Интересна статия - възмущение от снимка на &#

  • 2 024
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Незнам колко си пропагандират кърменето американците, но имам позната/позната на съпруга ми/, която от 7 години живее там и си кърмила детето само 4 месеца, защото повече от 5-6 мес. било вредно. даже направо се опулила мъжът ми като й казал ,че Тони съм го кърмила 17 мес. Ужас, дано не съм му навредила на горкото с тази вредна кърма.
така, че никаква реакция от страна на "всемогъщата"нация не би ме учудила.
А за снимката, просто е страхотна-и бебето и гърдата а двете заедно още повече. Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Снимката е супер... Някак си изведнъж ми се прииска да съм на мястото на бебето... И в желанието ми няма нищо сексуално... Просто искам да съм на корицата на списание... Нарцис... Wink

П.С. Тия задокеански шамандури им липсва мозъчното съдържимо... Или ако го има, не знаят как да го използват...
"I don't want my son or husband to accidentally see a breast they didn't want to see."

One mother who didn't like the cover explains she was concerned about her 13-year-old son seeing it.
"I shredded it," said Gayle Ash, of Belton, Texas, in a telephone interview. "A breast is a breast — it's a sexual thing. He didn't need to see that."

Много ми е интересно, след като е sexual thing, бебетата им колко са покварени от крехка младежка възраст...

# 17
  • Мнения: 2 309
за съжаление , колкото по- цивилизована се опитва да бъде една нация, толкова повече ограничения и табута си поставя - това за западната цивилизация като цяло, що се касае за американците е ясно, че не са изминали кой знае колко дълъг път от белите бонета и библията запасана на кръста Crazy

# 18
  • Мнения: 2 784
Снимката не ми се отваря... Sad
Но за американците- не ме изненадва изобщо, те са си нация на крайностите.

# 19
  • Мнения: 748
споко! ще им мине и на тях.  Peace Laughing

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



Хи- хи, много смешно.........такава еротична снимка

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Много ми е любопитно как биха реагирали тогава на еротик-рекламите по ТВ...
Толкова изкривено мислене и морал имат там, че няма накъде повече  Crazy

# 22
  • Мнения: 422
Tези американци не са в ред bash
Снимката е много хубава,а бебето голям сладур  Hug

# 23
  • Мнения: 3 205
Ама тя тая снимка е суперготина! Какво розово бебе и как само гледа... Ух, малък чаровник!
Не знам на какво се възмущават - че то се вижда само малко кожа, даже устата на бебето не се вижда. И какви бузки има за щипане... Отивам да нащипя моя цицоманчо малък, не мога да се сдържа!!!

# 24
  • Мнения: 1 448
Супер сладурско бебе и снимка като цяло  Peace Американците да го ........  Whistling

# 25
  • Мнения: 1 878
Това само потвърждава в мойте очи тъпотията на американците - нискоинтелигентни необразовани, задръстени консерви  Mr. Green не случайно там ако завършиш веднага имаш и работа  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 323
Нищо "хамериканско" не може да ме учуди след оня случай дето осъдиха един баща за педофилия защото си беше снимал бебето, и дал снимките във фото да му ги промият!
Има нещо много сбъркано при тях, и не вярвам да се оправят. Малко нещо са полудели на тая тема. Най вероятно и ние ще ги стигнем , щото как ще останем по назаде.

# 27
Прекраснице, къде искаш да ти пратя списанието?
Ето малко извадки от статията в Babytalk (само статистиките, иначе мога да се постарая за библиотеката, ако някой иска да чете повече)
"Защо жените не кърмят по-дълго време"
45% от майките се отказват защото са имали трудности с кърменето
57% от американците не одобряват жени, кърмещи на публично място (това за Хамериканската пуританщина)
46% от майките не са осъзнавали колко време отнема кърменето
47% от майките смятат че "мамят" ако добавят АМ
90% от работещите майки спират да кърмят преди да са минали 6 месеца

# 28
  • Мнения: 863
бебчето е супер сладко,а Хамериканците определено не са в ред smile3537 smile3537 smile3537

# 29
  • Мнения: 1 383
Не забравяйте, че Америка е била заселена от много религиозни общности, търсещи свободна зона за практикуване на техните си вярвания, християнски, но доста крайни. И до сега има зони, където влиянието им традиционно е много силно. Предполагам че на такова място е възникнало това възмущение. Америка е голяма и много различна, не може да се слагат всички под един знаменател.
А снимката е съвсем обичайна според мен за бебешко списание. Много е сладка.

Общи условия

Активация на акаунт