се присъединя към сбирката.От скоро съм във форума,а вярвяте или не нямам нито една приятелка в София.А като бъдеща мама,мисля какво по-хубаво запознанство от това със други бъдещи мамчета.
Поздрави на всички ви! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 419
Добре си ни дошла, Мария  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 561
Ако не ме мори много жегата и аз ще се присъединя с удоволствие Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 419
Утре към обяд ще правя резервация, така че правя списъка на желащи до тогава  Wink

Ако някой смята да идва с половинка, нека ми каже да не объркам бройката  Blush

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте дами! Пишете ме и мен в списъка с идващите! За мен няма значение, кога ще бъде срещичката, важното е че ще я има!

# 22
  • Мнения: 2 120
ОООО, Розичката се завърна.
Момичета, обяснете ми като сляза на Попа, кой път да хвана, за да стигна до тази кръчма.   

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, както разбрах аз, от Попа, покрай нотариата вървиш, в посока към НДК. Ама дали е така newsm78 Я някой да обясни.
И да ви питам. Някой ще идва ли с половинката си? Мъжът ми би дошъл с мен, защото иначе трябва да е сам вкъщи, но ще му е неудобно, ако е сам мъж сред толкова жени Embarassed
Намерих точният адрес за тези, които не го знаят бул. "Патриарх Евтимий"22.

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 15:22 от lea

# 24
  • Мнения: 1 419
От Попа се пада към НДК от дясната страна след 6ти септември пряката - от вън не е очевидно, че е заведение - градината е отзад, така че четете внимателно табелите  Crazy

Леа, зимай го мъжо  Grinning - моя няма да идва, но може някой друг да дойде също или пък ще е в женска компания  Wink

# 25
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Моя мъж не мога го замъкна на подобен вид срещи Wink

# 26
  • Мнения: 1 029
Ауа, пиши ме и мен с другарче-приятелка.
ТУК ли е"Тино"?

# 27
  • Мнения: 1 419
Да, това е Дани - Патриарх Евтимий 22  Hug

# 28
  • Мнения: 4 017
Aya, много съжалявам, но няма да мога да дойда - ще имаме гости и така се получи, че няма как да ги отложа за друг ден. А много исках да се видя с вас..

# 29
  • Мнения: 1 419
Нищо, синоеочке - другия път  Wink

До сега сме се събрали:
- Ая (+10% мъжа);
- КайРен
- Леа + мъжа?
- мече
- Дара
- мария1998
- грийн даун
- Голди
- ДаниДан + 1 (+ още един под въпрос)

Под въпрос:
- Гризката
- Теди Николова

Тотал: 10 сигурни, 3 под върпос, 2 мъже под въпрос

Казвайте ако съм направила грешка да я коригирам докато е време и да правя следобяд резервация.

Трия анкетата

Общи условия

Активация на акаунт