Ъъъъ....останах без ютия...

  • 3 488
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
Много исках да си взема хубава ютия с керамично или тефлоново покритие. Преди два месеца реших да го направя най-накрая и макар старата да работи си взех страхотна на PHILIPS- Mistral longlife 2310  Страхотна е, самопочистваща /с някаква такава система/, двойно ударна пара, може и в хоризонтално и вертикално да изпуска пара и обхваща изцяло тъканта. Абе с още една камара екстри, не ми се вади книжката да препиша. Надали всичко ще ми потрябва, но е факт, че наистина покритието и е страхотно и глади страшно добре. Нищо общо няма с ютиите с лъскавата повърхност, които при най-малкото и полепват и почерняват или се надират.
Скъпичка е, но видях в един магазин същата, пак модел Мистрал, същото покритие, но без всички ненужни екстри и струваше 35лв., което нищо не е за такава ютия.Направо я грабвай и няма да сбъркаш. На Бош имало подобна също, каквото и да вземеш гледай покритието да не е обикновено, не си струва. #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз пък не съм доволна от евтините ютии,защото като се глади на пара на ниска степен и капят.За това държа да има антикапкова система

# 17
  • Мнения: 1 202
Ох и моята ютия вече сдава багажа ама аз не я оставям. На майка преди 2 години и купихме за рождения ден някаква куче марка и си я използва все още.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Вече си имам нова ютия.  Laughing

Още не съм я пробвала, даже не я разгледах като хората  newsm78 - имах друга работа. Утре, евентуално, ще споделя първи впечатления.  Mr. Green

Марката е First Austria, струва 24 лв. 1800 W

Намерих снимка:

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 22:46 от Киса

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честито и със здраве да се ползва  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Честито и със здраве да се ползва  Peace

Мерси!  Simple Smile

Тя, ютията, ако знае колко дрехи я чакат за гладене  ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 323
 cheers sohappyи да почерпиш. Със здраве да я ползваш!

Общи условия

Активация на акаунт