а колата ви?

  • 3 971
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 284
ровър пък е нашта

# 61
  • Мнения: 5 647

Ау какво съвпадение   и нашата е синя Flutter Joy

Моята пък е лилава.  smile3534

А сега няма ли да са намери някой да пусне тема от типа:
Дайте си номерата на банковите сметки
Къде си държите парите?
и т.н.

# 62
  • Мнения: 3 457
Малена ,аз се нареждам за колата Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 672
А сега няма ли да са намери някой да пусне тема от типа:
Дайте си номерата на банковите сметки
Къде си държите парите?


ей тогава ще стане интересно smile3508

# 64
  • Мнения: 949
MB 200 CDI-2002г,сребрист металик

# 65
  • Мнения: 8 505
Къде си държите парите?

Такава май имаше newsm78...или подобна...

# 66
  • Мнения: 2 672
Къде си държите парите?

Такава май имаше newsm78...или подобна...

Ай, стига бе! тва ще е връхТЪ  Joy

# 67
  • Мнения: 8 505
Може и да греша,но не зная защо съм почти сигурна,че имаше нещо подобно.
Иначе търсих,но нищо не изкочи.

# 68
  • Мнения: 2 672
Може и да греша,но не зная защо съм почти сигурна,че имаше нещо подобно.
Иначе търсих,но нищо не изкочи.

може да е изтрита, все пак...кой знае какво пише там Joy

# 69
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние пък с моят мъж нямаме кола.Имаме си два скутера и си движим с тях.Лятото разбира се.Зимата ... градски транспорт ....
Ама моторчетата са много готини smile3534
Даже и синът ни много им се кефи newsm44 и като излизаме навън, първо отива да провери моторите тук ли са. motor

# 70
  • Мнения: 1 671
Аз съм с Опел Корса (лилава Laughing), а мъжо е с Фолксваген Пасат (много рядко се случва, ама и аз понякога намазвам да го покарам).

# 71
  • Мнения: 1 193
Ние сме фенове на японските, аз съм с черна Хонда сивик, мъжа с Мазда кседос  Embarassed

# 72
Ти що не вземеш да се регистрираш и да не пишеш анонимно, а? На мен такива изказвания от нерегистрирани ми звучат доста комплексарски Grinning

Не, вие сте комплексарите, които все сте много компетентни.. и какво ще спечелиш като се регистрира.. какво ??? ще я опознаеш по-добре ли... много глупаво честно.. просто престанете да коментирате кой какъв е защо не е регистриран....пък като няма какво да кажеш по-добре си замълчи. Е гати ..направо сте ми писнали... Ти не си тази, или модераторите също, които ще казват кой има и кой няма право да пише. Всеки ще пише както си иска.. Комунизма си замина отдавна, сега живеем в демокрация, което означава свобода до определени граници..
Или сега дори предполагам, ще се появи поредния модератор, който ще сподели всичко  , въпреки че няма право, да издава каквато и да е информациа за потребителя,но като са ви такива форумите аматьорски ще продължава всичко да е на горе с краката.
Не искам никой да обиждам , просто това е моето мнение.

# 73
  • Мнения: 817
Няма нужда да се регистрираш ,за да ти кажа ,че имаш проблем с овладяване на агресията #Crazy
Не мога да разбера какво против Лулото извади ,че ще и вадиш цитати от преди година и ще хулиш наред модератори ,форумци Rolling Eyes
Явно имаш пролем с нервите.И тъй като ти казваш ,че всеки може да си пише каквото иска ,очаквам да не са нахвърляш да ме ядеш сега , ами да се съобразиш с твоето становище и съответно с моето мнение Laughing

# 74
Няма нужда да се регистрираш ,за да ти кажа ,че имаш проблем с овладяване на агресията #Crazy
Не мога да разбера какво против Лулото извади ,че ще и вадиш цитати от преди година и ще хулиш наред модератори ,форумци Rolling Eyes
Явно имаш пролем с нервите.И тъй като ти казваш ,че всеки може да си пише каквото иска ,очаквам да не са нахвърляш да ме ядеш сега , ами да се съобразиш с твоето становище и съответно с моето мнение Laughing

Ами ако беше малко по... щеше сама да убедиш, че цитатът тя самата си го е извадила. Аз време за търсене на глупости нямам  Wink.
Моите нерви са си добре, просто се дразня от поредните изказвания... А теб няма какво да нападам, чак толкова ниско не съм паднала все пак. Аз пиша, това, което мисля и оттам на татък не ме интересува кой какво ще пише за мен.

Общи условия

Активация на акаунт